Kortrijk – Waasland-Beveren 4:1 (kon.) | Lierse – Mouscron 0:3 (kon.) | Lokeren – Sint-Truiden 1:0 (kon.)
Eupen – Beerschot 2:2 (kon.)
Lierse SK
0:3 (0:1)
Royal Excel Mouscron
Sobota 31.03.2018, 20:00Belgická liga • O Evropskou ligu

S konstatováním, že Mouscron v Liersu vyhrál 3:0 se s vámi loučím a přeji klidný sobotní večer. (21:56:53)

Máme tu konec zápasu, ve kterém Mouscron byl po celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhrál 3:0. Ve 27 minutě se hlavou prosadil Mézague, poté ve druhém poločase v 53 minutě vsítil druhý gól Amallah a třetí gól přidal v 59 minutě Awoniyi. Domácí Yagan mohl dvě minuty před koncem zápasu kosmeticky upravit skóre, ale střelu ke vzdálenější tyči neusměrnil mezi tři tyče.

90

90
    Mbombo nepřesně příhrával Petitovi a míč tak skončil za pomezní čárou.

88
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Awoniyi, přichází Petit.

88
    A tak přece Lierse mělo ještě gólovku, ale Yaganova střela jen o kousek minula Wernerovu bránu.

86
    Mohamed se vysokým pasem snažil najít Lokwu, ale ten míč nedokázal udržet na hrací ploše.

85
    Špatnou Allachovu rozehrávku se snažil potrestat Awoniyi, ale Rakovsky předvedl dobrý zákrok a čtvtému gólu zabránil.

84
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Olinga, přichází Jelavič.

82
    Střela Weutse, ale také šla mimo, přeci jenom Lierse má náznaky šancí a chce s vývojem utkání ještě něco udělat.

80
    Teď hlavička Laurenta, ale nepřesná a Werner nemusel zasahovat.

79
    Lierse se teď osmělil, ale skončilo to na finální přihrávce od Yagana, kterou Laurent nezpracoval.

78
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Badibanga, přichází Allach.

76
    Domácí se nedokáží dostat k míči hosté jsou na míči velice silný a kombinují na jejich polovině.

75
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Govea, přichází Huyghebaert.

73
    Střílený centr Yagana, avšak hostující obránce Mézegue byl na místě a před Laurentem míč odkopl.