2:0 (0:0, 2:0, 0:0) Stav série: 1:1
CSKA Moskva
Sobota 31.03.2018, 16:00 • Ledový palác, Petrohrad • Play-off KHL

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek Bílé soboty. Na početnou! (18:37:29)

Dohráno! Druhý souboj titánů skončil šťastněji pro domácí Petrohrad, který se po brankách Guseva a Koskiranty z druhé třetiny raduje z vítězství a srovnává tak stav série na 1:1. Finále Západní konference bude pokračovat v pondělí, kdy se přesune do moskevského Ledového sportovního komplexu CSKA.

Dnešní utkání v Petrohradu sledovalo 12 415 diváků, což je o 115 více, než oficiální uvedená kapacita Ledového paláce – bylo vyprodáno.

59:29
    Moskva si vzala oddechový čas, Ilja Sorokin už zůstává na střídačce. Po konci přerušení uvidíme buly před svatyní finského gólmana.

58:58
    Tichonov si vyjel za modrou čáru a následně se velmi rychle vrátil zpět do svého pásma, Petrohradští už jen tahají čas. Do konce zbývá pouze minuta.

57:59
    Sorokin už pokujuje po střídačce, CSKA už nemá do ztratit a za chvilku zkusí své stěstí v power-play. Kotouč na svých holí teď drží domácí.

56:54
    Ze základní hrací doby zbývá ukrojit něco málo přes tři minuty, Moskvě se výrazně snižuje čas na vyrovnání. Hra se teď pohybuje hlavně ve středním pásmu.

55:39
    Tichonov se u modré čáry pokusil hokejkou zachytit letící kotouč, odpískána hra vysokou holí. Vhazovat se bude ve středním pásmu, blíže k moskevské třetině.

54:37
    Grigorenko našel krásným pasem volného Marčenka v mezikruží, jehož střelu z první připravený Koskinen zastavil dobře umístěnou lapačkou.

53:09
    SKA se zřejmě už soustředí jen na bránění svého dvoubrankového náskoku. Dopředu se vůbec nežene, důkladně brání a vyhazuje puky za moskevskou klec.

52:32
    Maskovaný muž v petrohradské kleci před najíždějícími protihráči raději schoval pryž pod rukavici, hra je přerušena. Další vhazování před domácí brankou.

51:48
    Odpískáno zakázané uvolnění, hra se po nějaké době vrátí před branku zatím neprůstřelného Koskinena. Buly proběhne po jeho levé ruce.

50:49
    Světlakova na kruhu odzbrojil pohotový Ketov, který se následně s pukem na holi vydal dopředu. Po přejetí středové čáry pak puk vyhodil za soupeřovu klec.

49:23
    Hra se drží převážně v petrohradské části kluziště, přičemž domácí pečlivě brání nepouští soupeře do kvalitnějších střeleckých příležitostí.

48:10
    Petrov zasáhl prudkou ranou od modré Koskinena do helmy, po následném přerušení se do sebe pustili Zub a Světlakov. Vylučovat se ale nebude.

47:32
    Domácí už potřetí vyhazují a jednu vystřídat, jejich oslabení se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Gólman Petrohradu zatím nečelil snad ani jediné střele.

46:29
    Všechny výpady hostů jsou pevnou obranou soupeře zastavovány už na modré čáře, Moskvanům se vůbec nedaří protlačit před Koskinenovu klec.