Perm – Lok. Moskva 2:1 (kon.) | Groznyj – Chabarovsk 0:0 (kon.) | Dynamo – Arsenal Tula 2:1 (kon.)
Spartak – Tosno 2:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
0:0 (0:0)
SKA Chabarovsk
Sobota 31.03.2018, 13:00 • Achmat Arena, Groznyj • Ruská Premier Liga • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:57:42)

Je konec. Branky jsme se nakonec nedočkali a pro hosty je to cenný bod. Ve 31. minutě se k míči dostal domácí hráč, ale následně vypálil pouze vedle brány. Na konci první půle šli domácí do protiútoku, ale s následnou střelou si Krivoručko poradil. Ve druhé půli měl Achmat velký tlak, ale branku vstřelit nedokázal, jelikož na druhé straně byl skvělý brankář Krivoručko. Achmat tak je na devátém místě, zatím co Chabarovsk stále na posledním.

90+4

90+4
    Po rohovém kopu sice letěl míč na domácího hráče, ale ten nezakončil nejlépe.

90+3
    Zblokovaný centr domácích a následuje rohový kop pro Achmat.

90+3
    Domácí ještě mají čas na poslední akci.

90+3
    Nyní se ovšem faulu dopustil domácí hráč a u míče budou hosté.

90+2
    Po centru z pravé strany se dostal do zakončení hlavou útočník Achmatu, ale nezamířil přesně.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90+1
    Střídání v týmu SKA Chabarovsk: ze hřiště odchází Arťom Samsonov, přichází Łukasz Sekulski.

90
    Po rohu se domácí dostali do zakončení, ale to skončilo pouze vedle brány Krivoručka.

89
    Opět jsou u míče hráči Achmatu, ale následný centr byl zblokován a následuje rohový kop.

87
    Příliš dlouhý centr hostů skončil jen u domácího brankáře a Achmat tak jde opět dopředu.

86
    Přihrávka domácích do běhu byla příliš dlouhá a opět skončil míč jen u brankáře Krivoručka.

85
    Střídání v týmu SKA Chabarovsk: ze hřiště odchází Alexandr Čerevko, přichází Konstantin Savičev.

83
    Achmat je lepším týmem a snaží se dnes zvítězit, ovšem s následným centrem si opět poradil brankář Krivoručko.