Ural – Kazaň 1:1 (kon.) | Ufa – Zenit 1:2 (kon.) | FK Krasnodar – Machačkala 1:1 (kon.)
Rostov – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
FK Rostov
1:2 (0:1)
CSKA Moskva
Neděle 01.04.2018, 18:00 • Stadion Olimp - 2, Rostov • Ruská Premier Liga • 24. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný nedělní večer. (19:58:24)

Máme tu konec dnešního zápasu. Zápas byl plný emocí a potyček, ale CSKA Moskva vítězí v Rostově a odváží si cenné tři body za výhru 2:1, kdy ve druhém poločase nejprve za domácí snížil Ingason, ale hosté 15 minut před koncem zásluhou Wernblooma rozhodli o vítězství.

90+4

90+4
    Centr domácích Akinfejev vyboxoval a následně na něj byl faul.

90+4
    Rostov teď byl za vápnem a kombinoval, ale ke střele se domácí hráči nedostali.

90+2
    Dlouhé vteřiny teď hosté ušetřili na polovině Rostov, domácí se nemohou dostat do tlaku.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Dlouhé nákopy Rostova zatím k tíženému efektu nevedou.

89
    Moskvě se daří míč držet na půlce Rostova, Rostov se nemůže dostat k balónu.

87
    Ovšem byl špatně kopnutý a hosté neměli problém míč odklidit do zámezí.

86
    Rostovu se čas na vstřelený gól krátí, teď je jedna z posledních příležitostí, hráči Rostova budou zahrávat roh.

85
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Björn Sigurdarson, přichází Dmitrij Skopincev.