Hulín – Prostějov 1:4 (kon.) | Vyškov – Líšeň 2:0 (kon.)
2:0 (1:0)
SK Líšeň 2019
Pátek 30.03.2018, 15:30Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek pátečního odpoledne a někdy příště opět na shledanou. (17:23:48)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli mírně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. O branky se postarali v dnešním utkání ve 14. minutě Tijani a v 51. minutě Pospíšil. Hosté se dnes také dostali do mnoha velkých šancí, ale ani jednu z nich nedokázali přetavit v gól. Navíc hosté dohrávali od 46. minuty v deseti, když se za zbytečný faul nechal vyloučit Hlavica. Domácí tak z dnešního zápasu berou všechny tři body a posouvají se v tabulce na třetí místo.

90+3

90+2
    Tak nakonec ne. Rozhodčí ukončuje zápas ještě před rozehráním rohového kopu.

90+2
    Domácí budou ještě zahrávat rohový kop.

90+1
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Václav Novotný, přichází Matěj Rozehnal.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

89
    Fall centrem z pravé strany nenašel ve vápně nikoho ze svých spoluhráčů.

87
    Ale ani druhý rohový kop nenadělal domácím větší potíže.

87
    Tento rohový kop skončil na hlavě Tijaniho, který míč poslal svou hlavou zpět do zámezí.

86
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

85
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Daniel Pospíšil, přichází Kehasemea Franck Othniel Zoué.

84
    Reteno Elekana se ocitl zcela osamocen u míče na hranici pokutového puntíku. Vystřelit mu ale nedovolil jeden z obránců.

83
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště.

81
    Pospíšil nyní vystihl chybnou rozehrávku hostujícího brankáře, ale následnou střelou do prázdné branky poslal míč těsně vedle.