Petřkovice – HFK Olomouc 0:4 (kon.) | Mohelnice – Kroměříž 0:2 (kon.) | Hlučín – Rýmařov 5:0 (kon.)
Uh. Brod – Vel. Meziříčí 5:1 (kon.)
FC Hlučín
5:0 (1:0)
SK Jiskra Rýmařov
Sobota 31.03.2018, 15:30 • Stadion FC Hlučín - Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

Ode mě je to tedy pro dnešek vše, přeji všem příjemné prožití Velikonoc a zase někdy příště na počtenou. Kryštof Škodák (17:32:46)

Je dobojováno! Po vcelku nezáživném prvním poločase jsme se dočkali celkem pěti branek, které ovšem padli jen do jediné branky. A to do té, kterou hájil Petr Kameník. K brance Lucase z prvního poločasu se ještě mezi úspěšné hlučínské střelce zapsal v 51. minutě Adam Fojtík, 63. Robin Štefek, 86. Kryštof Jančík a střelecký účet v tomto utkání uzavřel individuální akcí z 90. minuty Jaroslav Málek.

90+1
    90. MÁLEK - 5:0

90
    Hlučín právě vstřelil branku!
    O poločase bych tomu nevěřil, ale je to tak. Hlučínu se podařili dát svému soupeři bůra. JAROSLAV MÁLEK šel sám dopředu, byl několikrát faulovaný a i přes to se mu povedlo prostřelit Kameníka. Úžasná individuální akce v podání tohoto forvarda – 5:0.

89
    Další centr před domácí branku bezpečně uklidil do bezpečí Massaniec.

88
    I přes to, že je již konec utkání, oba týmy se stále snaží o kreativitu sněrem dopředu. To se cení.
    86. JANČÍK - 4:0

86
    Další branka v síti Rýmařova! Po nákopu hostů dopředu se do úniku dostal střídající KRYŠTOF JANČÍK, který si i v obležení dvou hráčů a gólmana dokázal se situací poradit a vsítit další branku svého týmu – 4:0.

84
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kraut, přichází Jančík.

82
    Dobrá kombinace v podání hostujícího Rýmařova! Po rychlých přihrávkách se k brance dostal Tomáš Němec, který ještě chtěl vylepšit pozici pro nabíhající spoluhráče. Těsně před nimi však míč odkopl bránící hráč.

81
    Domácí drží míč a hosté rychle presují, aby získali míč.

80
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Horák, přichází Němec T.

78
    Málek (FC HLučín) obdržel žlutou kartu. Těsně před tím se Rýmařov ocitl v první vážnější akci! Po střele Woiteka se k teči dostal jeden z hráčů na kraji zálohy. Je z toho jen roh, neboť míč těsně minul branku.

76
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Krejčí.

75
    U další hlavičky se ocitl Adam Fojtík. Tento pokus končil vedle.

73
    Domácí se nyní dlouho drželi před vápnem Rýmařova, hodně z nich mohlo střílet, ale žádný se neodhodlal. Akci utnul až Petr Kameník, který zachytil centr na nabíhající hráče.

71
    Již se ovšem hraje dál a do útoku se ženou domácí hráči.

Kryštof Škodák

Branky: 45. Lucas, 51. Fojtík, 63. Štefek, 86. Jančík, 90. Málek

Karty:   78. Málek (HLU) – 20. Ondruška (RYM), 26. Horák (RYM), 45+1. R. (RYM)

FC Hlučín: Kodeš – Massaniec, Málek, Fojtík (76. Krejčí), Ságner, Foltyn, Hudeczek (25. Lucas), Bialek, Mac, Štefek "C", Kraut (84. Jančík).
    Náhradníci: Kolenko – Blinka, Lucas, Krejčí, Jančík.

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Harazin, Němec R., Fiala, Dydowicz, Furik, Kocúr "C", Horák (80. Němec T.), Ondruška, Hleba (59. Piroška), Woitek.
    Náhradníci: Baroš – Furik, Němec T., Piroška, Tilkeridis, Gyorgy.

Rozhodčí: Cieslar Ondřej – Šamárek Jan, Mojžíš Jakub, Delegát FAČR: Peřina Pavel