Liberec – Přerov 6:4 (kon.) | HC Plzeň – Mountfield HK 1:2 (kon.)
HC Plzeň 1929
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Mountfield HK
Neděle 01.04.2018, 15:50 • Multifunkční hala Ostrava • Mládežnické Mistrovství České republiky - mladší dorost

Tímto konstatováním se s vámi pro dnešek loučím. Budu se na vás těšit při jednom z řady dalších onlajn přenosů. (18:09:26)

Hráči Mounfieldu Hradec Králové poráží ve velmi vyrovnaném souboji tým Plzně a stávají se tak zaslouženě mistry republiky v kategorii mladšího dorostu.

I přes slabou první třetinu se dokázali zvednout a výsledek otočit ve svůj prospěch.

59:05
    Jan Jušta už jel sám na prázdnou plzeňskou branku. Obětavým zákrokem mu ale ve skórování zabránil Daniel Malák.

58:50
    Oddechový čas pro Plzeň.

58:50
    Zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Sajdla.

56:33
    Plzeňští hráči se snaží, ale nyní jsou to oni, kdo se nemůže přes obranu soupeře prodrat do gólové šance.

54:37
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradec otáčí skóre! DANIEL ŠEDIVÝ si krásně njel k levému kruhu a střelou švihem poslal puk nad Čechovu vyrážečku.. Asistence: Jaroslav Kašpar.

53:00
    Sajdl si s Václavíkovou střelou z pravého kruhu poradil.

51:40
    Hra se teď odehrává hlavně ve středním pásmu a po rozích. Ani jeden tým nechce udělat chybu.

49:11
    S Hamšíkovou střelou po ledě si Sajdl bez problémů poradil.

Plzeňští hokejisté si sice vytvořili v pásmu tlak, nic z něho však vytěžit nedokázali.

47:32
    Hradec v plném počtu.

46:34
    Plzeňští se kvůli vlastní nepřesnosti sami připravili o pásmo.

45:32
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Naar – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Šlaicher.

44:30
    Střelu Moravce od modré vykopl Čech betonem.

43:08
    A zakázané uvolnění i na druhé straně. Zatím se ve třetí třetině nemůže ani jeden z týmů dostat pořádně do tempa.