Česko – Švýcarsko 4:1 (kon.) | Finsko – Bělorusko 2:3 (po pr.) | Švédsko – Slovensko 6:3 (kon.)
Finsko
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Bělorusko
Čtvrtek 05.04.2018, 17:30Euro Hockey Challenge

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera a někdy příště opět na shledanou. (20:10:48)

Dnešní utkání je za námi. Favorizovaní Finové dnes nedokázali uspět proti Bělorusům a po výsledku 2:3 po pr. prohrávají dnešní utkání. Vítěznou branku vstřelil ve druhé minutě prodloužení Šarangovič, který využil přesilovou hru čtyři na tři.

61:41 ŠARANGOVIČ - 2:3

61:41
    Bělorusko právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a vítězí v dnešním utkání po prodloužení! JEGOR ŠARANGOVIČ dostal skvělou přihrávku před branku z pravého kruhu. Následně se s kotoučem otočil a přesnou střelou k pravé tyči nedal Kilpeläinenovy šanci zasáhnout. Asistence: Alexander Pavlovič a Dmitrij Korobov.

61:25
    Vyloučení v týmu Finsko (Juuso Ikonen – 2 min., podražení).

60:05
    Domácí vyhráli úvodní buly prodloužení a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

60:01

Ve třetí třetině jsme se branky nedočkali a můžeme se tak těšit na prodloužení, které za malý okamžik začne.

60:00

59:16
    Lukka se dostal ke střele z mezikruží, ale Kulbakova ani nadvakrát nepřekonal!

58:51
    Přihrávka rukou. Vhazovat se bude před Kulbakovem.

58:25
    Suomi střelou z bezprostřední blízkosti neuspěl.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:37
    Kotouč se po chybě jednoho z hostujících hráčů dostal ke Kulbakovovy, který ho následně raději podržel pod svou lapačkou.

56:25
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu. Na vážnější šanci ve třetí třetině stále čekáme.

55:24
    Vainio napřáhl ke střele od modré, ale jeho pokus Kulbakov dobře viděl a kotouč tak pohodlně chytil do své lapačky.

54:35
    Ofsajd Finů.

53:49
    Lehtivuori střelou od modré netrefil soupeřovu branku.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 22. Lukka (Puustinen, Manninen), 29. Suomi (Meskanen, Sandell) – 10. Pavlovič (Linglet), 32. Drozd (Belevič), 62. Šarangovič (Pavlovič, Korobov)

Finsko: Kilpeläinen (Larmi) – Lehtivuori, Näkyvä, Riikola, Lukka, Jürgens, Vainio, Vaakanainen – Savinainen, Myttynen, Björkqvist – Jormakka, Manninen, Puustinen – Suomi, Sandell, Meskanen – Sallinen (C), Niemi, Ikonen
    Bělorusko: Kulbakov (Karnauchov) – Chenkel, Lisovec, Vorobej, Korobov, Graborenko, Djukov, Ambrožejčik, Znacharenko – Demkov, Belevič, Karaban – Stěpanov, Kovyršin, Gavrus – Pavlovič (C), Šarangovič, Linglet – Drozd, Volkov, Kitarov