Zlínsko – Hulín 1:1 (kon.) | Kroměříž – Vyškov 1:1 (kon.)
1:1 (0:1)
MFK Vyškov
Pátek 06.04.2018, 19:00Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo

To je ode mě vše, na shledanou. (20:56:43)

V druhém poločase nebyl k vidění dobrý fotbal. Na obou stranách scházela rychlost a ani jeden z celků si nedokázal vypracovávat nebezpečné útočné situace. V jednu chvíli byl více míč v zázemí než na hrací ploše. Kroměříž se však v posledních pěti minutách zápasu o něco více zlepšila a zaslouženě vyrovnala. Po vyrovnávací brance ještě více přidala a vytvořila si dvě další nebezpečné situace před brankou Vyškova, které zůstaly nevyužity! Za zmínku stojí zejména hlavička Kováře, která zamířila mimo tři tyče.

90+5

90+5
    Kroměříž ještě zahrávala standardní situaci, avšak centr odklidila obrana Vyškova a v ten moment rozhodčí ukončuje zápas.

90+3
    Lahodný u autové čáry zajel do svého soupeře a zcela zbytečně. Oprávněně vidí červenou kartu a může se jít sprchovat.

90+3
    Žlutou kartu dostává Přerovský (MFK Vyškov).

90+2
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Schneider, přichází Odehnal.

90+1
    Nebezpečný rohový kop, kdy se míč nepěkně odrazil před brankou a hosté s vypětím všech sil odkopávají míč do bezpečí.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty!

90
    Marián Kovář mohl být hrdinou zápasu, ale jeho hlavička jde mimo branku!

88
    Kroměříž jeho slova vzala asi za své a nyní tlačí na Vyškov.

88
    „Pojďme ještě! Vyhrává většinou ten kdo vstřelí dvě branky, dneska by to tak mohlo být!“ Tolik k povzbudivým slovům místního hlasatele.
    87. Ondřej BERČÍK - 1:1

87
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Míč se však nakonec dostal na pravou stranu, kde z pokutového území prostřeluje Machalického k levé tyčce ONDŘEJ BERČÍK.

87
    Kovář se snažil vystřelit na branku, ale jeho pokus byl blokovaný.

86
    Žlutou kartu dostává Matocha (MFK Vyškov).

85
    Žlutou kartu dostává Kovář (SK HS Kroměříž).

85
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Šmerda, přichází Stratil.

85
    Toure se snažil odehrát míč, ale byl kontaktován a Toure s bolestivou grimasou skončil na trávníku. Ukázkový šlapák od domácího hráče, který za tohle vidí žlutou kartu.

83
    Machalický vyběhl hodně ze své branky proti dlouhému míči, na který si nabíhal domácí útočník. Míč končí v autu.

82
    Žlutou kartu dostává Tijani (MFK Vyškov).

81
    Míč se pohybuje na polovině hřiště, což Vyškovu stačí a Kroměříži již mnoho času nezbývá.

80
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Kone.

78
    Po centru se objevil míč před brankou a mnoho nechybělo, aby se Haná mohla radovat z vyrovnávací branky. Avšak Cupák míč za brankovou čáru nedotlačil.

77
    Centr Cupáka z levé strany sbírá do svých rukou Machalický.

76
    Domácí nyní drží míč, ale zatím se s ním pohybují daleko od branky hostů. Avšak menší zlepšení z jejich strany již přichází.

74
    Žlutou kartu dostává Kuncl (MFK Vyškov).

73
    Vyškov bude vhazovat a pokud mohou, tak zdržují hru jak jen to jde.

72
    A po něm přišla šance! Hlavičkoval jeden z hráčů Vyškova a ten překonal vybíhajícího Kofroňe. Míč mířící do branky však hlavičkou vyrazil Cupák!

72
    Po takovém ospalém útoku Vyškova si hosté nakonec vybojovali rohový kop...

71
    Na stadion si našlo cestu 354 diváků!

70
    Snaha o vyslání přihrávky do uličky vypadala hodně nadějně, ale obránci Vyškova přečetli tento úmysl a včas zasáhli.

67
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Neubert, přichází Berčík.

66
    Jeřábek si nabíhal na dlouhý míč, ale byl ubráněn obráncem.

65
    Kroměříž si se svým soupeřem zatím neví vůbec rady a nedaří se jí dostávat do nebezpečných šancí. Vyškov si hraje svou hru, která mu v aktuálním stavu bohatě stačí.

65
    Nikoliv, nepřesnou přihrávku si bere do svých rukou Machalický.

64
    Kombinace domácích, povede to k nějaké šanci?

63
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Novotný, přichází Němeček.

62
    Dlouhý míč na hráče Kroměříže a hosté budou na vlastní polovině vhazovat aut. Poté, co hosté vystřídají.

60
    No, nepřesná přihrávka na Kofroňe a velké štěstí pro domácí, že hostující útočník včas nevyběhl a mohl jít sám na branku.

60
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Blanař, přichází Sedláček.

59
    Přetažený centr z levé strany končí v zázemí a následuje odkop od branky domácích.

58
    Cupák se snažil naběhnout na přihrávku mezi dva obránce, ale míč byl příliš rychlý a ten v poklidu zpracovává a rozehrává brankář Vyškova.

57
    Útok Vyškova končí odpískaným ofsajdem hlavním rozhodčím.

56
    Následně Kroměříž vybojovala míč a šikovně se dostala před branku, kde se do zakončení dostal Motal, ale Machalický byl připravený.

55
    Centr z levé strany neprošel do šestnáctky domácích a Vyškov drží míč na levé straně.

54
    Nyní byl k vidění další drobnější faul na půlce hřiště a oba brankáři jsou delší dobu bez nějaké práce.

53
    Přesně jak nyní radil jeden z fanoušků z tribuny – „pohyb trochu...“, to je přesně to, co nyní na hře postrádáme.

52
    Tvrdší faul nyní schytal na polovině hřiště hostující Lahodný.

51
    Avšak druhý poločas začal s obdobnou hrou jako končil první poločas. Tedy nepříliš záživná hra.

50
    Hosté se dostali do zakončení, ale zcela mimo branku Kofroňe.

48
    Kroměříž se snaží napadat svého protivníka, ale zatím běhá bez míče.

47
    Domácí se snažili ihned z kraje druhé půle o vyrovnání, ale v útočné fázi nepochodili.

46

Rozhodčí Silný nenastavuje nic a ukončuje první poločas. V něm byli domácí lepším celkem, do té doby než dostali branku, která byla sporná v tom, že autor branky možná hrál rukou. Rozhodčí však branku uznal a za necelých patnáct minut budeme sledovat, zda se Kroměříž dokáže vzchopit a případně vyrovnat stav zápasu.

45

45
    Domácí by se nejraději viděli již v šatně, protože nyní je jejich hra úplně rozhozená.

43
    Ofsajd Vyškova...diváci na tribuně jsou stále znepokojeni a baví se o tom, jak daná branka neměla platit. Nicméně hosté vedou 1:0!

42
    Domácí skoro přestali hrát po své obdržené brance a nyní kontrolují hru hosté.

40
    Brankář domácího celku dostává za protesty žlutou kartu. Kdy se ihned po obdržené brance rozčiloval, že Přerovský hrál rukou při zpracování míče.
    40. Daniel PŘEROVSKÝ - 0:1

40
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    A najednou je tu protiútok Vyškova, kdy se po přihrávce dostal k míči DANIEL PŘEROVSKÝ a ten přízemní střelou nakonec dostává míč do branky. .

39
    Motal nyní na druhé straně rozehrával míč po faulu. Centr to nebyl špatný, ale obrana Vyškova byla pozorná.

38
    Kofroň si vyskočil na dlouhý centr a snažil se vyboxovat míč. Avšak byl přitom faulován a rozhodčí této akci dává za pravdu a odpískal nedovolený zákrok na brankáře Kroměříže.

37
    Tijani zachycuje dlouhou přihrávku a to bylo hodně důležité, jinak by se domácí dostali do zajímavého útoku.

36
    ...míč po centru propadl do šestnáctky, kde se o něj postarali domácí hráči.

36
    Vyškov bude zahrávat rohový kop...

34
    Ani hosté, nyní po pravé straně, si nedokázali vypracovat nějakou nebezpečnější akci.

33
    Domácí svým kombinačním útokem vůbec neohrozili branku soupeře.

32
    Nyní trochu hra upadla a nesledujeme příliš pohlednou hru.

30
    Po faulu se jeden z hráčů Vyškova snažil ihned rozehrát, ale rozhodčí vrací hru a bude se rozehrávat od znovu.

29
    Domácí dokázali vybojovat míč, ale nakonec jej ztrácí na pravé straně a Vyškov bude vhazovat.

27
    Kroměříž se snaží napadat hráče Vyškova, kteří kombinují na vlastní polovině.

26
    Po standardní situaci se ocitl míč před branku, kde byla chvíli nepřehledná situace. O zakončení do branky se snažil Hloch, ale neuspěl.

25
    Kofroň vyrazil jedovatější střelu z šestnáctky, kdy na malou chvíli hráči Kroměříže nehráli a mysleli si, že bude odpískán ofsajd hráče Vyškova.

25
    Vyškov nedokázal využít rohový kop ve svůj prospěch.

24
    Centr před branku Kroměříže se tak úplně nepovedl, protože míč byl tečován některým domácím obráncem na roh.

23
    Vyškov kombinoval na pravé straně, nakonec je nucen po faulu odevzdat míč soupeři.

22
    Teď však přišlo zakončení, ale mimo branku Kofroňe.

21
    Hanáci se zatím bez problémů brání útokům svého soupeře.

20
    Útok Vyškova, ale přihrávka od Matochy šla do území nikoho. Kroměříž vhazuje aut na své levé straně.

19
    Domácí mají častěji míč na svých kopačkách a od začátku zápasu zatím diktují tempo zápasu.

17
    Kroměříž se dobrou přihrávkou dostala opět do přečíslení, ale hráč Kroměříže nedokázal nakonec z levé strany zakončit. Nicméně upadl v souboji na zem, ale rozhodčí ukazuje, že se bude odkopávat od branky.

17
    Lahodný to zkusil ze střední vzdálenosti, ale Kofroň jen pohlídal to, že míč opustí hrací plochu vedle jeho levé tyčky.

16
    Po něm taktéž přišlo dobré zakončení, ale mimo tři tyče!

15
    Martin Blanař se dostal do samostatného úniku, ale jeho zakončení po zemi jde mimo branku. To však bylo mírně tečováno brankářem a je tu rohový kop.

14
    Žlutou kartu dostává Neubert (SK HS Kroměříž).

13
    Lahodný obloučkem vyslal Přerovského, ale ten neměl proti obráncům šanci.

12
    Po faulu bude rozehrávat Schneider, ten rozehrál na svého nejbližšího spoluhráče, ale Kroměříž překazil jejich další kombinaci.

12
    Lahodný bojoval na levé straně o míč, nakonec je to vhazování pro hosty.

11
    Přechod Vyškova do útočné fáze se prozatím vůbec nedaří.

10
    A Vyškov následně ztrácí míč. Situaci se snažil ještě zachránit střelou Tijani, ale míč se odrazil od vybíhajícího hráče Kroměříže a míč na půlce Vyškova v jeho moci.

10
    Dlouhý centr z pravé strany odhlavičkoval domácí obránce do autu.

9
    Vyškov se nemohl dostat ze své poloviny, napadání Kroměříže však k ničemu nyní nevedlo a bude z toho jen odkop od Machalického.

8
    Rozehrávka na krátko, následná narážečka a přízemní střela doprostřed branky. Ta však nadělala neplechu a Kofroň musel na dvakrát krotit míč.

7
    Faul kousek za polovinou a Vyškov bude taktéž zahrávat svou první standardní situaci.

6
    Po odpískaném ofsajdu je míč v držení Kroměříže.

5
    Vyškov se však do útoku nedostává a spíše nyní drží míč na své polovině.

5
    ...míč nakonec končí v moci brankáře Vyškova a ten bude odkopávat. Vyškov má nyní šanci se po pěti minutách zápasu dostat konečně do útoku.

4
    Rozehrávka na šestnáctku a po centru je míč blokován na další roh...

3
    Nakonec se domácí dostávají k zahrávání jejich prvního rohového kopu v zápase.

2
    Další faul ze strany Vyškova a další možnost ohrozit branku z volného kopu pro domácí celek.

1
    Domácí ihned v první minutě zahrávali volný kop, který neohrozil branku Machalického a následuje odkop od jeho branky.

1

SK HS Kroměříž
    Kroměříž jarní část sezóny začala vítězně a to když porazila 2:0 poslední Mohelnici. Hanáci vstřelili branky v prvním poločase, kdy se prosadil Dominik Krhut a následně Marián Kovář. Kroměříž ztrácí na první Prostějov tři body a pokud se ho chce stále držet, musí si poradit i se svým dnešním soupeřem.

MFK Vyškov
    Avšak Vyškov již bude těžším soupeřem než předchozí Mohelnice. Vyškov se drží na čtvrtém místě se ziskem 31 bodů a to jsou pouhé dva body od Kroměříže! Hosté již stačili odehrát dva zápasy v jarní části sezóny – v prvním přišla prohra 1:4 na hřišti Hodonína, v následném zápase již Vyškov slavil vítězství na svém hřišti a to po výsledku 2:0 nad Líšní.

V prvním vzájemném zápase této sezóny zvítězil Vyškov 2:0, kdy držel hubený náskok 1:0 od osmé minuty zápasu a o definitivním vítězství rozhodla až branka v první nastavené minutě celého zápasu. Taktéž další vzájemné zápasy v minulosti přinesly těsné výsledky a dá se očekávat vyrovnaný souboj.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.