Zlínsko – Hulín 1:1 (kon.) | Kroměříž – Vyškov 1:1 (kon.)
1:1 (0:1)
MFK Vyškov
Pátek 06.04.2018, 19:00Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

V prvním vzájemném zápase této sezóny zvítězil Vyškov 2:0, kdy držel hubený náskok 1:0 od osmé minuty zápasu a o definitivním vítězství rozhodla až branka v první nastavené minutě celého zápasu. Taktéž další vzájemné zápasy v minulosti přinesly těsné výsledky a dá se očekávat vyrovnaný souboj.

MFK Vyškov
    Avšak Vyškov již bude těžším soupeřem než předchozí Mohelnice. Vyškov se drží na čtvrtém místě se ziskem 31 bodů a to jsou pouhé dva body od Kroměříže! Hosté již stačili odehrát dva zápasy v jarní části sezóny – v prvním přišla prohra 1:4 na hřišti Hodonína, v následném zápase již Vyškov slavil vítězství na svém hřišti a to po výsledku 2:0 nad Líšní.

SK HS Kroměříž
    Kroměříž jarní část sezóny začala vítězně a to když porazila 2:0 poslední Mohelnici. Hanáci vstřelili branky v prvním poločase, kdy se prosadil Dominik Krhut a následně Marián Kovář. Kroměříž ztrácí na první Prostějov tři body a pokud se ho chce stále držet, musí si poradit i se svým dnešním soupeřem.

1

1
    Domácí ihned v první minutě zahrávali volný kop, který neohrozil branku Machalického a následuje odkop od jeho branky.

2
    Další faul ze strany Vyškova a další možnost ohrozit branku z volného kopu pro domácí celek.

3
    Nakonec se domácí dostávají k zahrávání jejich prvního rohového kopu v zápase.

4
    Rozehrávka na šestnáctku a po centru je míč blokován na další roh...

5
    ...míč nakonec končí v moci brankáře Vyškova a ten bude odkopávat. Vyškov má nyní šanci se po pěti minutách zápasu dostat konečně do útoku.

5
    Vyškov se však do útoku nedostává a spíše nyní drží míč na své polovině.

6
    Po odpískaném ofsajdu je míč v držení Kroměříže.

7
    Faul kousek za polovinou a Vyškov bude taktéž zahrávat svou první standardní situaci.

8
    Rozehrávka na krátko, následná narážečka a přízemní střela doprostřed branky. Ta však nadělala neplechu a Kofroň musel na dvakrát krotit míč.

9
    Vyškov se nemohl dostat ze své poloviny, napadání Kroměříže však k ničemu nyní nevedlo a bude z toho jen odkop od Machalického.

10
    Dlouhý centr z pravé strany odhlavičkoval domácí obránce do autu.

10
    A Vyškov následně ztrácí míč. Situaci se snažil ještě zachránit střelou Tijani, ale míč se odrazil od vybíhajícího hráče Kroměříže a míč na půlce Vyškova v jeho moci.

11
    Přechod Vyškova do útočné fáze se prozatím vůbec nedaří.

12
    Lahodný bojoval na levé straně o míč, nakonec je to vhazování pro hosty.

12
    Po faulu bude rozehrávat Schneider, ten rozehrál na svého nejbližšího spoluhráče, ale Kroměříž překazil jejich další kombinaci.

13
    Lahodný obloučkem vyslal Přerovského, ale ten neměl proti obráncům šanci.

14
    Žlutou kartu dostává Neubert (SK HS Kroměříž).

15
    Martin Blanař se dostal do samostatného úniku, ale jeho zakončení po zemi jde mimo branku. To však bylo mírně tečováno brankářem a je tu rohový kop.

16
    Po něm taktéž přišlo dobré zakončení, ale mimo tři tyče!

17
    Lahodný to zkusil ze střední vzdálenosti, ale Kofroň jen pohlídal to, že míč opustí hrací plochu vedle jeho levé tyčky.

17
    Kroměříž se dobrou přihrávkou dostala opět do přečíslení, ale hráč Kroměříže nedokázal nakonec z levé strany zakončit. Nicméně upadl v souboji na zem, ale rozhodčí ukazuje, že se bude odkopávat od branky.

19
    Domácí mají častěji míč na svých kopačkách a od začátku zápasu zatím diktují tempo zápasu.

20
    Útok Vyškova, ale přihrávka od Matochy šla do území nikoho. Kroměříž vhazuje aut na své levé straně.

21
    Hanáci se zatím bez problémů brání útokům svého soupeře.

22
    Teď však přišlo zakončení, ale mimo branku Kofroňe.

23
    Vyškov kombinoval na pravé straně, nakonec je nucen po faulu odevzdat míč soupeři.

24
    Centr před branku Kroměříže se tak úplně nepovedl, protože míč byl tečován některým domácím obráncem na roh.

25
    Vyškov nedokázal využít rohový kop ve svůj prospěch.

25
    Kofroň vyrazil jedovatější střelu z šestnáctky, kdy na malou chvíli hráči Kroměříže nehráli a mysleli si, že bude odpískán ofsajd hráče Vyškova.

26
    Po standardní situaci se ocitl míč před branku, kde byla chvíli nepřehledná situace. O zakončení do branky se snažil Hloch, ale neuspěl.

27
    Kroměříž se snaží napadat hráče Vyškova, kteří kombinují na vlastní polovině.

29
    Domácí dokázali vybojovat míč, ale nakonec jej ztrácí na pravé straně a Vyškov bude vhazovat.

30
    Po faulu se jeden z hráčů Vyškova snažil ihned rozehrát, ale rozhodčí vrací hru a bude se rozehrávat od znovu.

32
    Nyní trochu hra upadla a nesledujeme příliš pohlednou hru.

33
    Domácí svým kombinačním útokem vůbec neohrozili branku soupeře.

34
    Ani hosté, nyní po pravé straně, si nedokázali vypracovat nějakou nebezpečnější akci.

36
    Vyškov bude zahrávat rohový kop...

36
    ...míč po centru propadl do šestnáctky, kde se o něj postarali domácí hráči.

37
    Tijani zachycuje dlouhou přihrávku a to bylo hodně důležité, jinak by se domácí dostali do zajímavého útoku.

38
    Kofroň si vyskočil na dlouhý centr a snažil se vyboxovat míč. Avšak byl přitom faulován a rozhodčí této akci dává za pravdu a odpískal nedovolený zákrok na brankáře Kroměříže.

39
    Motal nyní na druhé straně rozehrával míč po faulu. Centr to nebyl špatný, ale obrana Vyškova byla pozorná.

40
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    A najednou je tu protiútok Vyškova, kdy se po přihrávce dostal k míči DANIEL PŘEROVSKÝ a ten přízemní střelou nakonec dostává míč do branky. .
    40. Daniel PŘEROVSKÝ - 0:1

40
    Brankář domácího celku dostává za protesty žlutou kartu. Kdy se ihned po obdržené brance rozčiloval, že Přerovský hrál rukou při zpracování míče.

42
    Domácí skoro přestali hrát po své obdržené brance a nyní kontrolují hru hosté.

43
    Ofsajd Vyškova...diváci na tribuně jsou stále znepokojeni a baví se o tom, jak daná branka neměla platit. Nicméně hosté vedou 1:0!

45
    Domácí by se nejraději viděli již v šatně, protože nyní je jejich hra úplně rozhozená.

45

Rozhodčí Silný nenastavuje nic a ukončuje první poločas. V něm byli domácí lepším celkem, do té doby než dostali branku, která byla sporná v tom, že autor branky možná hrál rukou. Rozhodčí však branku uznal a za necelých patnáct minut budeme sledovat, zda se Kroměříž dokáže vzchopit a případně vyrovnat stav zápasu.

46

47
    Domácí se snažili ihned z kraje druhé půle o vyrovnání, ale v útočné fázi nepochodili.

48
    Kroměříž se snaží napadat svého protivníka, ale zatím běhá bez míče.

50
    Hosté se dostali do zakončení, ale zcela mimo branku Kofroňe.

51
    Avšak druhý poločas začal s obdobnou hrou jako končil první poločas. Tedy nepříliš záživná hra.

52
    Tvrdší faul nyní schytal na polovině hřiště hostující Lahodný.

53
    Přesně jak nyní radil jeden z fanoušků z tribuny – „pohyb trochu...“, to je přesně to, co nyní na hře postrádáme.

54
    Nyní byl k vidění další drobnější faul na půlce hřiště a oba brankáři jsou delší dobu bez nějaké práce.

55
    Centr z levé strany neprošel do šestnáctky domácích a Vyškov drží míč na levé straně.

56
    Následně Kroměříž vybojovala míč a šikovně se dostala před branku, kde se do zakončení dostal Motal, ale Machalický byl připravený.

57
    Útok Vyškova končí odpískaným ofsajdem hlavním rozhodčím.

58
    Cupák se snažil naběhnout na přihrávku mezi dva obránce, ale míč byl příliš rychlý a ten v poklidu zpracovává a rozehrává brankář Vyškova.

59
    Přetažený centr z levé strany končí v zázemí a následuje odkop od branky domácích.

60
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Blanař, přichází Sedláček.

60
    No, nepřesná přihrávka na Kofroňe a velké štěstí pro domácí, že hostující útočník včas nevyběhl a mohl jít sám na branku.

62
    Dlouhý míč na hráče Kroměříže a hosté budou na vlastní polovině vhazovat aut. Poté, co hosté vystřídají.

63
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Novotný, přichází Němeček.

64
    Kombinace domácích, povede to k nějaké šanci?

65
    Nikoliv, nepřesnou přihrávku si bere do svých rukou Machalický.

65
    Kroměříž si se svým soupeřem zatím neví vůbec rady a nedaří se jí dostávat do nebezpečných šancí. Vyškov si hraje svou hru, která mu v aktuálním stavu bohatě stačí.

66
    Jeřábek si nabíhal na dlouhý míč, ale byl ubráněn obráncem.

67
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Neubert, přichází Berčík.

70
    Snaha o vyslání přihrávky do uličky vypadala hodně nadějně, ale obránci Vyškova přečetli tento úmysl a včas zasáhli.

71
    Na stadion si našlo cestu 354 diváků!

72
    Po takovém ospalém útoku Vyškova si hosté nakonec vybojovali rohový kop...

72
    A po něm přišla šance! Hlavičkoval jeden z hráčů Vyškova a ten překonal vybíhajícího Kofroňe. Míč mířící do branky však hlavičkou vyrazil Cupák!

73
    Vyškov bude vhazovat a pokud mohou, tak zdržují hru jak jen to jde.

74
    Žlutou kartu dostává Kuncl (MFK Vyškov).

76
    Domácí nyní drží míč, ale zatím se s ním pohybují daleko od branky hostů. Avšak menší zlepšení z jejich strany již přichází.

77
    Centr Cupáka z levé strany sbírá do svých rukou Machalický.

78
    Po centru se objevil míč před brankou a mnoho nechybělo, aby se Haná mohla radovat z vyrovnávací branky. Avšak Cupák míč za brankovou čáru nedotlačil.

80
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Kone.

81
    Míč se pohybuje na polovině hřiště, což Vyškovu stačí a Kroměříži již mnoho času nezbývá.

82
    Žlutou kartu dostává Tijani (MFK Vyškov).

83
    Machalický vyběhl hodně ze své branky proti dlouhému míči, na který si nabíhal domácí útočník. Míč končí v autu.

85
    Toure se snažil odehrát míč, ale byl kontaktován a Toure s bolestivou grimasou skončil na trávníku. Ukázkový šlapák od domácího hráče, který za tohle vidí žlutou kartu.

85
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Šmerda, přichází Stratil.

85
    Žlutou kartu dostává Kovář (SK HS Kroměříž).

86
    Žlutou kartu dostává Matocha (MFK Vyškov).

87
    Kovář se snažil vystřelit na branku, ale jeho pokus byl blokovaný.

87
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Míč se však nakonec dostal na pravou stranu, kde z pokutového území prostřeluje Machalického k levé tyčce ONDŘEJ BERČÍK.
    87. Ondřej BERČÍK - 1:1

88
    „Pojďme ještě! Vyhrává většinou ten kdo vstřelí dvě branky, dneska by to tak mohlo být!“ Tolik k povzbudivým slovům místního hlasatele.

88
    Kroměříž jeho slova vzala asi za své a nyní tlačí na Vyškov.

90
    Marián Kovář mohl být hrdinou zápasu, ale jeho hlavička jde mimo branku!

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty!

90+1
    Nebezpečný rohový kop, kdy se míč nepěkně odrazil před brankou a hosté s vypětím všech sil odkopávají míč do bezpečí.

90+2
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Schneider, přichází Odehnal.

90+3
    Žlutou kartu dostává Přerovský (MFK Vyškov).

90+3
    Lahodný u autové čáry zajel do svého soupeře a zcela zbytečně. Oprávněně vidí červenou kartu a může se jít sprchovat.

90+5
    Kroměříž ještě zahrávala standardní situaci, avšak centr odklidila obrana Vyškova a v ten moment rozhodčí ukončuje zápas.

90+5

V druhém poločase nebyl k vidění dobrý fotbal. Na obou stranách scházela rychlost a ani jeden z celků si nedokázal vypracovávat nebezpečné útočné situace. V jednu chvíli byl více míč v zázemí než na hrací ploše. Kroměříž se však v posledních pěti minutách zápasu o něco více zlepšila a zaslouženě vyrovnala. Po vyrovnávací brance ještě více přidala a vytvořila si dvě další nebezpečné situace před brankou Vyškova, které zůstaly nevyužity! Za zmínku stojí zejména hlavička Kováře, která zamířila mimo tři tyče.

To je ode mě vše, na shledanou. (20:56:43)