Guimarães – Rio Ave 3:0 (kon.)
Vitória SC Guimarães
3:0 (3:0)
Rio Ave FC
Pátek 06.04.2018, 21:30 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães (kapacita: 30.165 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 29. kolo

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:8. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:17. (23:29:56)

Je tu konec s jednoznačným výsledkem 3-0.

Druhý poločas byl pro nezaujatého diváka dosti nezáživný. Hosté se do slibné šance za celý zápas skoro nepropracovali a domácí si jen v pohodlí hlídali náskok z první půle. Nicméně jak se ve fotbale říká – Sláva vítězům čest poraženým. Martin Pobořil se s Vámi loučí a přeji hezký zbytek noci.

90+2

90+2
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Paolo Hurtado, přichází Welthon.

90+1
    Nastavovat se budou 2 minuty.

89
    Tato pasáž hry už vypadá dosti odevzdaně, hromada nepřesností střídá hromadu nepřesností.

88
    A rozsudek zní jasně, penalta se kopat nebude.

88
    A možná se dočkáme penalty, rozhodčí se radí zda byl domácí hráč faulován ve vápně.