Everton – Liverpool 0:0 (kon.) | Bournemouth – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Brighton – Huddersfield Town 1:1 (kon.)
Leicester – Newcastle 1:2 (kon.) | Stoke – Tottenham 1:2 (kon.) | Watford – Burnley 1:2 (kon.)
West Brom – Swansea 1:1 (kon.) | Manchester City – Manchester Utd. 2:3 (kon.)
AFC Bournemouth
2:2 (0:0)
Crystal Palace FC
Sobota 07.04.2018, 16:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 33. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Doufám, že jste si tento zápas užili. Přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou. (17:58:41)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 10:3. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 7:8.
    Dnešní utkání nepoznalo vítěze, protože skončilo 2:2.

Je dobojováno! Po doslova nudném prvním poločase jsme se v tom druhém dočkali parádního fotbalu, který byl nahoru a dolů. V některých chvílích byl lepší domácí tým, v těch druhých zase hosté. Ti také dvakrát v tomto zápase vedli, ale své vedení nedokázali udržet. Tým z Londýna se dnes mohl radovat, ale to by musel proměnit své vyložené tutovky, které tito hráči měli uprostřed druhého poločasu. Bod z dnešního utkání nic pro tyto týmy neřeší. Bournemouth se přes tento víkend udrží ve středu tabulky, naopak Crystal Palace se bude muset ještě v následujíchc kolech otáčet, aby svou prvoligovaou misi udrželi i na příští rok.

90+5

90+5
    Fraser se rozhodnul tento volný přímý kop rozehrát, ale branku vůbec netrefil. Rozhodčí ihned poté tento zápas ukončil.

90+4
    Žlutou kartu dostává Yohan Cabaye (Crystal Palace FC).

90+4
    Nakonec má domácí tým po faulu Tomkinse poslední zajímavou standardní situaci, která by mohla zvrátit tento zápas.

90+3
    Žlutou kartu dostává James Tomkins (Crystal Palace FC).

90+3
    Blíží se nám závěrečný hvizd dnešního utkání. Za zmínku možná stojí fakt, že hostující tým dnes odehrál zápas bez střídání.

90+2
    Hostující brankář si v tomto zápase připsal tři zákroky.

90+2
    Domácí brankář si v tomto zápase připsal čtyři zásahy.

90+2
    Domácí tým se i nadále snaží zvrátit toto utkání v jejich prospěch. Hosté se velmi těžko brání, navíc už toho fyzicky mají dost.

90+1
    Jonathan Moss prodlouží tento zápas o tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Domácí tým se nedokázal prosadit celý zápas přes standardní situace. To se povedlo až v závěru, což je neskutečné.
    89. Joshua KING - 2:2

89
    Bournemouth právě vstřelil branku!
    Domácí tým se až v samotném závěru základní hrací doby dokázal prosadit přes rohový kop. Parádně zakroucený roh prodloužil Steve Cook na zadní tyč, kde byl postavený JOSHUA KING. Ten se poté skvěle uvolnil a poslal tento zápas do nerozhodného stavu – 2:2. Asistence: Steve Cook.

89
    Defoe adresoval přesný centr do pokutového území na Goslinga, ale ten byl ihned zdvojen. Domácí hráč neměl šanci se prosadit.

Jan Mládek

Branky: 65. Mousset (Fraser), 89. J. King (S. Cook) – 47. Milivojević, 75. Zaha (Townsend)

Karty:   76. Gosling (BTH), 82. Francis (BTH) – 90+3. Tomkins (CRP), 90+4. Cabaye (CRP)

AFC Bournemouth: Begović – Francis (C), S. Cook, Aké, Daniels – Fraser, L. Cook (80. Surman), Gosling, Pugh (62. Mousset) – Defoe – C. Wilson (62. J. King).
    Náhradníci: Boruc – B. Smith, Simpson, Surman, Taylor, J. King, Mousset.

Crystal Palace FC: Hennessey – Wan-Bissaka, Tomkins, M. Sakho, van Aanholt – Cabaye, Milivojević (C), McArthur – Townsend, Zaha, Loftus-Cheek.
    Náhradníci: Cavalieri – Souaré, Fosu-Mensah, Kelly, Riedewald, Čung-Jong, Daly.

Rozhodčí: Moss – Smart, Halliday