Everton – Liverpool 0:0 (kon.) | Bournemouth – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Brighton – Huddersfield Town 1:1 (kon.)
Leicester – Newcastle 1:2 (kon.) | Stoke – Tottenham 1:2 (kon.) | Watford – Burnley 1:2 (kon.)
West Brom – Swansea 1:1 (kon.) | Manchester City – Manchester Utd. 2:3 (kon.)
Stoke City
1:2 (0:0)
Tottenham Hotspur
Sobota 07.04.2018, 16:00 • Bet365 Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League • 33. kolo
    Christian Eriksen zařídil oba góly Tottenhamu.

Druhý gól Tottenhamu byl nakonec připsán Christianu Eriksenovi, který tak zařídil oba zásahy svého týmu. Naskakující Harry Kane se tedy zřejmě nedotkl balónu. (18:06:20)

Fotbalisté Stoke si připisují čtvrtou porážku v řadě, byť proti favorizovanému Tottenhamu nepředvedli špatný výkon. Góly dnes padaly až ve druhé půli. V 52. minutě vyšel hostům brejk, z něhož otevřel skóre Christian Eriksen. Domácím se podařilo rychle odpovědět. Brankář Lloris chyboval při odkopu a toho využil Mame Diouf, jenž i za cenu vlastního zdraví srovnal. O šest minut později se však po standardní situaci prosadil opět Christian Eriksen. Původně se zdálo, že jeho prudký centr tečoval hlavou Kane, jenž byl také původně uveden jako autor gólu, ovšem nakonec je tato trefa připsána dánskému záložníkovi. Hrnčíři si přesto mohli odnést z utkání bod, ale trestný kop Shaqiriho skončil jen na brankové konstrukci.

90+7

90+7
    A na domácí Badou Ndiaye.

90+7
    Ještě žluté karty na obou stranách. Na té hostující ji vyfasoval Danny Rose.

90+7
    Na další centr si tentokrát naskočil Ryan Shawcross, ale v záklonu míč poslal jen do rukavic Llorise. Je asi rozhodnuto!

90+6
    Xherdan Shaqiri posílal do šestnáctky míč, který měl hledat obra Petera Crouche. Hosté se ale ubránili.

90+5
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Moritz Bauer, přichází Kurt Zouma.

90+5
    Eric Dier vypálil zdálky nad bránu. Domácí budou střídat.

90+5
    Kohouti zase šetří čas na polovině soupeře. Závěr zatím takticky zvládají velmi dobře.

90+4
    Žlutou kartu za dohrání soupeře dostává také hostující Harry Kane.

90+3
    Rozhodčí udělil v přerušené hře žlutou kartu Brunovi Martinsovi Indimu. Zřejmě šlo o nějaké předchozí provinění.

90+2
    Érik Lamela táhl rychlý protiútok Tottenhamu a prošel přes dva domácí hráče. Třetího už neudělal, ale hosté mají nadále balón.

90+1
    Rozhodčí nastaví šest minut! Hodně se na tom podepsalo především dlouhé ošetřování Mameho Dioufa po gólu Stoke.