HFK Olomouc – Hlučín 1:2 (kon.) | Líšeň – Val. Meziříčí 3:0 (kon.) | Rýmařov – Uničov 2:2 (kon.)
Hodonín – Petřkovice 3:1 (kon.) | Prostějov – Uh. Brod 1:1 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
2:2 (0:0)
SK Uničov
Sobota 07.04.2018, 15:30Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo

Toto bude z dnešního onlajnu vše, já se na Vás budu těšit u nějakého dalšího, na shledanou. (17:30:58)

Skončilo nám dnešní utkání, které nabídlo skutečně kvalitní fotbalovou podívanou až do samého konce. V prvním poločase jsme svědky žádné branky nebyly, za to v druhé půli s brankami rozhodně nešetřili. Hned minutu po začátku druhé poloviny dokázal Ondruška dostat domácí do vedení, načež ani ne za minutu odpověděl pohlednou brankou hostující Krč. Zhruba za deset minut si ale domácí vzali své vedení zpět zásluhou Šupáka. Zbytek zápasu se odehrával více méně na útočné polovině Uničova, který se vskutku intenzivně tlačil za vyrovnáním. Dlouho to vypadalo na úspěšné odpoledne domácího celku. Bohužel pro Rýmařovské přišlo menší zaváhání obrany v ten nejhorší moment a v nastavení se trefil po centru nikým nehlídaný Vejvoda a vybojoval pro Uničov velice cenný bod.

90+5
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Binar, přichází Markovič.

90+3
    Uničov právě vstřelil branku!
    Tak jsem se mýlil. Na první pohled nepřesný centr našel na zadní tyči zcela volného ROMANA VEJVODU, který ve skluzu dokázal zasáhnout balon a zřejmě zajistit Uničovu veledůležitý bod.

90+2
    Uničov aktuálně drží balon na kopačkách a snaží se vymyslet nějakou akci, jenž by ideálně pro ně skončila v síti domácích, k tomu ale mají stále hodně daleko.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec normální hrací doby pět minut.

90
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Tomáš Šupák, přichází Nikolas Tilkeridis.

89
    Zdá se, že jednoho z domácích hráčů zastihli nepříjemné potíže v podání křečí a již pár vteřin je hra přerušena.

88
    Na hřišti Jiskry to začíná opravdu jiskřit. Za nevybíravý zákrok nyní dostává žlutou kartu hostující Aleš Krč.

87
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Michal Furik, přichází David Hleba.

86
    Žlutou kartu dostává Patrik Kasal (SK Uničov).

84
    Série nepřesných centrů Uničova pokračuje, tentokrát si pro nepovedený centr celkem v poklidu došel Kameník a rychlým výkopem se snaží zahájit protiútok domácích.

83
    Hostům se v posledních minutách nedaří vytvořit si nějakou příležitost, z které by mohli ohrozit branku domácích.

81
    Do samostatného úniku se nyní dostal domácí Ondruška, brankář Uvízl se však znovu zaskvěl a drží tak naděje svého týmu na zisk alespoň jednoho bodu z dnešního utkání.

80
    Po hrubém faulu hostujícího Vejvody dostali domácí možnost rozehrávat standartní situaci z hodně nebezpečné pozice. Exekutor volného přímého kopu zkoušel obstřelit zeď, což se mu povedlo, ale jeho střela skončila bohužel pro domácí těsně vedle pravé tyče Uvizlovy branky.

79
    Žlutou kartu dostává Vejvoda (SK Uničov).

78
    Ale paradoxně to byli domácí, kteří mohli skorovat, když se balon po rychlém protiútoku domácích dostal až k noze Wodka, který za hranicí šestnáctky zamířil k levé dolní tyči. Brankář Uvízl však předvedl velice pohledný zákrok a střelu tak zneškodnil.