Chrudim – Vltavín 4:1 (kon.) | Písek – Dobrovice 0:0 (4:3 po pen.) | Litoměřicko – Benešov 5:1 (kon.)
Čížová – Jirny 0:0 (7:6 po pen.) | Ústí n/O – Králův Dvůr 1:1 (8:7 po pen.)
MFK Chrudim
4:1 (2:1)
Loko Vltavín
Sobota 07.04.2018, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Česká fotbalová liga • 22. kolo

Tak a máme tady konec dnešního zápasu. Domácí tým splnil roli jasného favorita, i když tomu začátek moc nenasvědčoval. Hned ve čtvrté minutě se totiž hosté ujali vedení, ale ještě do konce první půle jsme byli svědky otočky. Druhý poločas už tak patřil domácímu celku, dvě branky vstřelil Petr Rybička, který byl dneska opravdu všude a klidně mohl vstřelit hattrick. V závěru zápasu se už jen vlastně dohrávalo. Více se už v zápase nestalo a Chrudim si tak připisuje další tři body. To je z dnešního přenosu vše, přeji příjemné poledne. (12:16:17)

90+2

90
    Zápas každou chvíli skončí, o vítězi už nemůže být pochyb.

87
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Šípek, přichází Hodas.
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Růžička, přichází Novák.

85
    Zápas se už víceméně jenom dohrává, ani jeden z týmu se už vůbec nikam nehrne.

82
    Už z toho mohla klidně být pátá branka dnešního zápasu z pohledu domácího celku. Následný centr skončil na kopačce Langra, který poslal míč těsně nad branku.

81
    Standartní situace pro domácí celek.

78
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Rybička, přichází Vašulín.

77
    Rohový kop pro domácí.

76
    Rybička dneska asi myslí na hattrick, znovu se dostal ke střele, tentokrát ale brankář dokázal zasáhnout.

74
    Lukáš Mrázek znovu u míče, míč poté poslal přihrávkou na obránce.

72
    Chrudim drží míč na svých kopačkách a se svou kombinaci už hráči moc nespěchají.

70
    Další souboje o míč uprostřed hrací plochy.

69
    Hovorka upadl těsně za hranici pokutového území, rozhodčí následně odpískal nedovolený zákrok a bude z toho přímý kop.

67
    Císařovský se dostal do hodně zajímavé pozice a málem toho využil! Z větší dálky poslal míč na brankovou konstrukci, Koblenc byl ale připravený a povedlo se mu dobře zasáhnout.

67
    Chrudim sportovně odkopla míč až k brankáři a bude se díle pokračovat ve hře.

65
    Jeden z hostujících hráčů leží na zemi a nevypadá to, že by měl jen tak vstanout, možná budeme svědky nuceného střídaní.

63
    Jan Růžička přišel celkem zbytečně o míč, ale domácí útočnici toho nedokázal náležitě využít a míč skončil mimo hrací plochu.

61
    David Pozníček nevěděl, co s míčem a poslal ho rovnou na branku z hodně velké vzdálenosti, jeho pokus zcela podle očekávaní letěla vysoko na tribunu.