Trnava – Slovan Bratislava 1:0 (kon.) | Ružomberok – Žilina 1:2 (kon.) | Nitra – Podbrezová 0:0 (kon.)
Prešov – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Senica – Michalovce 0:2 (kon.)
FC Nitra
0:0 (0:0)
FK Železiarne Podbrezová
sk Sobota 07.04.2018, 17:00 • FC ViOn Zlaté Moravce, a. s. • Niké liga • O udržení

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi FC Nitra a FK Železiarne Podbrezová, po výsledku 0:0 si oba tímy budú body deliť. Spravodlivý výsledok pre oboch účastníkov zápasu. (18:50:50)

90+2

90+2
    Ani z toho ale nič nebolo. Píska sa koniec.

90+1
    Rohový kop ešte aj pre hostí.

90+1
    Na center Andreja Fábryho si ale vyskočil Kuciak, ktorý loptu ukryl vo svojich rukaviciach.

90+1
    Nadstavovať sa bude jedna minúta. Domáca Nitra počas nej bude zahrávať jeden z mnohých rohových kopov v dnešnom zápase.

90
    Lopta sa ešte nepríjemne odrážala vo vápne, kde sa k nej hostia na malý moment dostali. Bolo to ale bez streleckého pokusu, navyše môže po útočnom faule Nitra pokojne rozohrávať.

89
    Podbrezová bude zahrávať rohový kop.

88
    Kóňa našiel Andreja Fábryho, ten už ale v kombinácii taký presný nebol. Pomaly sa blíži koniec tohto zápasu, budeme preto zvedaví na údaj o nadstavenom čase.

87
    Kuciak teraz ukryl loptu vo svojich rukaviciach, gólman hostí môže v pokoji rozohrávať.

86
    Šimončič sa mohol stať hrdinom zápasu! Prebral totiž zaujímavú prihrávku, presunul sa k bráne, povytiahol si Kuciaka a skúsil zakončiť. Krížna prihrávka skončila tesne vedľa ľavej žrde Martina Kuciaka.

85
    Vestenický sa teraz nešťastne pošmykol a "zabudol" si svoju nohu za telom. Vyzeralo to mimoriadne nepríjemne, našťastie ale bude Vestenický po krátkom ošetrení schopný v zápase pokračovať.

83
    Pomerne často sledujeme mikrosúboje, na konci ktorých je faul. Podobný prišiel aj v tomto momente, keď si nedovolene počíňal Tereščenko.

82
    Vestenický bol teraz až príliš rýchly a dostal sa do ofsajdovej pozície. Ani v tomto prípade tak Nitra pred Kuciaka neprenikne a nevystaví ho nebezpečenstvu.

81
    V hre už môžeme pokračovať.

80
    Máme pred sebou záverečných 10 minút dnešného zápasu. V 80. minúte nastala zaujímavá situácia, keď sa na trávniku spustilo zavlažovanie. Hra sa tak musela na malý moment prerušiť.

79
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Márius Charizopulos, prichádza Marek Fábry.