Trnava – Slovan Bratislava 1:0 (kon.) | Ružomberok – Žilina 1:2 (kon.) | Nitra – Podbrezová 0:0 (kon.)
Prešov – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Senica – Michalovce 0:2 (kon.)
FC Tatran Prešov
1:0 (0:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 07.04.2018, 17:00 • NTC Poprad • Niké liga • O udržení

V druhom polčase sme videli už trochu menej aktívny futbal. Na oboch stranách vznikalo množstvo nepresností. Prešovu sa však podarilo využiť výhodu po vylúčení Plevu a v 86. minúte skóroval Nikola Gatarić a zariadil pre Prešov dôležité tri body v boji o záchranu.

Ďakujeme za pozornosť. (18:50:53)

90+4

90+3
    Žltú kartu dostáva Erik Streňo (1. FC Tatran Prešov).

90+3
    Bartolomeu nezachytil nakopávanú loptu. Do moci ju prevzal Patrik Prikryl, ktorý ju odkopol späť pred súperovu bránu.

90+2
    Asi už len z taktických dôvodov ostal na trávniku ležať domáci Dávid Keresteš, aby nazbieral nejaké cenné sekundy.

90+1
    Urgela fauloval Patrika Prikryla a Tatran môže pokojne rozohrať z obrannej polovice.

90
    Prešovčania rozbiehajú ďalšiu útočnú akciu a zároveň štvrtý rozhodca ukazuje na tabuli tri nadstavené minúty.

89
    Streňo iba nakrátko zahral roh spoločne s Leškom a rozhodli sa zbierať cenné sekundy pri rohovej zástavke. Vybojovali ďalší roh.

88
    Gatarić šikovne posunul loptu Leškovi, ktorý však už cez skĺzajúceho sa Chrena nedokázal prihrať. Je tu však roh pre Tatran.

87
    Hlavná tribúna, na ktorej je dnes len dokopy 167 divákov výrazne ožila a takisto gólový úder z kopačky Gatarića potešil aj malú skupinku skalných fanúšikov Prešova.

86
    Prešov dal gól!
    Tatran strieľa úvodný gól dnešného stretnutia a pravdepodobne aj víťazný a po piatich remízach v rade naplno zaboduje! V šestnástke si loptu spracoval NIKOLA GATARIĆ, ktorý si ju pripravil na ľavačku a strelou k ľavej žrdi prekonal Kováča!

85
    Zlatým Moravciam sa darí získavať cenné sekundy a aj byť s loptou na útočnej polovici. Prešovčania sa nedokážu ani proti oslabenému ViOnu presadiť.

84
    Urgela šikovne naštartoval po osi ihriska Ewertona, ktorý sa rozbehol smerom na bránku. Snažil sa využiť medzeru medzi dvoma prešovskými stopérmi. Jeho následná strela však nebola razantná a Lukáč ju bezpečne zachytil.

83
    Streňo posunul loptu nakrátko Micherdovi, ktorý si ju však vhodne nespracoval a odrazila sa od jeho nohy za postrannú čiaru.

81
    Gatarić vysúval po pravej strane Sedláka, následne mu Sedlák loptu vrátil, no opäť to bolo nepresné zo strany domáceho Tatrana.

80
    Keresteš poslal loptu do šestnástky v strednej výške, s ktorou si futbalisti Zlatých Moraviec viacmenej bezproblémovo poradili.