Alavés – Getafe 2:0 (kon.) | Celta Vigo – Sevilla 4:0 (kon.) | Real Betis – Eibar 2:0 (kon.)
Barcelona – Leganés 3:1 (kon.)
Deportivo Alavés
2:0 (0:0)
Getafe CF
Sobota 07.04.2018, 13:00 • Estadio de Mendizorroza, Vitoria-Gasteiz • Španělská LaLiga • 31. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:01:25)

Utkání sledovalo 18 241 diváků.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 9:4. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:22.

Utkání je u konce a body zůstávají domácímu Alavésu. Ten měl skvělý vstup do druhého poločasu a hned ve 48. minutě udeřil po přímém kopu. Na centrovaný míč si naskočil Víctor Laguardia a přesnou hlavičkou k tyči otevřel skóre utkání. Soupeř tak musel přidat směrem kupředu, jenže ofenzíva Getafe dnes nebyla v dobré kondici. A tak přišel gól na druhé straně. V 75. minutě odcentroval Guidetti a zcela volný Munir měl ve vápně snadnou práci. Zápas pak mohl zdramatizovat Antunes, jenže v 81. minutě zahodil penaltu a tím jen potvrdil trápení Getafe v koncovce. Alavés dvoubrankový náskok v poklidu uhlídal a může se radovat ze tří bodů. Celkově jich má 35 a pro tuto chvíli se posunul na 15. místo. Getafe zůstává na 39 bodech a je jedenácté.

90+4

90+3
    Wakaso se ihned mohl zapsat do střelecké listiny, když si naběhl na přihrávku, dostal se před obránce, jenže svůj brejk zakončil nepovedenou střelou vedle Guaitovy branky.

90+2
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Mubarak Wakaso.

90+1
    Za pomezní čárou se chystá závěrečné střídání Alavésu, tohle už bude pouze taktického charakteru pro ušetření času.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

89
    Dakonam fauloval Duarteho, domácí rozehrávají od půlící čáry přímý kop. A nikam nepospíchají.

88
    Stále stejná písnička. Hosté se snaží o útok, naráží však na dobře pracující obranu Alavésu.

87
    Na stadionu se už ozývají oslavné chorály, diváci pomaličku slaví výhru.

86
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Burgui, přichází Alexis.

85
    Alavés postupoval dopředu levou stranou, akci zabrzdil Dakonam odkopem na autové vhazování.

84
    Suárez vhazoval na útočné polovině, hostům ale míč dlouho nezůstal, stejnou proceduru budou nyní provádět domácí.
    Getafe v letošním ročníku neproměnilo už pátou penaltu. Nikdo jiný nemá tak špatnou bilanci

83
    Hraje se teď ve středu hrací plochy, to domácím maximálně vyhovuje, sami nemají kam pospíchat.