Královské Vinohrady – Židenice 3:4 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
3:4 (1:1, 0:2, 2:1) Stav série: 2:2
K1 Florbal Židenice
Neděle 08.04.2018, 15:30 • TJ Sokol Vinohrady • Play-down Extraligy žen • 2. kolo

Je tu konec dnešního zápasu. V něm jsou úspěšnější florbalistky z brněnských Židenic, které porazily své pražské konkurentky z Vinohrad opět nejtěsnějším možným rozdílem, tentokrát 4:3. To znamená, že v celkové sérii vyrovnávají na 2:2 a ještě minimálně dvě utkání této série nás čekají.

Zápas začaly lépe hostující hráčky, které se dostaly do vedení, ale ještě do konce první třetiny Vinohrady vyrovnaly. Ve druhé třetině byly lepší Židenice, které se trpělivým výkonem dostaly do dvoubrankového vedené, ale ve třetí dvacetiminutovce o své vedení přišly. Nicméně minutu před konce hostující hráčky skórovaly počtvrté a vezou do Brna druhý bod a sérii za stavu 2:2.

Ode mě je to vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (17:18:22)

59:30
    Vinohrady se snaží vyrovnat, ale obrana Židenic je pozorná.

58:59
    Oddechový čas pro domácí.

58:59
    Židenice právě vstřelily branku!
    Do konce třetí třetiny nám chybí 61 sekund a Židenice jdou opět do vedení! Ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientovala TEREZA MOŠŤKOVÁ, která se prosazuje podruhé v utkání a hodně přibližuje Židenice druhému bodu v sérii!
    Bez asistence.

57:22
    Hra se přesunula do středu hřiště. Sledujeme boj o každý metr hřiště.

56:38
    Tentokrát přišlo několik nebezpečných střel od florbalistek Židenic. Jenže ani Kuchyňková nemusela vytasit žádný zázračný zákrok.

55:16
    Opět několik střel vinohradských hráček z poloviny hřiště. Všechny končí mimo.

54:41
    Čas se nám krátí. Dočkáme se rozhodnutí ještě v základní hrací době? Chybí nám něco málo přes pět minut.

53:30
    Obrázek se ve třetí třetině příliš nemění.

52:33
    Vinohrady jsou na své útočné polovině a tlačí se za čtvrtou brankou. Měly teď několik střeleckých pokusů, ale Židenice odolávají.

52:02
    Hraje se uprostřed hřiště. Vidíme hodně nepřesných přihrávek na obou stranách.

51:26
    Oběma týmům chybí momentálně více klidu ve finální fázi.

50:14
    Střela Pravcové letěla nad branku.

49:30
    Vinohrady rozehrávají z křížku u vlastní branky.

48:52
    Zápas je hodně vyrovnaný. O vítězi dnešního zápasu může rozhodnout jedna jediná chyba.

47:56
    Židenice se po dvou inkasovaných brankách opět osmělily a chtějí jít opět do vedení.

Dnešní zápas sleduje v hale 38 diváků.

46:32
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Ano, podaří! Z velkého tlaku dokázaly Vinohrady vytěžit třetí branku. Michaela Lingová našla přesnou přihrávkou ANETU TVRZNÍKOVOU, která neměla se zakončením problém a Krištofová musela potřetí v zápase lovit balonek ze své sítě.
    Asistence: Michaela Lingová.

Aleš Skok

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 19. Vejvodová (Honzová), 44. Lingová (Vejvodová), 47. Tvrzníková (Lingová) – 7. Smutná (Vývodová), 21. Mošťková, 29. Smutná, 59. Mošťková

TJ Sokol Královské Vinohrady: Kuchyňková – Šidlochová, Sladkovská, Trunečková, Vejvodová, Jiříčková, F. Kutnarová – Tvrzníková, Žižková, Honzová – Bursová, Lingová, Zelníčková – Kylarová, Šádková, Skalická – Dobisíková.
    K1 Florbal Židenice: Krištofová (Remešová) – Sedláčková, Pravcová, Drápalová, Valehrachová, Pospíšilová – Machů, Janečková, A. Grufíková – Smutná, Mošťková, Dundelová – Novotná, Léblová, Hřebíčková – Federselová, Vývodová, Indrová – P. Grufíková.

Rozhodčí: Hátlová, Jansová