Gent – Club Brugge 1:0 (kon.) | Mouscron – Kortrijk 2:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Waregem 1:2 (kon.)
Royal Excel Mouscron
2:1 (1:1)
KV Kortrijk
Neděle 08.04.2018, 20:00 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická liga • O Evropskou ligu

Z mé strany je to dnes vše, přeji příjmený zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. (21:53:42)

Domácí tým nakonec v tomto utkání vítězí a bere důležité tři body. V druhém poločase sice nebyl jejich herní výkon nic extra, krátce po osmdesáté minutě byl ale odpískán pokutový kop v jejich prospěch, který bezpešně proměnil Mohamed a přídal tak druhou branku. Od tohoto momentu si už domácí pouze hlídali stav, soupeře k ničemu nepustili a v konečném výsledku tedy vyhrávají 2:1.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 4:1.

90+5

90+4
    Už to vypadá pro domácí dobře, v tomto utkání se už nejepíše nic nestane.

90+3
    Domácí ještě využívají poslední minuty ke střídání, opět tak stáhnou nějaké vteřinky.

90+2
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Omar Govea, přichází Benjamin Van Durmen.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Zbytečnou žlutou kartu dostává Bennard Kumordzi (KV Kortrijk).

89
    Žlutou kartu dostává za faul na polovině hřiště Teddy Chevalier (KV Kortrijk).

88
    Mouscron je pořád u míče a soupeře k němu nepouštějí.

87
    Nyní ani nejsou u míče, je jasné, že domácí se budou snažit hrát čas a udržet skóre až do konce utkání.

86
    Uvidíme, jestli KV dokáží najít nějakou odpověď na tento gól, moc času jim už nezbývá.

85
    Hosté cítí velkou křivdu, také se s rozhodčím dlouho dohadovali. Zákrok to byl sporný, ale penalta se určitě pískat dala.
    84. Dimitri MOHAMED - 2:1

84
    Mouscron právě vstřelil branku! K pokutovému kopu se staví DIMITRI MOHAMED, volí lehkou střelu k levé tyči a nemýlí se! Domácí vedou 2:1!
    83. Červená karta, po které přichází pokutový kop.

83
    Červenou kartu dostává Gary Kagelmacher (KV Kortrijk). Hostující hráč strčil do soupeře, který si nabíhal ve vápně na centr a rozhodčí okamžitě neváhá! Uděluje červenou kartu a domácí budou zahrávat pokutový kop!

82
    Domácí brankář rozehrál míč a jeden z útočníků jej zpracoval i za pomocí ruky, proto budou hrát Kortrijkští.