Zlín – Slovácko 1:2 (kon.) | Karviná – Ostrava 0:2 (kon.) | Příbram – Teplice 1:1 (kon.)
Sparta – Hr. Králové 2:1 (kon.)
FK Příbram
1:1 (1:1)
FK Teplice
Pondělí 09.04.2018, 13:00 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – O titul • 1. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, s poslední informací, že tento duel sledovalo 100 diváků se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek dne. (15:02:07)

Úvodní duel skupiny o titul mají hráči Příbrami a Teplic za sebou. Branky padaly jen v prvním poločase, v 9. minutě šli zásluhou Díaze do vedení hosté. Středočeši srovnali přibližně v polovině prvního poločasu, když se pěkně trefil Průcha. Druhý poločas také nabídl šance, ale ani jedna nebyla využita. V závěru měli více příležitostí Severočeši, ale defenzíva celku z města nad Litavkou v čele s brankářem Kočím odolala, takže si obě mužstva odnášejí z tohoto zápasu po bodu.

90+2

87
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Kodad, přichází Prpič.

85
    Martirosyan se dostal k nebezpečné střele zpoza vápna, ale mířil asi metr nad břevno brány protivníka.

85
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Šimeček, přichází Kotrba.

81
    Teplice po přetaženém centru na pravou stranu vrátily míč do vápna, kde před bránou v dobré pozici zakončoval Kodad. Do své rány však nevložil potřebnou razanci, takže balón zamířil vedle levé tyče klece Kočího.

80
    Nebezpečný centr Teplických z levé strany jen těsně prošel kolem levé tyče svatyně domácích. Z přihrávky mohlo být důležité zakončení.

78
    Oba týmy se teď vystřídaly v rychlých protiútocích. Obě akce však skončily po nepřesných finálních přihrávkách.

74
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Díaz, přichází Martirosyan.

72
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Mustafič, přichází Šíma.

70
    Schwendt se ocitl ve vápně sám tváří v tvář brankáři Němečkovi! Byl však příliš blízko gólmana Teplic a propálit jej nedokázal!

69
    Ric se dostal na levé straně k odvrácenému centru, jeho následná rána však byla zablokována.

68
    Karel Hasil ostře sestřelil jednoho z hráčů Příbrami na útočné polovině. Z laviček Teplických zaznělo, že šlo o normální souboj, což pořádně dopálilo přihlížejícího Josefa Csaplára, jehož následná slova bohužel nelze veřejně publikovat.

64
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Ayong, přichází Klán.

62
    Z následného rohového kopu Severočeši nic vytěžit nedokázali, defenzíva soupeře se snadno ze sevření osvobodila.

61
    Velká příležitost Teplic! Švejda se ocitl sám na levé straně vápna a nebezpečně vypálil na vzdálenější tyč, Kočí jeho ránu parádně vykopl nohou na rohový kop.

60
    Průcha využil zblokované střely Šimečka a vydal se do protiútoku po pravé straně. Sám exekutor jej dostihl a rukou stáhl k zemi, za což si zblízka prohlédne žlutý kartónek.

59
    Šimeček rozehrál volný přímý kop. Rána z jeho levé nohy však zasáhla pouze dobře postavenou zeď Příbrami.