Bulldogs – Florbal Ústí 3:4 (po pr.)
Bulldogs Brno
3:4 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:1) Stav série: 3:2
Florbal Ústí
Úterý 10.04.2018, 20:00 • MSH Vodova Brno • Play-down Livesport Superligy florbalu • 2. kolo

Toto je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (22:02:14)

Je dobojováno! Ústečtí florbalisté si vynutili pokračování této série poté, co využili naprostou většinu chyb, jichž se dopustili hráči domácího mužstva. Ti dnes utkání dominovali, avšak jejich produktivita a výše zmíněné chyby je stáli definitivní záchranu v nejvyšší soutěži.

66:01
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! Po několikaminutovém tlaku domácích přišla nenápadná akce soupeře, kterou zakončit dobře mířenou střelou VIKTOR KOPECKÝ. Asistence: Michal Chudina

05:21
    Po delší době si vyzkoušeli jaké je to mít míček na hokejkách domácí hráči, kteří však o míček velmi rychle přišli.

04:21
    A znovu tu byla dobrá šance! Brněnští mají již opravdovou smůlu!

03:56
    Mráz si navedl míček a vystřelil, bránu o několik desítek centimetrů minul.

03:11
    Bulldoci již zvedali ruce nad hlavu, jenže jejich šance brankou nekončí!

02:35
    Další střela, tentokrát míček prolétl kolem pravé tyče.

01:45
    Nyní byla střela z pravé strany tečována, a tak budou rozehrávat brněnští z rohu hřiště.

01:25
    Stále tento trend pokračuje, ale střela tomu zatím chybí.

00:21
    Domácí kombinují na půli soupeře.

60:01

Po třech třetinách vítěze neznáme, a tak bude za pár minut následovat prodloužení.

60:00

59:32
    Pár sekund před koncem hráli s míčkem hosté, kteří to zkusili dlouhým náhozem směrem vpřed. Ten úspěch nepřinesl.

59:11
    Od hokejky ústeckého hráče se odrazil míček do zámezí.

58:55
    Vypadá to, že se dnes dočkáme prodloužení.

58:25
    Parádní střela Juháňka z otočky pořádně zavařila hostujícímu brankáři, avšak míček dokázal Fibiger vyrazit.

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 28. Ondráček, 48. Coufal (Bauer), 52. Žižka (Bauer) – 9. Krbec (Esterka), 40. Täuber (Kužel), 49. Krbec (Josef Novák), 67. Kopecký (Chudina)

Bulldogs Brno: Bartek (Kuhn) – Galuszka, Surkoš, Sládeček, Bauer, Žižka, Nonn – Mráz, Kadlec, Coufal – Juhaňák, Kadavý, Pešák – Černoch, Koláčný, Voltner – Ondráček, Bajnár, Grlický.
    Florbal Ústí: Weissgarber (Fibiger) – Stummer, Semerád, Esterka, Täuber, J. Horák, Kühnel – Kužel, Kolstrunk, Vavruška – Josef Novák, Kopecký, Vl. Štorek – Täuber, Pavelka, Fuchsig – Chudina, Koník, Krbec.

Rozhodčí: Drápal – Pospíšil