Ne
3:4 (2:2, 1:1, 0:1) Stav série: 1:4
FAT PIPE Florbal Chodov
Středa 11.04.2018, 19:30 • SH Jižní Město • Play-off Extraligy žen • Semifinále

I dnešní zápas tedy přinesl vyrovnaný souboj a více štěstí se přiklonilo pro Chodov, který však zaslouženě postupuje dále a bude moci zabojovat o titul! Nejatraktivnější pro diváka byla bezesporu první třetina, kdy to bylo na horu a dolů. Zbývající dvě třetiny již přinesly více opatrnější hru a oba celky hrály zodpovědně z obrany. (21:25:22)
    Vyhlášení nejlepších hráček zápasu.

Nejlepší hráčka za Chodov je vyhlášena Nela Jiráková a za Jižní Město pak Denisa Billá.

Je dobojováno. Chodov vítězí v sérii 4:1 na zápasy a zahraje si superfinále s Vítkovicemi!

59:55
    Míč má v rukou brankářka Chodova a to již vypadá nadějně pro Chodov.

59:50
    Ještě poslední rozehrávka pro domácí...

59:40
    Je pískáno a rozehrávka Chodova a ten se bude snažit co nejdéle držet míček na svých čepelích.

59:27
    Blokovaná střela, avšak Jižní Město se drží na polovině Chodova a bude útočit do posledních vteřin.

59:00
    Poslední minuta zbývá do konce zápasu, bude to i poslední minuta této sezóny pro domácí tým?

58:36
    Chodov nyní drží své soupeřky na jejich polovině a snaží se je tu udržet co nejdéle. Brankářka Jana Christiánová je opět zpět v brance a čeká až její spoluhráčky vyvezou míč a bud emoci zase z branky odejít.

58:28
    Ani další úspěšné vyhození Chodova nekončí míčkem v síti Jižního Města.

57:46
    Chodov dokázal vyhodit míček a jedna z hráček již mohla jít sama na prázdnou branku, ale míček zůstal tak trochu za ní.

57:23
    Domácí to nyní zkusí již bez brankářky a tedy v šesti hráčkách v poli.

57:23
    Oddechový čas pro domácí.

55:47
    Jižní Město nyní drží míček, ale nemůže se prozatím dostat do zakončení.

54:35
    A to bude takzvaně voda na mlýn pro hostující celek.

54:14
    Tak a o drama ke konci utkání je postaráno. Nyní bude muset Jižní Město dát všechny své zbytky sil do útočení.
    53:18 Eliška VRÁTNÁ - 3:4

Adam Dořák

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Billá (L. Pilíková), 7. Kubišová (L. Pilíková), 33. Hanzlíková (Čapková) – 10. Řepková (Urbánková), 17. Jiráková (TS), 39. Urbánková (Jiráková), 54. Vrátná (Plášková)

Ne: Špačková (Christiánová) – Hermannová, Billá, V. Beránková, Šulanová, Bobotová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Pisárová, Hyršlová – Steinbachová, Surá, Kubišová – Košturiáková, Čapková, Zabavská – Polívková, Hanzlíková.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Ranochová (Provázková) – Jiráková, Tožičková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Lacková – Vrátná, Urbánková, Plášková – Preisslerová, Řepková, Jůzová – P. Beránková, Nosková, Svačinová – Belicová, Krauskopfová.

Rozhodčí: Přemysl Bališ a Peter Varga