Wolfsburg – Augsburg 0:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
0:0 (0:0)
FC Augsburg
Pátek 13.04.2018, 20:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 30. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, díky za pozornost. (22:29:36)

Dnešní utkání sledovalo 23 512 diváků.

Předehrávka 30. kola Bundesligy mezi Wolfsburgem a Augsburgem je u konce, zápas se skončil remízou 0:0. První poločas přinesl jen jednu jednoduchou střelu na branku, druhá půle už byla mnohem zajímavější. Oba týmy trefily břevno. Za Augsburg Marco Richter a za Wolfsburg Paul Jaeckel. K vidění byli i další šance, například ta od střídajícího Origiho nebo pěkná střela Schmida. To se ale Hitz, respektive Casteels vytáhli a předvedli povedené zákroky. V 52. a 54. minutě dostal dvě žluté karty český záložník Jan Morávek a byl tím pádem vyloučit. Přesilovku ale domácí nevyužili a na konec i oni dohrávali v desíti, protože druhou žlutou kartu dostal v 86. minutě také Ohis Felix Uduokhai.

90+4

90+3
    Centr propadl až na zadní tyč, ale Didaviho střela nedělala vůbec žádné problémy Marvinu Hitzovi.

90+3
    Ještě jeden rohový kop pro Wolfsburg.

90+3
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Marco Richter, přichází Gojko Kačar.

90+2
    Paul Verhaegh mohl rozhodnout, ale z velké šance se neprosadil. Jeho zakončení bylo tečované, ale i tak ho dokázal Hitz přizvednout nad břevno.

90+1
    Centr Schmida našel nabíhajícího Hintereggera. Ten ale svou pravačkou netrefil míč vůbec dobře a nic z toho nebylo.

90+1
    Hosté budou kopat rohový kop z pravé strany.

90
    Nastavovat se budou pouze dvě minuty.

89
    Wolfsburg sice zastavil akci Augsburgu, ale ten bude moci prostřednictvím autového vhazování pokračovat.

88
    Adresátem kolmé přihrávky do vápna Augsburgu měl být Victor Osimhen, ale ten se proti přesile neprosadil a míč si nepřebral.

87
    Jonathan Schmid číhal na míč, ale nedočkal se, protože ve vzduchu byl nejvýše Koen Casteels a balón uzmul pro sebe.
    86. Červená karta po 2. žluté

86
    Ohis Felix Uduokhai dostává za faul na Caiubyho druhou žlutou kartu a je tedy vyloučen.

85
    Koen Casteels musel velice rychle z branky a zvládl to, míč mimo vápno hlavou odhlavičkoval.

85
    Rani Khedira předvedl dobrý obranný zákrok a navíc se mu poté povedlo i přesně rozehrát.

Petr Sumbal

Branky:

Karty:   42. Uduokhai (WOF) – 25. Gregoritsch (AUG), 52. Morávek (AUG), 82. Ku (AUG)   86. Uduokhai (WOF) – 54. Morávek (AUG)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 18:18.
    VfL Wolfsburg: Casteels – Verhaegh (C), Jaeckel, Knoche, William (84. Steffen) – Bazoer (61. Origi), Uduokhai, Arnold – Didavi, Dimata (80. Osimhen), Malli.
    Náhradníci: Grün – Steffen, Origi, Osimhen, Brekalo, Tisserand, Rexhbecaj.

FC Augsburg: Hitz – Gouweleeuw (C), R. Khedira, Hinteregger – Schmid, Ku, Morávek, Max, Gregoritsch – Córdova (46. Richter, 90+3. Kačar), Caiuby.
    Náhradníci: Luthe – Parker, Janker, Kačar, Richter, Asta, Malone.

Rozhodčí: Ittrich – Grudzinski, Thielert

Diváci: 23 512