Znojmo – Pardubice 1:3 (kon.) | Ústí n. L. – Táborsko 3:3 (kon.) | Hr. Králové – Varnsdorf 2:0 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:3 (0:1)
FK Pardubice
Pátek 13.04.2018, 16:30 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 22. kolo

87
    Daleko od své branky Daniel Kovář poměrně zbytečně zezadu zfauloval protihráče Daniel Kovář, kterému dal hlavní rozhodčí kartu žluté barvy.

83
    Pavel Sokol na levé straně skluzem fauloval jednoho z protihráčů a dostal za to žlutou kartu.

82
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hosté se i podruhé v zápase prosazují z přímého kopu! Chvíli to sice vypadalo, že Veselý míč udržel před brankovou čarou, nakonec ale rozhodčí střelu JANA ŘEZNÍČKA posoudil jako gól!

80
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Ondřej Machuča, přichází Jakub Teplý.

76
    A právě Jan Javůrek byl za svoje protesty oceněn žlutou kartou.

71
    LADISLAV MUŽÍK penaltu proměňuje nekompromisní střelou k levé tyči!

69
    A pozor, hned vzápětí píská rozhodčí pokutový kop pro Pardubice poté, co jeden z obránců zahrál ve vápně rukou!

69
    Daniel Novák dostal skvělou přihrávku od Černého a šel sám na brankáře, v jasné šanci však minul!

65
    Ze hřiště odešel autor gólů Pardubic, Adam Fousek, nahradí ho Daniel Novák, který je v Pardubicích na hostování z Mladé Boleslavi.

58
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Domácí se ve druhém poločase výrazně zlepšili a to teď přináší své ovoce! Po centru z pravé strany si míč našel JAN JAVŮREK, který z prvního dotyku překonal Knoblocha, je vyrovnáno!

54
    Milan Knobloch ukázal, proč má tuto sezónu na kontě nejvíce vychytaných nul! David Štrombach poslal míč hlavou k levé tyči, brankář hostů skvěle vytáhl míč na roh!

45
    Více než polovina střídání je již za námi, čtvrté střídání v prvním poločase připravili domácí. Ze hry odstoupil Jan Ambrozak, nahradil ho Rostislav Šamánek.

39
    Již třetí střídání v prvním poločase. Místo Michala Pecháčka nastoupí David Štrombach.

30
    Fousek mohl skórovat podruhé! Kovář mu přiklepl míč v pokutovém území, pravý záložník hostů zamířil k přední tyči, Veselý ale skvěle zabránil další brance!

23
    A je to gól! K přímému kopu se nakonec postavil ADAM FOUSEK, brankář si sice na balón sáhl, z branky ho však vytěsnit nedokázal, hosté jdou do vedení.

17
    Další komplikace pro Pardubice. Po Petráňovi musí střídat také Filip Kopřiva, kterého nahradí Pavel Sokol.

12
    Michal Petráň nemůže kvůli problémům s achilovkou pokračovat, na hřišti ho nahradí Daniel Kovář.

5
    Pardubice se poprvé v zápase dostaly do útoku. Tomáš Čelůstka z levé strany vyslal míč do pokutového území, kde si málem dal vlastní gól Čereda! Pro domácí tým to ale skončilo dobře a Tesla má k dispozici rohový kop.