Perm – Kazaň 0:3 (kon.) | Dynamo – Lok. Moskva 0:4 (kon.) | Zenit – Machačkala 1:0 (kon.)
FK Krasnodar – Arsenal Tula 3:0 (kon.)
Dynamo Moskva
0:4 (0:2)
FK Lokomotiv Moskva
Sobota 14.04.2018, 13:00 • Arena Chimki, Chimki • Ruská Premier Liga • 26. kolo

Hostující celek byl od první do poslední minuty lepším týmem, dokázal vstřelit čtyři branky, díky čemuž vyhrává tento zápas nad svým městským rivalem 4:0. Marinato Guilherme vychytal čisté konto. (14:55:42)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:16.

90+2

90+2
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

90+1
    Dokázal zasáhnout proti střele domácího týmu z velké dálky.

90+1
    Dvě minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nad rámec nestavovat.

89
    Alexandr Tašajev rozehrává rohový kop, jeho centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

86
    Fotbalisté v bílém, tedy domácí, mají k dispozic autové vhazování. Výraznější šanci si ale Dinamo vypracovat nedokázalo.

85
    Rána domácího Kirila Pančenka byla hodně nepovedená. Míč končí mimo branku, a tak bude vykopávat gólman Marinato Guilherme.

83
    Anton Mirančuk se dopustil faulu, rozehrávat tak bude domácí tým.

82
    Ivan Temnikov vedl akci svého celku, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal.

81
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek má míč na útočné polovině, ale nemůže se propracovat do střelecké pozice.

80
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Vladislav Ignatěv, přichází Boris Rotenberg.

80
    Dnešní utkání sleduje 10 114 diváků.

79
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme taktickou hru z pohledu Lokomotivu.

77
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Černych, přichází Ivan Temnikov.

76
    Hostující celek rozehrává volný kop ze své branné poloviny,

76
    Žlutou kartu dostává Konstantin Rausch (FK Dinamo Moskva).

Jan Prošek

Branky: 3. Anton Mirančuk, 42. Farfán, 58. Tarasov (Alexej Mirančuk), 72. Anton Mirančuk (Farfán)

Karty:   42. Rykov (DMO), 58. T. Šunjić (DMO), 76. Rausch (DMO) – 30. Igor Denisov (LMO), 58. Farfán (LMO), 68. Rybus (LMO), 69. Ćorluka (LMO)

Neproměněná penalta: 21. Alexej Mirančuk (LMO), brankář Šunin zneškodnil

Dynamo Moskva: Šunin – Kozlov (61. Markov), Rykov, T. Šunjić, Rausch – S. Sow, Callagov (46. Tetteh) – Tašajev, Pančenko, Černych (77. Temnikov) – Lucenko.
    Náhradníci: Leščuk – Grulev, Holmén, N. Kalugin, Markov, Obolskij, Sosnin, Temnikov, Tetteh.

FK Lokomotiv Moskva: Guilherme – Ignatěv (80. Rotenberg), S. Kvěrkvelija, Ćorluka, Rybus – Tarasov, Igor Denisov – Farfán (73. Ari), Alexej Mirančuk, Anton Mirančuk – Éder (56. Kolomejcev).
    Náhradníci: Kočenkov, Medveděv – Barinov, Vitalij Denisov, Korjan, Lysov, Michalik, Pejčinović, Rotenberg, Kolomejcev, Ari.

Diváci: 10 114