Sturm Graz – Mattersburg 3:0 (kon.) | Rheindorf Altach – Wolfsberger 2:1 (kon.) | St. Pölten – Linz 1:3 (kon.)
SKN St. Pölten
1:3 (0:0)
LASK Linz
Sobota 14.04.2018, 18:30 • NV Arena, Sankt Pölten • Rakouská Bundesliga • 30. kolo

Ve druhém poločase udělal hostující celek velký krok k výhře tohoto zápasu, vstřelil tři branky, díky čemuž se dostal do vedení 3:0. Gólman Pavao Pervan přišel sice o čisté konto, prosadil se Sandro Ingolitsch, ale ten byl jediným střelcem domácích. (20:25:58)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 23:15.

90+5

90+4
    V poklidném tempu se zápas dohrává, hostující celek míří za výhrou.

90+3
    Sandro Ingolitsch vhazuje na útočné polovině, následně pokračoval v akci Aleksandar Vucenovic.

90+2
    Christoph Riegler vykopává od své branky.

90+2
    Rohový kop mají k dispozici hostující fotbalisté. Ti se tak mohou dostat k dalšímu ohrožení branky.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází João Victor Santos Sa, přichází Maximilian Ullmann.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Aleksandar Vucenovic se pokoušel dosprintovat k rychlému míči, ale dříve tam byla obrana.

88
    Domácí fotbalisté sice dokázali snížit, ale jejich první branka přišla pravděpodobně hodně pozdě v souvislosti s pokusy o vyrovnání.
    86. Sandro INGOLITSCH - 1:3

86
    St. Pölten právě vstřelil branku!
    Nově příchozí hráč na hrací plochu hned dává gól. K míči se dostal SANDRO INGOLITSCH před brankou a poměrně snadno do protipohybu gólmana i obránců poslal míč.

85
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Damir Mehmedovic, přichází Sandro Ingolitsch.

85
    Christoph Riegler rozehrává od své branky, jeho spoluhráči se pokusili rychle se dostat do útoku, což se jim podařilo.

84
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Samuel Tetteh, přichází René Gartler.

82
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

80
    Dostáváme se do finální desetiminutovky ve druhém poločase. Právě ve druhé části hry udělal hostující celek velký krok k výhře v tomto zápase.