Lyon – Amiens 3:0 (kon.) | Lille – Guingamp 2:2 (kon.) | Nantes – Dijon 1:1 (kon.)
Rennes – Méty 1:2 (kon.) | Štrasburk – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Olympique Lyon
3:0 (1:0)
Amiens SC
Sobota 14.04.2018, 17:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 33. kolo

Domácí začali cestu za vítězství v první poločase, kdy se jim podařilo jednou skórovat. V druhé půli už nebyli až tak moc dominantní, ale soupeř nevyužili ani jednu z těch málo šancí. Lyon tak krátce před koncem přidal dvě slepené branky, a definitivně rozhodl o svých třech bodech. (18:52:45)

90+4

90+3
    Poslední minutku dnešní zápasu zatím tráví hosté s balonem na svých kopačkách, domácí ale hodně napadají, chtějí si ještě alespoň vystřelit na bránu.

90+2
    Hosté si ale nyní dávají pozor, nikam se neženou, další branku už inkasovat nechtějí.

90+1
    Domácí se ještě ale snaží o vstřelení další branky, chtějí prostě dodat fanouškům co nejvíce radosti.

90
    Rozhodčí nastavuje ještě standardní tři minutky, myslím, že už se toho ale moc nezmění.

89
    Amiens se tedy ještě opravdu snaží, zabralo a s balonem se přesunulo na druhou stranu, tam jsou ale připravení i domácí, ti jsou nyní ve velké pohodě.

88
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Tanguy NDombèlé, přichází Maxwel Cornet.

87
    Celý druhý poločas se oba celky, ale tohle je pro hosty možná až moc kruté. Domácí si vytvořili dvě šance a obě se jim najednou podařilo využít, tohle už hosté neotočí.
    85. Bertrand TRAORÉ - 3:0

85
    Lyon právě vstřelil branku!
    Tak to byla rychlost, vzápětí přichází třetí gól a je hotovo! Velký zmatek ve vápně hostů, kdy se k volnému balonu dostal jako první BERTRAND TRAORÉ a propálil vše co stálo před ním!
    83. Memphis DEPAY - 2:0

83
    Rychlý protiútok domácího celku a je to o dvě branky! Na pravé straně se rozběhl Traoré a předložil krásný centr před brankář na MEMPHISE DEPAYE, který už neměl sebemenší problém dostat míč do branky!

80
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Harisson Manzala, přichází Quentin Cornette.

80
    V rychlém protiútoku našel Fekir na levého straně Ferriho, který vypálil z první, brankář byl ale opět na svém místě a znovu chytá!

78
    Traoré zavezl míč k vápnu, odkud hledal z druhé volny čerstvého Ferriho. Dostal ale balon moc pod sebe, a tak střela neměla dostatek razance ani správný směr.

78
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Houssem Aouar, přichází Jordan Ferri.

77
    Mendoza se snažil najít krásnou uličkou Kakutu, před něj se ale dostal včas Morel a balon si přikryl celým tělem, rozehrál s pomocí brankáře Lopese.

76
    Depay zkoušel nenápadnou střelu zpoza vápna, musel by se ale trefit mezi hráči a ne trefit prvního, který mu stál v cestě.