Petřkovice – Líšeň 1:0 (kon.) | Hodonín – HFK Olomouc 6:1 (kon.) | Hulín – Rýmařov 1:2 (kon.)
Vyškov – Vel. Meziříčí 0:3 (kon.) | Mohelnice – Prostějov 0:4 (kon.) | Uh. Brod – Zlínsko 0:3 (kon.)
ČSK Uherský Brod
0:3 (0:1)
FC Zlínsko
Sobota 14.04.2018, 15:30 • Orelský stadion, Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 21. kolo

Toto bude z dnešního onlajnu vše, já se na Vás budu těšit u nějaké dalšího , na shledanou. (17:25:48)

Máme tu konec dnešního utkání MSFL mezi Uherským Brodem a Otrokovicemi, který ovládli poněkud překvapivě hráči hostujícího celku. Domácí hráči si za celý zápas vytvořili pouze jednu velkou brankovou příležitost, jinak však brankáře Semanka nějak více neprověřili, za to domácí brankář Nemrava měl práce až nad hlavu, což dokazuje i finální skore, které je, objektivně řečeno, spravedlivé a hosté si tedy připisují do tabulky důležité tři body, které jim mohou pomoci v boji o sestup.

90+3
    90+2. ŠKUBNÍK - 0:3

90+2
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    A zmar domácích je definitivně dokonán, když se v poslední minutě nastavení prosazuje po dvojité dorážce z hranice malého vápna PAVEL ŠKUBNÍK.

90+1
    Nepřesná nahrávka domácích končí za brankovou čárou Semenka, který s rozehrávkou rozhodně nikam nespěchá.

90
    Hlavní rozhodčí Hlubinka se rozhodl prodloužit druhý poločas o dvě minuty.

89
    Vypadá to, že z dnešního zápasu domácí nebudou brát ani jeden bod, s čímž jsou fanoušci značně nespokojeni a dávají to pískotem najevo.

87
    Další ze série centrů domácích končí v rukavicích Semenka.

85
    Po dlouhé se vydali za půlku také hostující hráči, jejich útočné snažení však zastavil výborným zákrokem David.

83
    Uherský Brod doslova drtí svého soupeře, ale zatím si domácí hráči nedokázali vytvořit žádnou, Semenka ohrožující pozici.

81
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Jurča, přichází Fiala.

80
    Pro další nebezpečně vypadající centr si dokázal vyběhnout a úspěšně zachytit brankář Otrokovic Semanko.

78
    Vypadá to, že hostující hráče začínají chytat problému s křečemi. Aktuálně se na hřišti ošetřuje již dobrou minutu jeden z jejich hráčů.

76
    Hostující brankář Semanko dnes působí opravdu jistým dojmem. Nyní dokázal chytit další nebezpečnou střelu domácího týmu.

74
    Hosté jsou ale také furt nebezpeční a nyní dokázali i s pomocí teče vybojovat rohový kop.

72
    Obrovská příležitost domácích, kteří rozehrávali volný přímý kop z nebezpečné pozice. Střelu na bránu ještě mírně tečoval jeden z domácích hráčů, ale bohužel pro Uhersko Brodské pouze do břevna.

70
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Bojda, přichází Jelínek.

69
    Snaha o zkorigování stavu se domácím nedá upřít. Nicméně stále chybí nějaká větší příležitost, z které by se snížení mohlo udát.

67
    Žlutou kartu dostává Jurča (FC Viktoria Otrokovice).

65
    Na druhou branku hostů reaguje domácí trenér hned dvojstřídáním, za cílem ještě něco udělat se zápasem.
    64. JURČA - 0:2

64
    Obrovská chyba domácí defenzivy je potrestána RADIMEM JURČOU, kterého nechala domácí obrana trestuhodně samotného před svým brankářem Nemravou. Jurča tedy při převzetí nahrávky od Vašulky neměl se zakončením těžkou práci.

62
    Pro něj si bez problémů došel Semanko a dlouhým výkopem ihned hledal nabíhajícího Nzembiho, ten však jeho výkop nedokázal zpracovat a u balonu jsou tedy domácí.

61
    Krásná individuální akce jednoho z domácích hráčů, končí bohužel pro něj nepřesnou nahrávkou. Naštěstí byla ještě tečována a Uherský Brod tak bude rozehrávat rohový kop.

59
    Nespokojenost domácích fanoušků pokračuje i po nepřesné střele Šálka.

58
    Až nyní to z dálky zkoušel Vašulka, jeho střela ale bohužel pro hosty mířila vysoko nad.

57
    Stále více aktivnější Otrokovice tlačí svého soka na jeho obranné polovině. K zakončení se však stále nedokázali dostat.

55
    Na hřišti se nám začíná přiostřovat. Rozhodčí Hlubinka, však stále zůstává v klidu.

53
    Nepovedený signál u standartní situace Otrokovic vede ke ztrátě balonu.

52
    Ke střele z velkého úhlu se odhodlal Dolina, jeho střela však byla zblokována a Semanko tak neměl těžkou práci.

50
    Otrokovice jsou na začátku druhé půle rozhodně aktivnějším týmem.

48
    Začátek druhého poločase přinesl šanci Otrokovic, přízemní střelu z nějakých patnácti metrů, však Nemrave bez problému chytá.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:30.

Máme tu konec prvního poločasu mezi týmy z Uherského Brodu a Otrokovic. Do kabin rozhodně odcházejí spokojenější hosté, jelikož po krásné střele Bojdy vedou nad favoritem dnešního zápasu 0:1. Domácí tým působil celý první poločas poměrně "ospalým" dojmem, a tak zaslouženě aktuálně zaslouženě prohrává.

45
    Do konce prvního poločasu to rozhodně nebude, jelikož sudí Hlubinka se rozhodl nenastavit ani minutu navíc.

43
    Domácí jsou nyní na hřišti výrazně lepším týmem. Uvidíme, zda-li se jim povede vytvořit nějaká zajímavá příležitost.

41
    Pěkné gesto fair-play nyní ukázal jeden z domácích hráčů, když odvolal nesprávně nařízený rohový kop.

40
    Po rohovém kopu Uherského Brodu nastal před brankou Semanka velký zmatek, ve kterém se dokázal nejrychleji zorientovat domácí Michalec. Jeho střelu z bezprostřední blízkosti však dokázal vytěsnit výborným zákrokem již zmíněný Semanka.

39
    Aktuálně nesledujeme příliš pohledný fotbal, kdy týmy kazí jednu náhru za druhou.

37
    Pro dlouhý aut do vápna Otrokovic si bez problému došel Semanko a rychlým výkopem se snaží založit útočnou akci.

35
    V posledních minutách se hráči spíše válejí na zemi, než že by hráli fotbal.

34
    Neuvěřitelné co teď spálil Otrokovický Škubník, když brankář Nemrava nedokázal zpracovat míč mířící na něj. Škubník tedy dostal balon jak na zlatém podnose, nicméně i toto mu bylo málo a přestřelil prázdnou bránu Uherského Brodu.

32
    Nebezpečnou střelu zachytila zeď domácího týmu. Na zemi se však ocitl jeden z blokujících hráčů. který dostal balonem do citlivých míst. Toto zabolelo i mě z komentátorské pozice.

31
    Prakticky identický zákrok na druhé straně, jenž dává Otrokovicím možnost rozehrání standartky z nebezpečné pozice.

29
    Loktem do obličeje nyní dostal jeden z domácích hráčů a nevypadá to s ním dobře. Rozhodčí se však stále neopovážil udělit žlutou kartu.

27
    Uherský Brod nyní doslova svírá svého soupeře. Defenziva Otrokovic je ale dnes, zdá se dobře připravena.

25
    Domácí se snaží tlačit za vyrovnáním.
    23. BOJDA - 0:1

23
    Nyní se již Nzembimu utéct obraně podařilo a povedených centrem z pravé strany našel na hranici velkého vápna volného DANIELA BOJDU, který nechytatelnou střelou do levé šibenice otvírá skore dnešního utkání.

21
    Z tribun se ozývají první z nespokojených fanoušků, kteří by si přáli výkon domácího týmu rozhodně lepší.

19
    Po dlouhé době se hosté dostali do vápna domácích, avšak žádnou větší příležitost si vytvořit nedokázali.

17
    Stále čekáme na nějakou vážnější příležitost u některého z týmů.

16
    Rychlík Nzembi se snažil po pravé straně hřiště utéct obraně Uherského Brodu. Při sprintu se však zranil a nyní je v péči hostujícího fyzioterapeuta.

14
    To samé bych nyní mohl napsat i o akci domácího celku.

13
    Nadějně se rozvíjející akce Otrokovic, končí nepovedenou nahrávkou v zámezí.

11
    Domácí hráči se nyní dožadovali penalty po ostrém zákroku na Dolinu. Sudí Hlubinka však zůstává v klidu.

9
    Ve velké šance se nyní ocitl jeden z domácích hráčů. Jeho střelu z hranice malého vápna zblokoval jeden z bránících hráčů.

8
    Domácí se pomalu, ale jistě přibližují k bráně Otrokovic a snaží se nějakým způsobem ohrozit brankáře Semanka, to se jim, ale zatím nepovedlo.

6
    Na začátku zápasu drží míč na kopačkách spíše hráči domácího týmu.

5
    Pěnička teď vystrašil Semanka nepovedenou malou domů.

3
    Rohový kop Otrokovic, končí za brankovou čárou a Nemrava bude rozehrávat.

1
    Útok hostí končí v autu.

1

ČSK Uherský Brod: Nemrava – David (C), Kovář, Vrága – David, Šálek, Mančík, Pochylý, Sklenář – Dolina, Hruboš.
    Náhradníci: Červinka – Nevařil, Pavelka, Jaroněk, Žůrek, Michalec.

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Pěnička, Jasenský (C), Chwaszcz, Bojda, Nzembi, Vašulka, Jurča, Zábojník, Škubník.
    Náhradníci: Jelínek – Bahounek, Fiala, Mlýnek, Kiška, Byrtus.

Rozhodčí: Hlubinka – Popelák, Sedláček, Delegát: Peřina.

Poslední utkání ČSK Uherský Brod:

1. SK Prostějov – ČSK Uherský Brod 1:1 (0:1)

Branky: 37. Fládr – 87. Mančík

Uherský Brod: Nemrava – Michalec (68. Mančík), Nevařil (85. Pavelka), Vrága, Jaroněk (73. Dolina), Pochylý, Sklenář, Kovář, Šálek, David, Žůrek.

Poslední utkání FC Viktoria Otrokovice:

FC Viktoria Otrokovice – SK Spartak Hulín 1:1 (1:1)

Branky: 45+1. Chwaszcz – 19. Ondřejka

Otrokovice: Semanko – Malý, Pěnička, Jasenský, Chwaszcz, Bahounek (66. Zábojník), Bojda (73. Byrtus), Nzembi (73. Kiška), Vašulka, Jurča, Behan.

Otrokovice – Hlučín 0:0

Ve 21. kole se utká ČSK Uherský Brod (11) s FC Viktoria Otrokovice (14). V tabulce je rozdíl šesti bodů.