Portimonense – Estoril 0:1 (kon.) | Aves – Feirense 1:0 (kon.) | Boavista – Chaves 3:3 (kon.)
Guimarães – Setúbal 1:1 (kon.)
Vitória SC Guimarães
1:1 (1:1)
Vitória FC Setúbal
Sobota 14.04.2018, 21:30 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães (kapacita: 30.165 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 30. kolo

To je pro dnešek ode mě vše, s přáním hezkého večera se s Vámi loučím a u dalších zápasů z Portugalské Primeira ligy se budu opět těšit, na shledanou. (23:28:29)

Máme za sebou konec zápasu. Utkání končí remízou 1:1, obě dnešní branky už padli v prvním poločase, když se o ně postarali Hurtado a za hosty Fernandes. Když bych měl shrnout co jsme viděli ve druhém poločase, tak jsme vlastně neviděli vůbec nic. Jedna velká fotbalová nuda, kdy jsme neviděli jedinou střelu na bránu, za to hromadu faulů. Body si tak mužstva rozdělí a každý si připíší po jednom do ligové tabulky.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 1:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 22:18.

90+4
    90+3. Hlavička Henrigua se do branky nevešla

90+3
    Henrigue měl na hlavě rozhodnutí tohoto zápasu, avšak po pěkném centru přestřelil a to je nejspíš vše co jsme dnes viděli.

90+2
    Hra ve středu hřiště. Hosté už jen brání na své polovině hřiště.

90+1
    Neskutečné. V poslední minutě vidíme první „střelu“ na bránu ve druhém poločase. Jednalo se o hlavičku z přibližně sedmnácti metrů, jenž byla ráda, že tam vůbec doletěla.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Patrick, přichází Pedro Pinto.

89
    Pomalu to vypadá, že rozhodující branky už se opravdu nedočkáme.

88
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází N'Clomande Konan, přichází Fábio Sturgeon.

87
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Héldon Ramos, přichází Joao Vigario.

86
    Domácí se snažili zahrozit, avšak když vepředu v pokutovém území nikoho nemáte, tak je to těžké.

85
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Wallyson Mallmann, přichází Yannick Djaló.

84
    Centr se snášel na malé vápno, tam ale z hostů nikdo připravený nebyl.

83
    Rohový kop pro Setúbal.

82
    Přízemní centr na první tyč odkopává Nuno Reis do bezpečí.

81
    Deset minut do konce zápasu, a ve druhém poločase jsme nadále neviděli jenom přímou střelu směřující mezi tři tyče.