Hoffenheim – Hamburg 2:0 (kon.) | Hertha – Kolín nad Rýnem 2:1 (kon.) | Leverkusen – Frankfurt 4:1 (kon.)
Stuttgart – Hannover 1:1 (kon.) | Bayern – Mönchengladbach 5:1 (kon.)
Hertha BSC
2:1 (0:1)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 14.04.2018, 15:30 • Olympiastadion Berlin (Berlin). • Německá Bundesliga • 30. kolo

Já děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (17:29:20)

Domácí ve druhé půli rychle otočili nepříznivý stav, avšak o těsné vedení se báli do posledních minut, nakonec jej ubránili s velkým štěstím. Hosté by si dnes minimálně bod zasloužili, nevyužitých šancí mohou hodně litovat, především Córdoba bude na nevyužitou gólovku myslet asi dlouho.

90+6

90+5
    Hosté dostali protivníka pod tlak, avšak po docela přísně odpískaném faulu se musí stáhnout.

90+4
    Domácí znovu odkopávají míč daleko od své svatyně.

90+2
    Žlutou kartu dostává Davie Selke (Hertha BSC).

90+2
    Žlutou kartu dostává Marcel Risse (1. FC Kolín nad Rýnem).

90+2
    Leckie nepříjemně upadl na hlavu, situace využívá k šetření cenného času.

90+2
    Avšak provinili se faulem a o míč přichází.

90+2
    Hosté rozehrají rohový kop.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Selke a Meré se dostali do menší slovní rozepře, rozhodčí však celou situaci rychle uklidňuje.

89
    Osakovi rychlý výpad nevyšel, míč mu utekl od kopačky a skončil v zámezí.

87
    Mohlo platit staré známé nedáš – dostaneš. Córdoba se po chybě domácí obrany dostal do samostatného úniku, vyběhnutého gólmana zkoušel obloučkem přehodit, avšak míč skončil v zámezí.

87
    Mohlo být definitivně rozhodnuto, Schieber zcela sám před brankářem trestuhodně zamířil pouze vysoko nad hostující svatyni.

85
    V další slušné šance se zjevil Sorensen, také on zakončoval hlavou, ovšem také on vzdálenější tyč minul.

83
    Terodde hlavou lehce tečoval letící míč vedle vzdálenější tyče.

80
    Selke mohl završit hattrick, jeho oblouček však dokázal Horn vyrazit, k dorážce do prázdné se dral Schieber, ovšem v zakončení selhal a míč na brankové lajně odkopl navrátivší se hráč Kolína.