Cagliari – Udinese 2:1 (kon.) | Janov – Crotone 1:0 (kon.) | Chievo – Turín 0:0 (kon.)
Atalanta BC – Inter 0:0 (kon.)
Atalanta Bergamo
0:0 (0:0)
Inter Milán
Sobota 14.04.2018, 20:45 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Italská Serie A • 32. kolo

To bude z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek sobotního večera a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (22:43:34)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 8:7. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:5.
    Poslední zápas sobotního programu italské ligy skončil bez branek.

Je dobojováno! V tomto zápase nepadnul žádný gól, který by rozhodnul o vítězi utkání, proto si oba týmy berou pouze bod za bezbrankovou remízu 0:0. První poločas byl mírně pod taktovkou domácích, kteří hráli silový fotbal s vysunutým napadáním, což ve druhém poločase bylo znát. Vlivem úpadku sil se k režii dostal Inter, ale ani ten dnes neměl v zakončení štěstí.

90+3

90+3
    Zdá se, že se už v tomto zápase nic zásadního nestane. Inter si odveze z Bergama pouze bod za bezbrankovou remízu.

90+2
    Inter rozehrával z poloviny přímý kop, který se hrubě exekutorovi nepovedl. Velmi vysoký a dlouhý míč doplachtil až do rukavic domácího brankáře.

90+1
    Rozhodčí nastavil ve druhém poločase tři minuty nad rámec základní hrací doby zápasu.

90+1
    Žlutou kartu dostává Gianluca Mancini (Atalanta Bergamasca Calcio).

90
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Davide Santon, přichází Yann Karamoh.

89
    João Cancelo má stále dost sil na to, aby na své straně proháněl obránce. Inter hraje v závěru prim a je blíž ke vstřelené brance.

88
    Atalanta ztratila míč na vlastní polovině, který se dostal k Ederovi. Ten na nic nečekal a vystřelil. Jenže jeho projektil byl zablokovaný.

87
    Roberto Gagliardini se stal terčem hrubého zákroku, po kterém si chvíli poležel na trávníku. Rozhodčí hru na malý moment přerušil.

86
    V těchto chvílích je to spíše taková nakopávaná z obou stran. Ani jeden tým se nemá ke vstřelení rozdílové branky. Zápas zřejmě skončí bez branek, ale nechme se překvapit.

85
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Bryan Cristante, přichází Gianluca Mancini.

84
    Oba trenéři stojí na hranici svého vymezeného prostoru a velmi hlasitě dávají svým svěřencům důležité pokyny.

83
    Inter se snaží o postupnou kombinaci, ale Atalanta opět na konci zápasu vysunula své napadání, což dělá Interu velké problémy.

82
    Žlutou kartu dostává Andrea Masiello (Atalanta Bergamasca Calcio).

81
    Éder se postavil k exekuci přímého kopu a následně protáhnul domácího brankáře skokem ke své pravé tyči. Tohle byla zajímavá příležitost pro milánský celek.