Cagliari – Udinese 2:1 (kon.) | Janov – Crotone 1:0 (kon.) | Chievo – Turín 0:0 (kon.)
Atalanta BC – Inter 0:0 (kon.)
Chievo Verona
0:0 (0:0)
Turín FC
Sobota 14.04.2018, 18:00 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 32. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:55:04)

Je dobojováno, utkání končí bezbrankovou remízou a nutno dodat, že je to výsledek spravedlivý. První poločas patřil Turínu, v tom druhém se více do hry dostali fotbalisté Chieva, ale ti zase byli dnes doslova nemohoucní směrem dopředu, takže není divu, že zápas skončil 0:0.

90+4

90+2
    Žlutou kartu dostává Roberto Inglese (Chievo Verona).

90+1
    Rozhodčí nastavil ještě čtyři minuty, čas na vstřelení gólu tak stále nějaký zbývá.

90
    Odkop od branky Chieva, to vše v poslední minutě řádné hrací doby... vypadá to, že dnes se gólu nedočkáme.

89
    Statistika držení míče – 41% : 59%.

88
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mattia Bani (Chievo Verona).

87
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Paweł Jaroszyński, přichází Fabio Depaoli.

86
    Turínští s míčem u půlící čáry, žádná komplikace, míč putuje k brankáři.

85
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Simone Edera.

83
    No jo, jenže opět je to neskutečná bezmoc... centr z pravé strany velmi dlouhý, míč končí v autu... málo uvěřitelná nekvalita v utkání italské nejvyšší fotbalové soutěže.

82
    Domácí vybojovali roh, rozehrávat budou z pravé strany.

81
    Chievo v posledních minutách přebírá aktivitu, no uvidíme, jestli domácí překročí svůj stín a dokáží skórovat.

79
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Mariusz Stępiński, přichází Valter Birsa.

78
    Od vlastní branky hosté rozehrávají, v posledních minutách to již není vůbec o takové dominanci Turína, jak tomu bylo v dosavadním průběhu zápasu.

76
    K Mariuszi Stępińskému (Chievo) se odrazil míč ve vápně Turína, pak přišla střela vysoko nad branku, to se pak góly těžko dávají.

74
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Lucas Castro, přichází Përparim Hetemaj.

72
    Hosté rozehráli rohový kop z levé strany, ale s míčem se vzápětí dostali až k půlící čáře.

71
    Andrea Belotti (Turín) se z levé strany prodral do vápna soupeře, zkoušel poslat míč před branku, ale obránce ho zablokoval, roh pro Turín.

70
    A to nám již do konce zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka, dočkáme se dnes vůbec gólu?

69
    Nicola Rigoni (Chievo) nyní centroval do vápna, jenže branku Turína přestřelil.

68
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Antonio Barreca.

66
    Odkop od branky Turína, míč však vzápětí získávají domácí.

65
    Nicola Rigoni (Chievo) zaujal svým parádním zpracováním míče v běhu... pak ale pokazil přihrávku, když míč poslal nepochopitelně do míst, kde nebyl vůbec nikdo.

64
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Nicolas N'Koulou, přichází Kevin Bonifazi.

62
    Z rohového kopu se domácí nedokázali prosadit, odkop od branky Turína.
    61. Roberto Inglese (Chievo) padá v pokutovém území soupeře, ale byl to čistý zákrok obránce Turína.

61
    Roberto Inglese (Chievo) padá v pokutovém území soupeře, po souboji s bránícím Nicolasem N'Koulou, ale nebyl to faul, obránce hrál prvně míč, roh pro Chievo.

60
    Nikoliv, ale Mattia Bani (Chievo) se dostal k hlavičce, branku však přestřelil.

59
    Je za námi hodina hry, stav stále bezbrankový, třeba se to změní nyní, kdy mají domácí roh z levé strany.

58
    Stefano Sorrentino (Chievo) bude vykopávat od své branky, své spoluhráče posílá více dopředu.

57
    Útočným faulem Iago Falquého končí akce Turína, stav stále bezbrankový.

56
    Daniele Baselli (Turín) centruje z pravé strany, nepřesně, obránce Chieva odkopává míč do bezpečí.

54
    Adem Ljajić (Turín) to nyní vzal na sebe, místo přihrávky střílí z hranice vápna soupeře, ale míří přímo do míst, kde stál Stefano Sorrentino (Chievo).

53
    Lorenzo De Silvestri (Turín) neuspěl a ztratil míč, jenže chaos v domácí rozehrávce způsobil, že míč opět získávají hosté.

52
    Po faulu domácích rozehrávají hosté, kteří se po levé straně dostávají na polovinu soupeře.

50
    Adem Ljajić (Turín) neuspěl na levé straně v souboji s obránce Chieva, míč mí Stefano Sorrentino, který vykopává od své branky.

50
    Turín vybojoval rohový kop z levé strany.

49
    Salvatore Sirigu (Turín) vykopává od své branky, míč ale letí do autu, vhazují domácí.

48
    Hra v úvodu druhého poločasu hodně neurovnaná, míče létají ze strany na stranu, ale nic z toho.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:03.

Akce Chieva skončila ztrátou míče a hned poté sudí Di Bello ukončil první poločas. Domácí odchází do kabin a zatím mohou být spokojeni jen s výsledkem, s předváděnou hrou nikoliv. Chievo v podstatě nepředvedlo v první půli vůbec nic, byl to opravdu hodně slabý výkon a jen nemohoucnost či trochu smůly soupeře v koncovce, je zachránila od inkasovaného gólu.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45
    Poslední minuta řádné hrací doby první půle, domácí s míčem u půlící čáry.

44
    No jo, ale to by nesměl Lucas Castro (Chievo) ztroskotat na prvním hráči soupeře, který se před ním zjevil...

44
    Cristian Ansaldi (Turín) nedokázal přesně přihrát a míč tak získávají domácí, ti s ním jdou dopředu.

43
    Diváci pískají, domácím fotbalistům se totiž nedaří přejít přes půlící čáru a jsou v podstatě stále pod velkým tlakem.

42
    Statistika držení míče – 36% : 64%.

41
    Hosté měli roh z pravé strany, který bleskově rozehráli, ale branku Chieva ohrozit nedokázali.

40
    Čeká nás posledních pět minut první půle, která, s největší pravděpodobností, skončí bezbrankovou remízou.

39
    Lucas Castro (Chievo) zkouší pozornost gólmana soupeře, Salvatore Sirigu v pohodě chytá.

37
    Nicolas N'Koulou (Turín) při obranném zákroku hlavičkuje míč do autu, domácí budou vhazovat.

36
    Útočný faul Belottiho, míč získávají domácí.

35
    Chievu se vůbec nedaří rozehrávka, nákopy dopředu nejsou adresné, podobně jako nyní na Roberto Ingleseho.

34
    Stefano Sorrentino (Chievo) opět vyokpává míč od své branky, ten se k němu znovu bleskově vrací.

33
    Byl to centr do vápna Chieva, který si našel gólman Stefano Sorrentino, jež míč v pohodě lapil.

32
    Turínu se nabízí volný kop z nějakých třiceti metrů, který bude rozehrávat Adem Ljajić.

31
    Žlutou kartu dostává Mattia Bani (Chievo Verona).

29
    Paweł Jaroszyński (Chievo) postupoval po levém křídle, ale byl zastaven obráncem Turína, domácí mají aut.

28
    Překopávaná přes půlící čáru, míč se tak podruhé za sebou vrací k brankáři Chieva.

27
    Pravděpodobně Tomás Rincón (Turín) byl nyní bolestivě zasažen míčem do míst, kde to každého muže bolí.

26
    Baselliho nákop dopředu hodně nepovedený, míč končí mimo hřiště, Stefano Sorrentino (Chievo) vykopává.

25
    Hosté nyní diktují tempo hry, domácí se dostávají k míči zcela sporadicky.

23
    Tomás Rincón (Turín) odvedl dobrou práci na své polovině, hosté získávají autové vhazování.

22
    A na konci této akce Turína je střela Baselliho nad branku.

21
    Zpětná přihrávka v podání hostů, následuje pas na polovinu Chieva.
    19. Andrea Belotti (Turín) netrefuje z levé strany branku Chieva

19
    Andrea Belotti (Turín) se dostal do šance, ale z levé strany těsně minul branku.

18
    Ne, nyní útočit nebudou, míč míří totiž zpět do obrany.

17
    Cristian Ansaldi vybojoval míč a hosté mohou znovu zaútočit.

16
    Andrea Belotti (Turín) neuspěl na pravém křídle, kde ztratil míč.

15
    První čtvrthodina hry za námi, fotbal je nyní poměrně atraktivní, útočný, po úvodních opatrných minutách příjemná změna!
    14. Cristian Ansaldi (Turín) trefuje tyč

14
    Cristian Ansaldi (Turín) je velmi aktivní v úvodu zápasu, nyní z levé strany orazítkoval tyč domácí branky.

14
    Dva centrované míče z levé strany nenašly ty správné adresáty, domácí získávají míč.

13
    Hned v šesti hráčích nyní hosté zaútočili, domácí se ale stihli zformovat před svou šestnáctkou.

12
    Turínští s míčem opět na polovině Chieva.

11
    Hosté se po levé straně ženou k pokutovému území soupeře, je z toho střela Ansaldiho, druhá v utkání a opět míří vedle branky.

10
    Ofsajdem končí útočná akce domácích, hosté budou rozehrávat.

9
    Chievo s míčem na své polovině, úvod zápasu opatrný.

8
    Další autové vhazování domácích, tentokrát na polovině Turína.

6
    Míč míří do autu, Chievo bude mít autové vhazování.

3
    Odkop od branky Turína, míč získávají ale domácí, kteří to mohou zkusit středem.

2
    Hned v úvodu zápasu střela Ansaldiho z levé strany, která končí mimo branku, míč končí v autu.

1

Teprve nyní hráči nastupují na trávník, utkání tak začne s mírným zpožděním.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Chievo Verona: Sorrentino – Cacciatore, Bani, Tomović, Jaroszyński – Bastien, Radovanović, N. Rigoni, L. Castro – Stępiński, Inglese.
    Náhradníci: Seculin, Confente – Dainelli, Gamberini, Léris, Cesar, Pucciarelli, Birsa, Depaoli, Pellissier, P. Hetemaj, Meggiorini.

Turín FC: Sirigu – N'Koulou, Burdisso, Moretti – De Silvestri, Rincón, Baselli, Ansaldi – Falqué, Ljajić – Belotti.
    Náhradníci: Ichazo, Coppola – Molinaro, Bonifazi, Valdifiori, Acquah, Edera, Obi, A. Barreca, Butić.

Rozhodčí: Di Bello – Posado, Longo.

TURÍN FC
    Turínští přijeli do Verony nabuzeni skvělou třízápasovou sérií výher, kterou zahájili na konci března výhrou v Cagliari – jasnou výhrou 4:0! Poté následoval domácí duel s Crotone a byl to opět čtyřgólový zápas v podání Turína, který soupeře smetl podobným výsledkem, jako Cagliari, 4:1! Také další duel sehráli turínští doma, soupeřem však byl Inter Milán, bojující o Ligu mistrů. Zápas skončil těsným vítězstvím 1:0 a Turín tak slavil třetí výhru v řadě, přidá ve Veroně čtvrtý?

CHIEVO VERONA
    Chievo zahájilo na konci března cestu k záchraně, po výhře doma nad silnou Sampdorií 2:1 následoval další zápas bez prohry. Doma Chievo remizovalo 1:1 se Sassuolem, byť si domácí přáli body všechny. Ty se jim nepodařilo vybojovat ani v posledním ligovém duelu, když na hřišti Neapole prohráli 1:2. Vzhledem k síle Neapole a zcela odlišným ambicím obou týmů, to není rozhodně špatný výsledek, hosté sahali po bodu! Proti Turínu budou chtít domácí vybojovat všechny body, které by jim daly alespoň trochu klidu v záchranářských bojích.

Utkáním, které se odehraje na stadionu Marca Antonia Bentegodiho ve Veroně, provede trojice italských sudích, jako hlavní Marco Di Bello, kterému budou na čarách asistovat Fabrizio Posado a Salvatore Longo.

Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 32. kola italské Serie A, v němž CHIEVO VERONA přivítá na svém stadionu TURÍN FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.