Most – Kert Park Praha 1:6 (kon.) | Sudoměřice – Kladno 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 3:1 (kon.)
Kovo Praha – Plzeň 1:4 (kon.) | Letohrad – Ústí n/L 2:3 (po s.s.)
SK Sudoměřice
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
HBC Kladno
Sobota 14.04.2018, 13:00 • Sudoměřice • CROSSDOCK Extraliga • 21. kolo

Pro dnešní den je to od nás vše.
    Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek slunné soboty.
    Příště opět na počtenou. (14:53:10)

Po dvou třetinách se v poslední patnáctiminutovce začalo hrát tzv. od nuly. Lépe se s tlakem soupeře vyrovnaly Sudoměřice a k výhře byly herně blíž. Využily početní výhodu, sice neproměnily trestné střílení, ale jednobrankové vedení si pojistily v předposlední minutě.
    Kladno se pokusilo o kontaktní branku při hře bez gólmana, jenže domácí drama nedopustili.

44:00
    Kladno je bez gólmana.

43:29
    Sudoměřice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTIN HUJSA. Asistence: Matěj Fraňo.

43:21
    Oddechový čas pro hosty.

40:39
    Trestné střílení pro domácí! Fraňo vedení další přesnou trefou nenavýšil.

33:49
    Domácí otáčí skóre na svou stranu. Nabídnutou přesilovku ukončuje JAN KALUŽA. Asistence: Michal Tóth.

32:20
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Procházka – 2 min., vysoká hůl).

30:01

30:00

24:57

19:57
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Šícha – 5 min., zásah do oblasti hlavy a krku + Osobní trest do konce utkání, zásah do oblasti hlavy a krku).
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Soukup – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SK Sudoměřice (Tóth M. – 2 min., hrubost).

19:57
    Hra je na nějaký čas přerušena. Michal Tóth a Soukup se do sebe zápasnicky pustili a tak sudí raději přerušili hru.

17:36
    Je vyrovnáno! Šťastným střelcem je RENÉ JAROLÍM. Asistence: Milan Hujsa.

15:01

15:00

06:03
    Kladno právě vstřelilo branku!
    ONDŘEJ PRAŽÁK otevírá střeleckou listinu. Asistence: Patrik Novák a Michal Dědič.

Marek Danielik

Branky a nahrávky: 18. Jarolím (Hujsa), 34. Kaluža (Tóth M.), 44. Hujsa Mar. (Fraňo) – 7. Pražák (Novák, Dědič)

SK Sudoměřice: Dekány (Krýsa) – Tóth M., Liška, Kudláč, Studénka, Tóth D., Pichler – Fraňo, Kaluža, Štefek, Hujsa Mar., Kmenta, Jarolím, Chovanec, Helešic, Toman, Hujsa Mil., Hájek D.
    HBC Kladno: Jirotka (Hájek F.) – Soukup, Hrasar, Novák, Voráček, Dědič, Haisman – Špaček, Štěpánik, Pražák, Šíma, Šícha, Šrámek, Kohout, Barnošák, Procházka, Zmeškal

Rozhodčí: Škrobák M.– Škrobák P.