Vyšehrad – Litoměřicko 4:1 (kon.) | Vltavín – Zápy 1:0 (kon.) | Domažlice – Králův Dvůr 4:3 (kon.)
Dobrovice – Nymburk 4:0 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
4:1 (2:0)
FK Litoměřicko
Sobota 14.04.2018, 10:15 • Mikuláše z Husi, Vyšehrad • Česká fotbalová liga • 23. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:08:53)

Je konec. Vyšehrad nakonec dokázal zvítězit 4:1. Vyšehrad vstřelil v prvné půli dva góly a k těmto dvěma brankám přispěl hlavně hostující brankář Jan Plachý, který vytvořil dvě fatální hrubky, které potrestal Daniel Černý. Ke konci poločasu sice měli více ze hry hosté, ale gól vstřelit nedokázali, i když tomu byli velice blízko, ale nakonec trefil balón pouze pravou tyč. V 50. minutě sice hosté snížili, ale V 75. minutě předvedl Drobílek skvělou techniku a dal gól. V 84. minutě domácí vstřelili čtvrtou branku a vyhráli tak 4:1.

90+1

90+1
    Ovšem následná střela ve vápně šla vysoce nad bránu Havránka.

90
    Hosté ještě získali autové vhazování.

89
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Husenský, přichází Luong.
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Doležal, přichází Drozd.
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Čtvrtníček, přichází Škurek.

89
    Míč skončil jen u brankáře Plachého, který ho rychle odkopl na polovině Vyšehradu.

87
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Zbudil.
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Šustr, přichází Zdržálek.
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Černý, přichází Majer.

87
    Domácí šli do přečíslení 3 na 2, ovšem následný centr nebyl přesný.

86
    Nepovedená přihrávka hostů skončila vedle brány a Jiří Havránek má odkop od své svatyně.

85
    Nyní míč skončil u brankáře Jiřího Havránka, který chytil míč do rukou.

84
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Kostorek, přichází Stareček.

84
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Tohle je pravděpodobně definitivní tečka a Vyšehrad vede už 4:1! Hosté museli více otevřít hru, čehož využili domácí a po sérii přihrávek se JAKUB DOLEŽAL dostal osamocený ke střele ve vápně a zakončil přesně k pravé tyči.

82
    Nyní domácí získali autové vhazování a hostům se čas rychle krátí.

80
    Jakub Šimkovský srazil k zemi Filipa Drobílka, který si ho chtěl obhodit.

79
    Hostující hráč byl zfaulován na polovině Litoměřicka.

78
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Hašek (FK Slavoj Vyšehrad).

76
    Krátce po rozehrávce míč získali domácí, ale pas na Haška byl příliš dlouhý a následuje odkop od brány Plachého.
    75. DROBÍLEK - 3:1

Michal Raška

Branky: 6. Černý, 14. Černý, 75. Drobílek, 84. Doležal – 50. Surmaj

Karty:   32. Hašek (VYS) – 11. Výborný (LTM), 74. Dvořák (LTM)   78. Hašek (VYS)

Střely na branku: 13:8. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 10:15.
    FC Slavoj Vyšehrad: Havránek (C) – Václavek, Drobílek, Matějka, Doležal (89. Drozd), Madej, Černý (87. Majer), Hašek, Kostorek (84. Stareček), Hradecký, Čtvrtníček (89. Škurek)
    Náhradníci: Procházka – Drozd, Škurek, Stareček, Majer, Jakab

FK Litoměřicko: Plachý – Šimkovský (C), Maršálek, Dvořák (87. Zbudil), Trýzna (35. Štancl), Šustr (87. Zdržálek), Valenta (26. Kacafírek), Hanuš, Surmaj, Husenský (89. Luong), Výborný
    Náhradníci: Ordelt – Zbudil, Frank, Kacafírek, Zdržálek, Štancl, Luong

Rozhodčí: Hájek – Drábek, Fojtík