Vyšehrad – Litoměřicko 4:1 (kon.) | Vltavín – Zápy 1:0 (kon.) | Domažlice – Králův Dvůr 4:3 (kon.)
Dobrovice – Nymburk 4:0 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
4:1 (2:0)
FK Litoměřicko
Sobota 14.04.2018, 10:15 • Mikuláše z Husi, Vyšehrad • Česká fotbalová liga • 23. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:08:53)

Je konec. Vyšehrad nakonec dokázal zvítězit 4:1. Vyšehrad vstřelil v prvné půli dva góly a k těmto dvěma brankám přispěl hlavně hostující brankář Jan Plachý, který vytvořil dvě fatální hrubky, které potrestal Daniel Černý. Ke konci poločasu sice měli více ze hry hosté, ale gól vstřelit nedokázali, i když tomu byli velice blízko, ale nakonec trefil balón pouze pravou tyč. V 50. minutě sice hosté snížili, ale V 75. minutě předvedl Drobílek skvělou techniku a dal gól. V 84. minutě domácí vstřelili čtvrtou branku a vyhráli tak 4:1.

90+1

90+1
    Ovšem následná střela ve vápně šla vysoce nad bránu Havránka.

90
    Hosté ještě získali autové vhazování.

89
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Husenský, přichází Luong.
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Doležal, přichází Drozd.
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Čtvrtníček, přichází Škurek.

89
    Míč skončil jen u brankáře Plachého, který ho rychle odkopl na polovině Vyšehradu.

87
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Zbudil.
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Šustr, přichází Zdržálek.
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Černý, přichází Majer.

87
    Domácí šli do přečíslení 3 na 2, ovšem následný centr nebyl přesný.

86
    Nepovedená přihrávka hostů skončila vedle brány a Jiří Havránek má odkop od své svatyně.

85
    Nyní míč skončil u brankáře Jiřího Havránka, který chytil míč do rukou.

84
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Kostorek, přichází Stareček.

84
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Tohle je pravděpodobně definitivní tečka a Vyšehrad vede už 4:1! Hosté museli více otevřít hru, čehož využili domácí a po sérii přihrávek se JAKUB DOLEŽAL dostal osamocený ke střele ve vápně a zakončil přesně k pravé tyči.

82
    Nyní domácí získali autové vhazování a hostům se čas rychle krátí.

80
    Jakub Šimkovský srazil k zemi Filipa Drobílka, který si ho chtěl obhodit.

79
    Hostující hráč byl zfaulován na polovině Litoměřicka.

78
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Hašek (FK Slavoj Vyšehrad).

76
    Krátce po rozehrávce míč získali domácí, ale pas na Haška byl příliš dlouhý a následuje odkop od brány Plachého.
    75. DROBÍLEK - 3:1

75
    No tak to byla paráda od domácího hráče FILIPA DROBÍLKA, který šel s míčem od středu hrací plochy, následně překonal čtyři protihráče a ve vápně zamířil k pravé tyči! Vyšehrad tak jde patnáct minut před koncem opět do dvoubrankového vedení.

74
    Žlutou kartu dostává Dvořák (FK Litoměřicko).

73
    Ovšem centr z rohu skončil jen v moci brankáře Jana Plachého.

72
    A nyní se vyšperkovala i obrana hostů, když domácí útočník dostal lob za obránce, ale druhý stoper skvěle odkopl míč v nebezpečné situaci. Vyšehrad tak má rohový kop.

71
    Skvělý centr našel domácího hráče, který se dostal do zakončení, ale Jan Plachý předvedl dobrý zákrok a chytil míč do své moci.

70
    Vyšehrad získal přímý kop na polovině hostů.

69
    Nyní mají domácí autové vhazování na své polovině.

68
    Zakončení se hostujícímu hráči vůbec nepovedlo a skončilo pouze vedle domácí svatyně.

67
    Hosté získali další autové vhazování na polovině Vyšehradu a ve druhém poločase jsou lepším týmem.

66
    Nepovedený odkop Plachého skončil v zámezí a Vyšehrad tak má autové vhazování.

65
    Nyní se hosté dopustili faulu v šestnáctce Vyšehradu a hra je na chvíli přerušena, jelikož na zemi leží domácí hráč.

64
    Po něm se dostal hostující hráč ke střele ve vápně, ale Jiří Havránek předvedl další solidní zákrok.

63
    Ovšem střela šla pouze do stojící zdi z domácích hráčů a následuje aut pro hosty.

62
    Nyní Litoměřicko získalo přímý kop z nějakých dvaceti osmi metrů.

61
    Brankář Plachý měl těžkou úlohu, když dostal velice skákavou malou domů, ale nakonec vše vyřešil rychlým odkopem před dobíhajícím útočníkem Vyšehradu.

60
    Ovšem následně získali míč hosté a vydali se do protiútoku, po kterém získali rohový kop.

59
    Nyní mají domácí další odkop od své brány.

57
    Nyní se hosté dopustili faulu ve středu hrací plochy.

55
    Nyní mají hosté rohový kop, ovšem následné zakončení skončilo pouze nad bránou Havránka.

54
    Nyní hosté získali přímý kop, po kterém následuje rohový kop.

52
    Nyní se hosté dopustili faulu a Vyšehrad tak má volný kop ze své poloviny.

51
    Střela hostujícího hráče skončila pouze nad bránou Jiřího Havránka.
    50. - 2:1

50
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Hosté zaslouženě snižují, když dominují hře přibližně od třicáté minuty. Po přihrávce do vápna se k míči dostal DAVID SURMAJ a zakončil k pravé tyči.

49
    Nyní míč skončil vedle hostující brány a Plachý tak má odkop od své svatyně.

48
    Po tomto rohu se brankář Jiří Havránek hodně rozčiluje, jelikož se hostující hráč dostal naprosto osamocený do zakončení, ovšem těsně minul levou tyč.

47
    Skvělá střela hostujícího hráče, ale ještě lepší zákrok Jiřího Havránka, který tuto pumelici vyrazil na horní tyč a následuje rohový kop pro hosty.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:18.

První poločas je u konce a Vyšehrad zatím vede 2:0. K těmto dvěma brankám přispěl hlavně hostující brankář Jan Plachý, který vytvořil dvě fatální hrubky, které potrestal Daniel Černý. Ke konci poločasu sice měli více ze hry hosté, ale gól vstřelit nedokázali, i když tomu byli velice blízko, ale nakonec trefil balón pouze pravou tyč.

45+2

45+1
    Nebezpečný průnik domácích po levé straně, ovšem následná přihrávka skončila pouze u brankáře Jana Plachého.

45
    Opět zmatek ve vápně Vyšehradu, ale nakonec se hosté do zakončení nedostali.

44
    Domácí bojovali o míč u rohového praporku na polovině Litoměřicka, ale následně se provinili faulem.

43
    Nyní brankář Jan Plachý alespoň trochu odčinil svoje dvě velké hrubky, když předvedl skvělé dva zákroky proti střele a následné dorážce domácích!

42
    Nyní hostující hráč potřeboval ošetření od doktorů a hra tak byla na chvíli přerušena.

41
    Nyní balón skončil pouze vedle brány Vyšehradu a Havránek má další odkop.

40
    Ovšem domácí hráč se opět při snaze dostat k míči, dopustil faulu a hrát tak budou hosté.

39
    Následně se hosté opět dostali k míči, ale centr z pravé strany skončil pouze u brankáře Jiřího Havránka.

38
    Rohový kop z levé strany skončil pouze v náručí Havránka, který následně poslal daleký odkop.

37
    Domácí opět u míče nezůstanou dlouho, jelikož se provinili dalším faulem.

36
    Ovšem následný centr se příliš nepodařil a skončil pouze u brankáře Jana Plachého. Poté se hosté vydali do útoku a vybojovali rohový kop.

35
    Vyšehrad má možnost zahrání rohového kopu.

35
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Trýzna, přichází Štancl.

33
    Ovšem následný centr skončil jen u domácího brankáře Jiřího Havránka.

32
    Žlutou kartu dostává Hašek (FK Slavoj Vyšehrad).

32
    Nyní má Litoměřicko autové vhazování na své polovině.

31
    Ovšem centr skončil pouze na hlavičce domácího obránce.

30
    Hosté získali další rohový kop a v posledních minutách dominují hře.

29
    Ovšem i tento roh letěl na brankáře Havránka, který ho opět vyboxoval.

29
    Následně vznikl ve vápně velký zmatek a Litoměřicko má další rohový kop.

28
    Následně hosté získali rohový kop, který vyboxoval Jiří Havránek.

27
    Nádherná střela Marka Hanuše orazítkovala pouze pravou tyč domácí svatyně!

26
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Valenta, přichází Kacafírek.

25
    Následný rohový kop byl opět nebezpečný, ale nakonec ho dostala domácí obrana do bezpečí.

24
    Hosté získali další rohový kop, po kterém se dostali do zakončení, ale Jiří Havránek vytáhl proti hlavičce, který letěla k levé tyči, skvělý zákrok.

23
    Nyní má Jiří Havránek odkop od své svatyně.

22
    Opět se Litoměřicko dostalo do rychlého protiútoku, ale následnou střelu vyrazil domácí obránce. Poté se hosté snažili opět dostat do vápna, kde upadl Surmaj, ale rozhodčí mu na jeho kousek neskočil a ještě ho varoval za simulování.

20
    Hosté sice získali míč a šli dopředu, ale následně se v šestnáctce dopustili faulu.

19
    Nyní Vyšehrad získal autové vhazování na polovině soupeře.

17
    Velice dobrý centr přiletěl do vápna z levé strany, ale následně domácí hráč zakončil hlavou pouze vedle brány Plachého.

15
    Další faul ze strany hostů ve středu hrací plochy.
    14. ČERNÝ - 2:0

14
    Druhá velká chyba hostujícího brankáře a Vyšehrad tak jde do dvoubrankového vedení! Velice nepovedený výhoz skončil u DANIELA ČERNÉHO, který má dnes čich na nepřesnosti brankáře Jana Plachého a po zisku míče krásně přeloboval hostujícího gólmana.

14
    Po rohovém kopu se sice domácí nedostali ke střele, ale zůstali u míče, který následně poslali na bránu, ovšem Jan Plachý byl připraven.

13
    Nyní domácí získali další rohový kop.

12
    Nyní se hostující hráč mohl ocitnout v tutové situaci, když běžel sám na brankáře, ale nakonec ho zastavil pomezní rozhodčí, který zvedl praporek.

11
    Petr Výborný ještě gestikuloval s rozhodčím a následně dostal žlutou kartu.

10
    Petr Výborný poslal k zemi Kostorka, který si snažil přihrávat a Vyšehrad má další odkop od brány.

9
    Hosté sice získali rohový kop, ale po něm se nedokázali dostat do zakončení a Vyšehrad získal autové vhazování.

8
    Taky tomu tak bylo a následně se dostal domácí hráč do zakončení, ovšem nezamířil přesně a navíc se ocitl v ofsajdové pasti.

7
    Nyní domácí získali volný kop z levé strany, který pravděpodobně poletí jako centr do vápna.
    6. ČERNÝ - 1:0

6
    Obrovská hrubka hostujícího brankáře Jana Plachého a Vyšehrad jde do vedení! Hostující brankář musel vyjít z brány, ale následně se mu míč lehce zamotal mezi nohy a přihrál tak pouze na kopačku DANIELA ČERNÉHO, který měl snadnou úlohu a z dvaceti metrů poslal míč do hostující svatyně.

5
    S následným centrem si ale opět poradila domácí obrana a odkopla míč do bezpečí.

4
    Hosté získali volný kop ve středu hrací plochy.

3
    Nyní domácí odcentrovali z levé strany, ale rána o kterou se posléze pokusil záložník Vyšehradu skončila jen vedle brány. Jan Plachý tak má odkop od své svatyně.

2
    Pas Litoměřicka z levé strany nevyšel, jelikož ho zachytila vyšehradská obrana, která následně získala autové vhazování.

1
    O úvodní výkop se postarali hosté, ale následný nákop skončil v zámezí.

1

FK Slavoj Vyšehrad: Havránek (C) – Václavek, Drobílek, Matějka, Doležal, Madej, Černý, Hašek, Kostorek, Hradecký, Čtvrtníček
    Náhradníci: Procházka – Drozd, Škurek, Stareček, Majer, Jakab

FK Litoměřicko: Plachý – Šimkovský (C), Maršálek, Dvořák, Trýzna, Šustr, Valenta, Hanuš, Surmaj, Husenský, Výborný
    Náhradníci: Ordelt – Zbudil, Frank, Kacafírek, Zdržálek, Štancl, Luong

Rozhodčí: Hájek – Drábek, Fojtík.

Nyní se bude hrát na stadionu Vyšehradu. Maximální kapacita tohoto stadionu činí 2 500 diváků. Vyšehrad se momentálně nachází na devátém místě s třiceti pěti body a vyrovnaným skóre 37:37. V posledním utkání zavítali na stadion Převýšova. Tam domácí vedli po poločase 2:0 a tak nakonec skončil i výsledek po druhé půli. Nejlepším střelcem dnešního domácího týmu je s dvanácti góly Čtvrtníček. Hosté z Litoměřicka se momentálně nacházejí na třináctém místě se třiceti body a skóre 31:38. V posledním utkání zavítali do Králova Dvora. Ve 23. minutě poslal hosty do vedení Výborný, který proměnil pokutový kop. V 62. minutě přidal branku Dvořák a o dvě minuty později poslal Litoměřicko do tříbrankového vedení Kacafírek. Domácí sice v 70. minutě snížili, ale vyrovnat už nedokázali a hosté tak vyhráli 3:1. Nejlepším střelcem je s devíti góly Kraus.

Ve 23. kole ČFL se proti sobě utkají týmy FK Slavoj Vyšehrad a FK Litoměřicko. V posledním vzájemném zápase se hrálo na půdě Litoměřicka v rámci 6. kola. Ve 33. minutě poslal domácí do vedení Dvořák a v 52. minutě vedlo Litoměřicko už 2:0, když se prosadil Surmaj. V 64. minutě sice snížil Čtvrtníček, ale o devět minut později to bylo opět o dvě branky. Nakonec ale v 75. a 77. minutě vstřelil další dva góly Čtvrtníček a připsal si hattrick. Nakonec se šlo až na penalty, po kterých byli šťastnější hosté z Vyšehradu, kteří je vyhráli poměrem 5:3.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Michal Raška

Branky: 6. Černý, 14. Černý, 75. Drobílek, 84. Doležal – 50. Surmaj

Karty:   32. Hašek (VYS) – 11. Výborný (LTM), 74. Dvořák (LTM)   78. Hašek (VYS)

Střely na branku: 13:8. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 10:15.
    FC Slavoj Vyšehrad: Havránek (C) – Václavek, Drobílek, Matějka, Doležal (89. Drozd), Madej, Černý (87. Majer), Hašek, Kostorek (84. Stareček), Hradecký, Čtvrtníček (89. Škurek)

FK Litoměřicko: Plachý – Šimkovský (C), Maršálek, Dvořák (87. Zbudil), Trýzna (35. Štancl), Šustr (87. Zdržálek), Valenta (26. Kacafírek), Hanuš, Surmaj, Husenský (89. Luong), Výborný

Rozhodčí: Hájek – Drábek, Fojtík