Waregem – Mouscron 5:1 (kon.) | Lierse – Kortrijk 0:2 (kon.) | Lokeren – Eupen 3:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Leuven 0:2 (kon.) | Standard – Gent 1:0 (kon.)
Waasland-Beveren
0:2 (0:1)
Oud-Heverlee Leuven
Sobota 14.04.2018, 20:00 • Freethiel Stadion, Beveren • Belgická liga • O Evropskou ligu

Utkání je u konce. Domácí nedokázali přerušit svou černou sérii a i dnes prohrávají. Tentokrát 2:0. Zápas nebyl příliš atraktivní a moc šancí nám nepřinesl. Za hosty se dokázal trefit v prvním poločase Gorius a na startu druhého poločasu Storm. Tímto se s vámi loučím a zvu vás na další zápasy Jupiter League. (21:52:16)

90+2

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty

90
    Utkání je prakticky na svém konci. Hosté z Leuvenu si hlídají své vedení a nikam se neženou.

87
    Thelin se dostával do hlavičkového souboje, ale v poslední chvíli byl zablokován

86
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Niels Verburgh, přichází Olivier Myny.

83
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Joeri Dequevy, přichází Kamal Sowah.

82
    Leuven se pokusil zaútočit, ale střelec druhé branky Storm se nedokázal trefit mezi tři tyče.

81
    Žlutou kartu dostává Jo Gilis (Oud-Heverlee Leuven).

80
    Utkání se blíží ke konci. Domácí jsou v deseti vyrovnaným soupeřem, ale prohrávají 2:0

76
    Žlutou kartu dostává Victorien Angban (Waasland-Beveren).

74
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Nikola Storm, přichází Jo Gilis.

71
    Domácí hrají v deseti lépe než v prvním poločase, ale stále prohrávají 2:0.

66
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Jovan Kostovski, přichází Esteban Casagolda.

65
    Joachim Van Damme se na hřišti moc neohřál a po čtyřech minutách v zápase končí po červené kartě.

64
    Červenou kartu dostává Joachim Van Damme (Waasland-Beveren).

63
    Domácí se pokouší snížit, ale Ampomah nedokázal trefit branku.

61
    Střídající Louis Versraete se hned zkoušel dostat do útoku, ale selhal při zpracování míče.