Teplice – Karviná 3:0 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
FC Zlín
1:1 (0:0)
FK Mladá Boleslav
Sobota 14.04.2018, 11:00 • Stadion Letná, Zlín • Juniorská liga – O titul • 2. kolo

Dnešní utkání sledovalo 80 diváků. (12:49:08)

Končí nám utkání druhého kola skupiny o titul. Ve druhé půli padl gól na každé straně. Nejprve poslal domácí do vedení šest minut před koncem Zahradník, za hosty srovnal Krčmář. Více se už toho neudálo, nepočítáme-li možnou penaltu v poslední minutě nastavení. Z mé strany je to vše, za pozornost děkuje Tomáš Kalas.

90+1

90+1
    Beauguel prodloužil centr a hosté hráli rukou, alespoň si to myslí domácí fanoušci a hráči! Sudí si to ale nemyslí a ukončuje zápas.

90
    Zřejmě poslední šance na gól. Na půli byl faulován domácí hráč a přijde určitě centr.

90
    Z mikrofonu víme, že se bude nastavovat jedna minuta.

89
    Tvrdě střílel Fabián, ale vedle. Blíží se nám konec, něco málo se zřejmě nastaví.

88
    Oba celky se snaží zvrátit utkání na svou stranu. Šance je na straně hostí, kteří získali míč po útočném faulu.

86
    K exekuci se postavil Kopečný, Vrána vyrazil tvrdou střelu před sebe, následně musela hostující obrana před dotírajícími domácími odklidit na roh.

85
    Fastav ale bude mít velmi dobrou šanci na další gól, bude rozehrávat přímák z nějakých 25 metrů.
    85. KRČMÁŘ - 1:1

85
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Zatím je to představení střídajících hráčů. Netrvalo ani minutu a stav je zpět 1:1. Na centr si vyskočil nejvýše DAVID KRČMÁŘ a o zem překonal Šišku!
    84. ZAHRADNÍK - 1:0

84
    Zlín právě vstřelil branku!
    Šest minut před koncem jdou domácí do vedení! A bylo to něco jako přišel, střílel, viděl. MARTIN ZAHRADNÍK přijmul centr z pole, zpracoval si ho a mířil přesně k levé tyči!

83
    Pro Koška utkání končí, místo něj nastupuje Procházka.

82
    V dnešním utkání dohrál Železník, místo něj přijde Zahradník. Zajímavá výměna.

81
    „Tref to dolů!“ Ohromnou salvu hněvu schytává Košek, který dostal centr od Vejra napříč vápnem a měl před sebou prázdnou branku. Jenže míč trefil špatně a mířil nad branku!

80
    Tkadlec odklidil míč před dorážejícím Koškem na Šišku, který odlehčil obraně domácích.