Pittsburgh – Philadelphia 1:5 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 4:1 (kon.) | Vegas – Los Angeles 2:1 (po pr.)
Tampa – New Jersey 5:3 (kon.) | Nashville – Colorado 5:4 (kon.)
Nashville Predators
5:4 (0:1, 3:1, 2:2) Stav série: 2:0
Colorado Avalanche
Sobota 14.04.2018, 21:20 • Bridgestone Arena, Nashville • Play-off NHL • Čtvrtfinále Z. konference

50:42
    Dvě minuty za faul loktem obdržel právě Andrighetto. Nashville si po komerční přestávce zahraje přesilovku.

48:24
    A Nashville musí do třech! Sissons odchází na dvě minuty za podražení.

48:10
    Colorado dostane šanci vstřelit kontaktní branku. Dvě minuty za držení vyfasoval Kyle Turris.

44:07
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., podražení).

39:55
    Bude se opět vylučovat. Na trestnou lavici odchází Matt Nieto, který sice schytal "pohlavek" od Rinneho, když se na něho natlačil, ale následně se ohnal po Subbanovi a trefil ho do obličeje. Dvě minuty za hrubost.

35:48
    Ale ne na dlouho. Hostující Barberio se dopustil nedovoleného bránění, což rozhodčí viděli, ale také viděli, že Watson až příliš zákrok Barberia přihrál. Na trestnou lavici tak odcházejí oba.

33:44
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mike Fisher – 2 min., hákování).

30:46
    Mezitím rozhodčí vylučují. Na trestnou lavici odchází za hrubost domácí Ellis a hostující Landeskog.

27:33
    Colorado mělo na ledě příliš mnoho hráčů a půjde do oslabení. To ale až po komerční přestávce.

23:37
    Přesilovka Colorada měla jepičí život. Aktivně forčekující Bonino si vynutil faul Warsofskyho, který jde na trestnou lavici za držení.

23:21
    Vylučovat se bude poprvé také na straně domácích. Ekholm se dopustil nedovoleného bránění.

19:04
    Bude se poprvé v utkání vylučovat. Dvě minuty za podražení vyfasoval Landeskog a Nashville si zahraje první přesilovku.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 22. Fiala (Sissons, Turris), 33. Arvidsson, 37. Johansen (Ekholm, P. K. Subban), 48. Watson (Fiala, Bonino), 59. Hartman (P. K. Subban, Ekholm) – 3. G. Bourque (Compher, C. Wilson), 38. MacKinnon (Zadorov), 50. Landeskog (MacKinnon, Barrie), 60. Kerfoot (Landeskog, Barrie)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi, P. K. Subban, Ekholm, Irwin, Jemelin – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – C. Smith, Turris, Fiala – Watson, Bonino, Sissons – Hartman, Fisher, Salomäki.
    Colorado Avalanche: J. Bernier (Hammond) – Barrie, Zadorov, Nemeth, Warsofsky, Barberio, Siemens – Rantanen, MacKinnon, Landeskog – Andrighetto, Kerfoot, Jost – Comeau, Söderberg, Nieto – G. Bourque, Compher, C. Wilson.

Rozhodčí: O'Rourke, Hebert – Cormier, Murphy