Německo – Slovensko | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Francie – Česko | 2:6 (kon.) |
Pittsburgh – Philadelphia | 1:5 (kon.) | | | Winnipeg – Minnesota | 4:1 (kon.) | | | Vegas – Los Angeles | 2:1 (po pr.) |
Tampa – New Jersey | 5:3 (kon.) | | | Nashville – Colorado | 5:4 (kon.) |
Rusko – Česko | 3:1 (kon.) |
Kazaň – CSKA Moskva | 2:1 (kon.) |
Nový Zéland – Mexiko | 5:1 (kon.) | | | Lucembursko – Izrael | 1:8 (kon.) | | | Španělsko – KLDR | 15:1 (kon.) |
Trenčín – Banská Bystrica | 3:4 (1:2 po s.n.) |
PRO Team – Wild West Select | 1:3 (kon.) | | | Hungary Talent – Austria Select | 1:4 (kon.) | | | Wild West Select – HHOF Orange | 3:4 (kon.) |
PRO Team – Prague Beast select | 1:8 (kon.) | | | Austria Select – NOTRH Moravia Select | 4:7 (kon.) | | | HHOF Orange – Hungary Talent | 4:3 (kon.) |
Prague Beast select – Wild West Select | 5:2 (kon.) |
HC Slovan – Trenčín | 1:10 (kon.) | | | HK Ružinov – CK Grey | 3:2 (kon.) | | | Trenčín – Letňany | 5:0 (kon.) |
HC Slovan – Moravian Select | 3:7 (kon.) | | | CK Grey – Uh.Ostroh | 3:9 (kon.) | | | Letňany – HK Ružinov | 1:5 (kon.) |
Moravian Select – Trenčín | 0:11 (kon.) |
konec
Austria Select
4:7
(0:3, 3:1, 1:3)
NOTRH Moravia Select
36:26
|
Vyloučení v týmu Austria Select (Simonic – 2 min., podražení).
|
|
36:14
|
Vyloučení v týmu Austria Select (Ushan – 2 min., podražení).
|
|
35:51
|
Vyloučení v týmu Austria Select (Mutzinger – 5 min., naražení zezadu).
|
|
23:53
|
Vyloučení v týmu NOTRH Moravia Select (Švanacara – 2 min., podražení).
|
|
13:48
|
Vyloučení v týmu NOTRH Moravia Select (Blanár – 2 min., hákování).
|
|
11:13
|
Vyloučení v týmu Austria Select (Blanár – 2 min., napadení).
|
Branky a nahrávky:
13. Zach-keslina (Šölliner), 15. Werul (Braun, Ushan), 20. Zach-keslina (Karner), 23. Mutzinger – 4. Richter (Drábek), 5. Pšenica (Mazad), 9. Rubnikář (Švancara), 22. Rybnikár, 28. Ostiček (Švancara, Bobek), 30. Rybnikár (Švancara, Barna), 33. Mazad (Ostiček)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Austria Select:
Náhradníci:
Trenér:
NOTRH Moravia Select:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
NOTRH Moravia Select:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Šimon Albrecht