Eibar – Alavés 0:1 (kon.) | Atlético – Levante 3:0 (kon.) | Getafe – Espanyol 1:0 (kon.)
Malaga – Real Madrid 1:2 (kon.)
Atlético Madrid
3:0 (1:0)
Levante UD
Neděle 15.04.2018, 16:15 • Wanda Metropolitano, Madrid • Španělská LaLiga • 32. kolo

To by bylo v tuto chvíli z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek nedělního večera a u dalšího přenosu zde na webu zase někdy na počtenou. (18:12:19)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:2. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:13.

V příším kole čeká Los Colchoneros těžký zápas na Anoetě proti místnímu San Sebastianu, který letos nemá úplně stabilní výsledky. Na druhé straně Levante čeká ryze záchranářský boj na domácím hřišti proti Málaze.
    Slavnosti tedy můžou začít, Atlético doma vyhrálo suverénně 3:0.

Je dobojováno! Atlético prodloužilo svou domácí sérii už na 11 vyhraných zápasů po sobě. Dnes si celkem snadno poradilo s výběrem Levante, které porazilo rozdíl tří branek. V prvním poločase se prosadil pouze Ángel Correa. V tom druhém zase krásnou volejí Antoine Griezmann a definitivní tečku za utkáním udělal střídající Fernando Torres.

90+1

90+1
    V nastaveném čase už zřejmě nic zásadního nestane. Levante si z Madridu odveze prohru 0:3.

90
    Rozhodčí dnešního utkání nastavil ve druhém poločase jednu minutu nad rámec hrací doby.

89
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, míč je v tuto chvíli na domácí polovině v držení Atlética Madrid.

88
    Levante přece vysunulo své napadání a poté slaví zisk míče na domácí polovině. Jenže Lerma si troufnul na přesilu a poté míč ztratil.

87
    Jsou před náma závěrečné minuty dnešního klání, které už postrádá výraznější tempo. Nezměnil to ani Torres svou kličkou na pravé straně hřiště.

86
    Jefferson Lerma vyslal z rohu pokutového vápna přízemní střelu na vzdálenější tyč. Jan Oblak v tuto chvíli nemusel zasahovat.

85
    Kévin Gameiro si nepohlídal své postavení na útočné polovině a vzápětí mu byl odpískán ofsajd. Sám domácí útočník se tomuto verdiktu diví.

83
    Gabi se stal na polovině hřiště terčem zbytečného faulu hostů. Rozhodčí neváhal odpískat nedovolený zákrok proti brance Levante.

82
    Tento zápas se už zřejmě bude dohrávat. Domácí se nemají k výrazné ofenzívě. Vedení o tři branky jim zřejmě stačí. Na druhé straně Levante působí odevzdaným dojmem.

81
    Fernando Torres je po své vstřelené brance hodně aktivní. Nabízí se svým kolegům a rozdává přesné přihrávky.

80
    Máme před sebou posledních deset minut základní hrací doby tohoto zápasu. Atlético už jistě míří za ziskem tří bodů.

78
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Vitolo, přichází Juanfran.
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Ali Abeid, přichází Chema.
    77. Fernando TORRES - 3:0

Jan Mládek

Branky: 33. Á. Correa (Vitolo), 48. Griezmann (Vrsaljko), 77. F. Torres (Á. Correa)

Karty:   29. Lucas Hernández (ATM), 41. Griezmann (ATM) – 34. Pedro López (LVN)

Atlético Madrid: Oblak – Vrsaljko, Savić, Godín (C), Lucas Hernández – Á. Correa, Koke (62. Gabi), Saúl Ñíguez, Vitolo (78. Juanfran) – Griezmann (58. F. Torres), Gameiro.
    Náhradníci: Werner – F. Torres, Gabi, Juanfran, J. Giménez, Olabe, Agüero Núñez.

Levante UD: Olazábal – Pedro López (C), Cabaco, Suárez Pier, Abeid (78. Chema) – Jason (46. E. Bardi), Lerma, Campaña, Morales – Martí, Sadiku (46. Ivi).
    Náhradníci: Koke – Chema, E. Bardi, Ivi, Postigo, Pazzini, Lukić.

Rozhodčí: Gil – Nevado, Martínez

Diváci: 58 043