Liberec – Příbram 3:0 (kon.) | Slovácko – Hr. Králové 1:1 (kon.)
1.FC Slovácko
1:1 (0:0)
FC Hradec Králové
Neděle 15.04.2018, 13:00 • Na Bělince, Kunovice • Juniorská liga – O titul • 2. kolo

Slovácko remizovalo v juniorské lize s Hradcem Králové 1:1. Branky jsme viděli až ve druhém poločase. Nejdříve domácí polsla ve 48. minutě do vedení Filip Kubala, ale za hosty po hodině hry srovnal Jakub Šípek. (16:28:01)

90

90
    Hani se hned zapojil do kombinace, ale přes Pajera nepřešel.

89
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Hellebrand, přichází Hani.

88
    Hradečtí jsou v posledních minutách lepším týmem. Dovedou držet míč a většina jejich akcí končí střelou.

87
    Hašek se ze střední vzdálenosti opřel do míče a jeho rána jen těsně minula levou šibenici Daňkovy brány.

86
    Roh vystihl dobře postavený Daněk a založil protiútok domácích, který ale Hradečtí bez potíží zbrzdili.

85
    Hostující Krátký vybojoval roh.

84
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Flasar.

83
    Krátký dostal z pravé strany míč na malé vápno a tísněn nezakončil zle, ale jeho pokus těsně prosvičtěl nad břevnem.

82
    Vaďura na polovině fauloval Martince a míč se vrací na hradecké kopačky.

81
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Súkenník, přichází Prokeš.

80
    Hellebrandovi míč uskočil ke Kubalovi, ten mu vrátil, ale následně domácí záložník přihrávku zkazil.