Liberec – Příbram 3:0 (kon.) | Slovácko – Hr. Králové 1:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
3:0 (1:0)
FK Příbram
Neděle 15.04.2018, 11:00 • Městský stadion Liberec • Juniorská liga – O titul • 2. kolo

To je ode mě vše. Těším se na viděnou u dalších přenosů. (12:49:28)

Nastavovat se ani nebude, zápas je u konce. Slovan díky dvěma slepeným brankám v úvodu druhé půle získal vedení 3:0 a náskok už si ve zbytku zápasu s klidem hlídal. Domácí se tak radují za zisku tří bodů.

90

89
    Příbram dobře napadá, Slovan byl v kombinaci zatlačen k vlastnímu vápnu.

88
    Doležal centroval do vápna, ale našel pouze jednoho z obránců.

88
    Zdá se, že se utkání spíše dohrává. Uvidíme, zda si ještě některý z týmů vytvoří jakoukoli šanci.

86
    Erik Micovčák je prvním hráčem, který dnes vidí žlutou kartu.

85
    Hosté kombinovali kolem liberecké šestnáctky, nakonec ale přišli o míč.

83
    Doležal se ve vápně prodral ke skákajícímu míči, ten ale poslal pouze vysoko nad.

82
    Liberecký protiútok skončil nepřesnou přihrávkou, pro kterou si došel Kočí.

81
    Středočeši nyní přidali a střídající Šíma vybojoval rohový kop.

80
    Příbram se provinila útočným faulem, Slovan bude rozehrávat.

79
    Relativní klid přerušil Schwendt střelou z voleje, která však skončila zcela mimo.

78
    Hra je kouskována střídáními a tempo poněkud opadlo.

77
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kristian Michal, přichází Matyáš Kazda.
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Tomáš Malinský, přichází Pavel Baláž.

74
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Emannuel Antwi, přichází Marek Šíma.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jiří Januška, přichází Vojta Jelínek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Benjamin Mustafič, přichází Matěj Polidar.

73
    Malinský chtěl vyslat vpřed Graiciara, míč ale skončil v autu.

72
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Karel Knejzlík, přichází Dominik Gembický.

71
    Knejzlíkův únik zastavil praporek rozhodčího, je pískán ofsajd také na druhé straně.

70
    Příbramský útok nyní zastavil ofsajd.

69
    Nepřesný Francův odkop končí v autu.

68
    Tempo hry trochu opadlo, spíše se bojuje o míč ve středu pole.

66
    Nepřesný pas Příbrami končí v zámezí, Franc bude rozehrávat.

65
    Knejzlíkův přízemní pas žádného ze spoluhráčů nenašel, následně se míč odrazil k Michalovi, který pálil vysoko nad.

64
    Liberečtí kombinují na své polovině, nikam příliš nespěchají.

62
    Malinský vybojoval míč a hnal se na brankáře, ten ale vyběhl a zachytil balon před dobíhajícím soupeřem.

62
    Michal byl na polovině hřiště sražen k zemi, Slovan zůstane u balonu.

61
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Filip Havelka, přichází Erik Micovčák.
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Milan Vrabec, přichází Ondřej Doležal.

60
    Domácí se dostali do úzkých, ale nakonec si kombinací poradili a Franc odkopává.

59
    Knejzlík vypálil svou silnější nohou, rána levačkou však minula příbramskou svatyni.

58
    Graciar byl na polovině soupeře faulován, Slovan se dostane k balonu.

57
    Rohový kop Příbrami skončil protiútokem Slovanu, ale Vrabec svou přihrávkou nenašel Graiciara, který by jinak postupoval sám na branku. Namísto toho se balonu zmocňují Příbramští.

56
    Havelka dostal od Wiesnera míč na polovině soupeře, ale jeho rozehrávka znamenala pouze ztrátu balonu. Příbram znovu vyrazí kupředu.

54
    Středočeši nyní kombinují kolem půlicí čáry.

53
    Příbram dobře napadala a vybojovala míč. Nyní budou hosté vhazovat.

52
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Karsten Ayong, přichází Martin Klán.

52
    Nepřesný centr doplachtil pouze k Francovi, ten rozehrává.

51
    Nyní kupředu vyrážejí také hosté.
    50. VRABEC - 3:0

50
    Liberec právě vstřelil branku!
    A je to o tři branky. Příbram ztratila míč, MILAN VRABEC se ho chopil a bez potíží zcela osamocen propálil vybíhajícího gólmana Kočího.

49
    Vrabcův centr se snesl pouze k hostujícímu brankáři.

49
    Havelka hlavičkoval pouze do náruče brankáře Kočího.

48
    Slovan je aktivnější, Malinský nyní vybojoval rohový kop.
    47. MICHAL - 2:0

47
    Z přímého kopu sice Slovan nezahrozil, zato o chvíli pozdějí už ano. Graiciar pronikl do vápna, poslal míč za penaltový puntík a KRISTIAN MICHAL přesnou ranou zvyšuje na 2:0.

46
    Malinský okamžitě vyrazil kupředu a u pomezní čáry byl faulován.

46

Hráči jsou zpět na hrací ploše, budeme moci pokračovat ve hře.

Máme za seboou velmi zajímavou první půli. Oba týmy se dlouho otrkávaly a vyložené šance byly spíše vzácné. Ve 41. minutě se však přeci jen po parádní individuální akci prosadil Tomáš Malinský. V závěru poločasu jsme ještě viděli gólovky na obou stranách, na skóre už se ale nic nezměnilo. Slovan tak po 45 minutách vede nad Příbramí 1:0.

45

45
    A obrovská šance i na druhé straně! Graiciarův přízemní centr tečoval Vrabec pouze do tyče!

44
    A další gólovka Příbrami! Soldát si vyskočil na centr a nakonec hlavičkou orazítkoval břevno!

43
    Příbram mohla rychle srovnat! Do vápna přilétl přesný centr, k němuž se na malém vápně dostal Jandera, ale zblízka trefil pouze brankáře France!

42
    Soldát vyděsil Kočího malou domů, kterou neměl příbramský gólman šanci zpracovat. Míč však naštěstí pro něj prolétl těsně kolem tyče.

41
    Tak to byla paráda v podání TOMÁŠE MALINSKÉHO! Liberecký záložník dostal míč na úrovni velkého vápna, obešel jednoho z bránících hráčů a technickou střelou uklidil balon k zadní tyči.

40
    Po příbramském rohovém kopu hlavičkoval jeden z hráčů v zeleném jen těsně mimo.
    38.

38
    Kočího dlouhý nákop sebral vítr a míč se otočil. Nakonec doplachtil k Havelkovi, ten vyslal kupředu Vrabce, který postupoval sám na brankáře, ale nedokázal zakončit a Kočí balon vyrazil do bezpečí.

37
    Graiciar byl sražen ve vápně, ale rozhodčí mlčí. Liberecký útočník se velmi zlobí, ale není mu to nic platné.

35
    Kačaraba byl nedovoleně zastaven, Slovan bude rozehrávat.

35
    Domácí přišli o slibný protiútok tři na tři špatnou rozehrávkou, Příbram bude vhazovat.

34
    Příbram chvíli kombinovala u liberecké šestnáctky, její hráči ale nakonec o balon přišli.

33
    Kapitán Lukáš Ric to vzal na sebe a vypálil na France, ten se ale natáhl a jeho přízemní střelu nadvakrát lapil.

32
    Liberecké hráče v dalším snažení zastavil ofsajd.

31
    Januška se na druhé straně pokusil vypálit, ale míč neprocpal hradbou libereckých obránců.

30
    Havelka nyní pálil zhruba z dvaceti metrů vysoko nad.

30
    Po rychlé kombinaci se za míčem hnal do vápna Havelka, gólman však byl u balonu první.

29
    Tentokrát ale centr do šestnáctky nedolétl a Kočí mohl zůstat v klidu.

28
    Následuje další rohový kop Slovanu.

27
    Dlouhý nákop na Vrabce končí v zámezí, Příbram bude odkopávat od branky.

26
    Malinský vypálil zhruba z 30 metrů, ale jeho rána skončila vysoko nad.

25
    Slovan vybojoval rohový kop.

24
    Tentokrát byl Malinský zastaven na polovině hřiště. Slovan bude rozehrávat.

22
    Malinský se uvolnil a snažil se vyslat Vrabce s Graiciarem do úniku, ale jeho přihrávka doputovala pouze ke Kočímu.

21
    To byla šance Příbrami! Schwendt se dostal k ráně uvnitř vápna a Franc se musel pořádně natáhnout, aby jeho střelu vyrazil! Následně Kačaraba na poslední chvíli uklidil míč na roh.

20
    Na druhé straně centroval Havelka, ale jeho míč pouze prolétl vápnem. Kočí bude odkopávat.

19
    Po pravé straně unikl Ayong a centroval, ale míč se dostal pouze k Francovi.

19
    Po sledu nepřesností na obou stranách se Slovan s Příbramí vystřídaly v držení balonu, Nyní už opět útočí Liberec.

18
    Domácí jsou stále u míče. Nyní budou házet aut na pravé straně.

17
    Liberečtí kombinují na své polovině.

15
    Vrabec se pokusil pláchnout po pravé straně, ale Antwi ho odzbrojil. Vše končí odkopem Kočího.

14
    Nepřesná rozehrávka Libereckých skončila ztrátou míče.

13
    Nepřesný Francův odkop zastihl Ayong, ale balon nezpracoval a míč tak skončil v autu.

13
    Hra se trochu uklidnila, oba celky bojují o balon ve středu pole.

11
    Liberečtí vyrazili do rychlého protiútoku a zprava přilétl do šestnáctky nebezpečný centr, Graiciar se po něm ovšem natahoval marně.

10
    Hra se přesunula na polovinu Slovanu, Příbram je u balonu.

9
    Knejzlík parádní přihrávkou vyslal do vápna Graiciara a ten stanul sám před brankářem, ale Kočí ho vychytal!

9
    Martin Graiciar si naběhl na dlouhý míč za obranu, ale byl nachytán v ofsajdu.

8
    Tentokrát skončil míč až u France, který rozehrává.

7
    Nebezpečný roh se odrazil ve vápně od domácích hráčů do zámezí, následuje další roh.

6
    Schwendt pláchl po levé lajně a vybojoval rohový kop.

5
    Rohový kop ovšem žádné nebezpečí nepřinesl, Příbram se dostala k míči.

4
    Domácí jsou aktivnější, momentálně vybojovali rohový kop.

3
    Knejzlíkův centr však obrana odvrátila do bezpečí.

2
    Liberečtí vyrazili kupředu a budou zahrávat přímý kop z hranice velkého vápna, byť z velkého úhlu. Tato situace se přímo nabízí pro prudký centr do šestnáctky.

1
    Dlouhý nákop Příbrami končí za autovou čárou, bude se odkopávat od liberecké branky.

1

Oba týmy již nastupují na hrací plochu, utkání brzy začne.

FC Slovan Liberec: Franc – Wiesner, Malinský, Vrabec, Heppner (K), Knejzlík, Graiciar, Kačaraba, Köstl, Havelka, Michal.
    Náhradníci: Plechatý – Doležal, Baláž, Micovčák, Kazda, Gembický.

1.FK Příbram: Kočí – Petrlík, Vávra, Soldát, Ric (K), Mistafič, Jandera, Ayong, Januška, Schwendt, Antwi.
    Náhradníci: Beran – Šima, Polidar, Klán, Jelínek.

Rozhodčí: Matějček – Ratajová, Šimeček.

Kdo se bude radovat tentokrát? To se dozvíme v neděli od 11 hodin.

Půjde o jejich druhé vzájemné měření sil v jarní části sezony. Hned na úvod jara totiž zavítal Slovan na hřiště Středočechů. I přes řadu šancí na obou stranách z toho byla pouze bezbranková remíza. Zato v podzimním duelu si fanoušci přišli na své, tehdy totiž Liberec na domácím stadionu zvítězil vysoko 4:1.

Liberec načal nadstavbovou část porážkou na hřišti Mladé Boleslavi. Juniorka Slovanu si sice počínala aktivně, soupeř jí však dal lekci z produktivity, když se v první půli prosadil dvakrát ze dvou střel na branku a ve druhém poločase vedl dokonce už 5:0. Slovan korigoval alespoň na konečných 2:5, na porážce už ale nic nezměnil.

To Příbram má zatím na kontě bod, když před týdnem remizovala se silnými Teplicemi 1:1. Výsledek byl hotový už po 26 minutách, když se nejprve v závěru první desetiminutovky trefil teplický Diaz a následně vyrovnal Průcha. Další góly už tento zápas nepřinesl.

Oba celky proklouzli do titulové nadstavby na poslední chvíli. Příbram si místenku zajistila výhrou v dohrávce nad Spartou, Slovanu naopak Sparta pomohla, když ve své druhé dohrávce porazila Plzeň, která se ještě mohla před Liberec posunout.

V nedělním 2. kole nadstavby o titul se v Juniorské lize utká domácí Slovan Liberec s Příbramí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.