Podbrezová B – Sereď 0:1 (kon.) | Žilina B – Lok. Košice 2:2 (kon.) | Trebišov – MFK Zvolen 1:1 (kon.)
MŠK Žilina B
2:2 (1:2)
FC Lokomotíva Košice
sk Neděle 15.04.2018, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 24. kolo

S konštatovaním, že Žilina B remizovala na domácej pôde s Lokomotívou Košice 2:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok dňa. Dočítania priatelia. (12:17:01)

90+2

90+2
    Strelu Adama Kopasa z dobrej pozície zblokovala košická obrana.

90+1
    Domáci Žilinčania sa ešte nadýchli k záverečnému tlaku.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne dve minúty.

90
    Riadny hrací čas sa nám pomaly, ale isto napĺňa.

88
    Po zrážke s Hučkom ostáva ležať na trávniku Mikuláš Tóth, ktorý je však po krátkom oddychu v poriadku a bude pokračovať v dnešnom zápase.

88
    Branislav Šušolík zatočil center z ľavej strany, táto lopta však bola veľmi nepresná.

87
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Terpaj, prichádza Tóth.

86
    Striedanie chystajú i hostia, do hry príde Mikuláš Tóth.

85
    Michal Klec posielal krásnu časovanú prihrávku za obranu hostí pre Miroslava Káčera, ten bol však podľa názoru čiarového rozhodcu v postavení mimo hru.

84
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Václavík, prichádza Hučko.

82
    Krásna akcia domácich, Juraj Martinček sa ako víchor prehnal obranou hostí, lenže Miroslav Káčer jeho následnú prihrávku nedokázal zužitkovať na vedúci gól svojho tímu.

81
    Hostia sa snažia smerom dopredu niečo vymyslieť, obrana MŠK je ale v týchto momentoch výborne organizovaná.

80
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, stav v Žiline máme stále 2:2.

78
    Výborný center hostí do šestnástky Žiliny z pravej strany, najvyššie vyskočil Kamil Karaš, ktorý loptu umiestnil pod brvno, lenže Mandous bol pozorný a pokazil Košičanovi radosť.

77
    Hra sa nám pred záverom zápasu znovu vyrovnala, oba tímy však túžia po víťazstve v dnešnom zápase.

76
    Domáci kombinujú na vlastnej polovici, do rozohrávky sa zapája aj brankár Aleš Mandous.

75
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Balaj, prichádza Martinček.

75
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Polievka, prichádza Lačný.

74
    Žilina chystá dvojité striedanie, do hry príde aj Miloš Lačný.

74
    Dnešné stretnutie sleduje 139 divákov.

73
    Viacero zaujímavých verdiktov rozhodcovskej trojice v krátkom slede za sebou, domáci diváci sa na tribúne veľmi hnevajú.

72
    Výborná kolmica Michala Kleca za obranu hostí pre Filipa Balaja, ktorý sa mohol rútiť sám na Brédu. Neustál však fyzický súboj s posledným obrancom Košičanov a skončil na trávniku.

71
    Hostia v náznaku tlaku, obrana MŠK napokon všetko vyriešila.

70
    Rýchla akcia hostí, Michal Grohoľ z hranice šestnástky namieril tesne vedľa pravej tyče Mandousovej bránky.

69
    Domáci znovu v tradičnej kombinácii v strede poľa. Napokon nasledoval dlhý center do šestnástky Košičanov, kde však loptu skryl do rukavíc brankár Bréda.

67
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Kolek, prichádza Terpaj.

66
    Ďalší pokus hostí o kolmicu za domácu obranu, tentoraz však všetko rieši Aleš Mandous, ktorý dobre čítal hru.

65
    Patrik Zajac poslal dobrú loptu za obranu Žiliny, nabiehajúci Michal Grohoľ však nebol dostatočne rýchly a Matej Moško ho tak stihol od lopty odstaviť.

64
    Priamy kop hostí z ľavej strany obrana domácich bez väčších problémov vyriešila.

63
    Loptu napokon zatočil kapitán MŠK Michal Klec, no s jeho pokusom nemal Bréda vážnejší problém.

62
    Rýchla útočná akcia domáceho tímu, Polievka bol však faulovaný a domáci získavajú priamy kop z dobrej pozície pred šestnástkou hostí.

61
    Tréner hostí Albert Rusnák znovu rozdáva pokyny svojim hráčom pri postrannej čiare, rovnako tak však i domáci kouč Jaroslav Kentoš.

60
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Gáll, prichádza Grohoľ.

60
    Po hodine hry máme pod Dubňom stav 2:2.

59
    Tak druhý polčas sa nám začína rozbiehať veľmi slušne, uvidíme, či nám výborne tempo zápasu prinesie aj ďalšie góly.

58
    Krásna kombinačná akcia Žiliny! Polievka na ľavej strane prešiel cez troch hráčov hostí, prihrávkou našiel voľného Kristiána Valla, ktorý však vo výbornej pozícii loptu napálil len do Miloslava Brédu!

57
    Kamil Karaš napokon volil center, v šestnástke Žiliny však našiel len hlavu žilinského kapitána Michala Kleca.

56
    Faul domácich približne 2 metre pred hranicou šestnástky. Hostia získavajú priamy kop z výbornej pozície.

55
    Bréda znovu v permanencii, tentoraz však loptu bezpečne kryl.

54
    Lenže v obrane Žiliny to horí, alebo ak chcete, tak obrana MŠK stojí od vlastného gólu Kopasa akoby na hlinených nohách. Hostia tak každým útokom hrozia viac a viac.

53
    Domáci začali druhý polčas skutočne ofenzívne, vysoké napádanie rozohrávky spôsobuje hosťom veľké problémy.

51
    Žilina znovu v šanci, tentoraz skúsil šťastie Róbert Polievka, no lopta po jeho strele našla len pripravenú náruč Miloslava Brédu.

50
    A tentoraz to domácim takmer vyšlo! Pri vysokom pressingu získali loptu, Balaj ju z pravej strany poslal nabiehajúcemu Václavíkovi na hranicu šestnástky, no ten namieril vysoko nad Brédovu bránku.

49
    Domáci tréner Jaroslav Kentoš nabáda svojich hráčov k pressingu aj za cenu veľkého risku.
    48. VALLO - 2:2
    Zdroj: youtube.com/MSKZilinaTV

48
    MŠK Žilina B dáva gól! Rýchly útok Žiliny, po ľavej strane potiahol loptu Róbert Polievka, poslal výborný center k ľavej tyči Brédovej bránky pre KRISTIÁNA VALLA, ktorý z prvej vyrovnáva na 2:2!

47
    Výborný center domácich z pravej strany na hlavu Filipa Balaja. Vysoký útočník MŠK však loptu poslal nad bránku Brédu.

47
    Do druhého polčasu nastúpili oba tímy bez zmeny v zostavách.

46
    Úvodný výkop druhého polčasu pre futbalistov Žiliny B.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase prehráva MŠK Žilina B s Lokomotívou Košice 1:2. Domáci išli do vedenia v 13. minúte zásluhou Filipa Balaja. Hostia však kontrovali v 23. minúte, kedy využil chybu obrany domáceho tímu Kamil Karaš. Ešte väčšia smola sa však Žilinčanom nalepila na kopačky v 32. minúte, kedy Kopas hlavičkou prekvapil Mandousa a vsietil si vlastný gól.

Druhý polčas začne približne o 11:30.

45
    Prvý polčas sa skončil.

44
    Vladimír Majdan poslal výborný center po pravej čiary, Vallo však jeho úmysel vôbec nepochopil. Loptu takpovediac zadarmo získavajú Košičania.

43
    Pomaly, ale isto sa nám blíži záver prvého polčasu, domáci sa snažia ešte pred polčasovou prestávkou s výsledkom niečo urobiť.

42
    Viacero osobných súbojov v strede poľa, žlté karty z toho zatiaľ neboli.

41
    Polievka poslal na hranicu šestnástky hostí doslova katastrofálnu prihrávku. Hostia sa to snažili okamžite využiť kolmicou za rozhodenú obranu domácich. Na šťastie pre MŠK však Moško telom loptu mierne tečoval a stlmil a Kopas ju stihol zastaviť pred útočníkom hostí.

40
    Do konca riadneho hracieho času dnešného zápasu ostáva menej ako 5 minút, Žilina stále prehráva doma s Košicami 1:2.

39
    Dlhá lopta za obranu Košíc. Káčer našiel Balaja, ktorý ešte prihrávkou hľadal Polievku, no ten to vôbec nečakal a nenabehol si do správneho priestoru.

38
    Kristián Vallo sa šikovne predral cez trojicu obrancov, ten štvrtý už bol však na mladého hráča MŠK priveľa a obral ho o loptu.

37
    Menší oddychový čas pre oba tímy, tempo hry nám upadlo.
    36. Gáll (LKE)

36
    Zahrmieť však mohlo aj na opačnej strane, pretože presnú prihrávku na hranicu šestnástky dostal Boris Gáll, ale loptu trafil veľmi zle a poslal ju len na tribúnu žilinského štadióna!
    35. Káčer (ZIN)

35
    Ďalšia šanca domácich. V šestnástke Košíc sa k lopte dostal Miroslav Káčer, no z otočky tesne minul bránku hostí!

34
    Výborný center domácich z ľavej strany, loptu dostal na hlavu kapitán Michal Klec, no koníčkom ju poslal len do náruče Miloslava Brédu.

33
    Polievka po tvrdom zákroku pri ľavej čiare končí na trávniku. Zdá sa však, že je v poriadku a bude môcť pokračovať v dnešnom zápase.
    32. KOPAS - 1:2

32
    Lokomotíva Košice dala gól!
    Šokujúci moment, po vlastnom góle ADAMA KOPASA, ktorý sa snažil hlavičkou nájsť vlastného brankára, sa Lokomotíva ujíma vedenia 1:2!

31
    Žltú kartu dostáva Šušolík (MŠK Žilina B).

30
    Žilina získala priamy kop približne 30 metrov od Brédovej bránky. Loptu zatočil Michal Klec, ktorý však našiel len hlavu obrancu Košíc.

29
    Domáci znovu kombinujú v strede poľa, zjavne potrebujú získať späť stratenú istotu.
    28. Karaš (LKE)

28
    Pekná akcia hostí, cez obrancu Žiliny skúsil strelu k ľavej tyči Kamil Karaš. Aleš Mandous sa musel poriadne natiahnúť, ale napokon sa mu podarilo loptu vytlačiť vedľa svojej bránky.

27
    Hostia sú znovu pred Mandousom, obrana MŠK vedená Moškom však v týchto momentoch pracuje vcelku dobre.

26
    Hrá sa v dobrom tempe, po vstrelenom góle však Lokomotíva aspoň opticky vyrovnala hru.

25
    Balaj sa vracia späť do hry, ale situáciu preveroval aj Miloš Lačný, ktorý by zrejme rád zasiahol do dnešného zápasu po dlhom zranení.

24
    Po súboji s Brédom ostal ležať pred bránkou hostí Filip Balaj. Mladý útočník MŠK musí byť ošetrený a hra je na malú chvíľu prerušená.
    23. KARAŠ - 1:1

23
    Azda prvá chyba domácich v dnešnom zápase. Z pravej strany prišiel center hostí pred bránku Žiliny a osamotený KAMIL KARAŠ bez problémov prekonal bezmocného Aleša Mandousa.

22
    Nuž a máme tu tretie postavenie mimo hru v podaní domácich futbalistov Žiliny v krátkom čase za sebou.

21
    Výborný center Vladimíra Majdana z pravej strany, Bréda však loptu akrobaticky vyboxoval. Tlak domácich však stále trvá.

20
    Ďalší rýchly útok domácich po pravej strane, Vallo bol však znovu v postavení mimo hru.

20
    Máme za sebou 20 minút dnešného súboja, Žilina B už vedie vďaka gólu Filipa Balaja nad Lokomotívou Košice 1:0.

19
    Žilina stále v útoku, domáci sú dnes veľmi ofenzívne naladení.

18
    Róbert Polievka dostal do Branislava Šušolíka výbornú loptu do priestoru, Bréda však dobre čítal hru a stihol ju pred hráčom Žiliny skryť do svojich rukavíc.

17
    Ďalší kvalitný útok domácich, Kristián Vallo dostal loptu na pravú stranu, kde sa pred ním otváral prázdny priestor. Mladý krídelník MŠK bol však napokon v postavení mimo hru.

16
    Domáci stále s obrovským držaním lopty, kombinujúc v strede poľa hľadajú voľný priestor v obrane Košičanov. A toho je do týchto chvíľ pomerne dosť veľa.

15
    Domáci však zvyšujú svoju aktivitu, ďalšiu strelu Žilinčanov tentoraz Bréda kryl.

14
    Žilinský stopér Matej Moško výborne rozdáva lopty z hĺbky obrany, prihrávkou našiel Polievku, ktorému však center z ľavej strany vôbec nesadol.
    13. BALAJ - 1:0

13
    MŠK Žilina B dáva gól! FILIP BALAJ napriahol ku strele z diaľky, prekvapený Bréda len loptu vyrazil pred seba a dobiehajúci žilinský útočník ju už bez problémov druhou strelou dostal do bránky Lokomotívy.

12
    Rýchla akcia domáceho tímu, Šušolík však prihrávkou z ľavej strany nenašiel v šestnástke hostí adresáta.

11
    Máme za sebou úvodných 10 minút prvého polčasu, domáca Žilina B má zatiaľ jasne viac z hry.

10
    Kapitán hostí Patrik Zajac si zbehol po ľavej strane, zvnútra šestnástky poslal prízemný center pred Mandousovu bránku. Lopta prešla celým priestorom a pri zadnej žrdi ju tesne pred číhajúcim Harvilom odkopol Branislav Šušolík.

9
    Nuž a tréner hostí Albert Rusnák sa dosť hnevá na svojich hráčov, od postrannej čiary vydáva rázne pokyny.

8
    Domáci tradične kombinujú v strede poľa, s prechodom do útoku zatiaľ nemajú vážnejší problém.

7
    Bréda znovu vykopol loptu ďaleko od svojej bránky, Moško ju však hlavičkou vrátil na polovicu Košíc. Následne sa pre domácich rysoval rýchly útok vedený Michalom Klecom, lenže napokon bol odpískaný útočný faul žilinského kapitána.

6
    Po súboji ostáva ležať na trávniku otrasený Vladimír Majdan, zdá sa však, že bude v poriadku a bude pokračovať v dnešnom zápase.

5
    Bréda dlhým odkopom poslal loptu až na polovicu Žiliny, obrana Košíc si tak môže na chvíľku vydýchnuť.

4
    Hrá sa od úvodu vo výbornom tempe, loptu však majú jasne viac v moci futbalisti Žiliny B.

3
    Klec znovu preukázal veľký prehľad v hre, po pravej čiary vysunul Kristiána Valla, ktorý však centrom nenašiel spoluhráča pred bránkou Lokomotívy Košice.

2
    Hostia takisto skúsili rýchly útok po pravej strane, loptu po centri do šestnástky Žiliny odkopol Adam Kopas.
    1. Hlavička Káčera minula bránu Brédu.

1
    Hneď v úvode výborná akcia domácich, kapitán Michal Klec si s loptou zbehol po pravej strane, kvalitný center doslova posadil na hlavu Miroslava Káčera, ktorý však namieril tesne vedľa Brédovej bránky!

1
    Úvodný výkop zápase v prospech futbalistov Košíc.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Oba tímy nám práve nastupujú na trávnik.

Úvodné zostavy:

MŠK Žilina B: Mandous – Kopas, Káčer, Vallo, Klec (C), Václavík, Moško, Šušolík, Majdan, Polievka, Balaj
    Náhradníci: Bajza – Hučko, Martinček, Petrák, Lacko, Gamboš, Lačný

FC Lokomotíva Košice: Bréda – Ilinjo, Hirjak, Kolek, Karaš, Cicman, Zajac (C), Pavúk, Gáll, Harvila, Cmarko
    Náhradníci: Grohoľ, Terpaj, Tóth, Fabini, Jano

Rozhodca: Šuniar – Roszbeck, Vician.

Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 24.kola druhej najvyššej futbalovej súťaže, v ktorom hráči MŠK Žilina B privítajú na svojom trávniku mužstvo FC Lokomotíva Košice. Zápas sa začína o 10:30, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Futbalistom MŠK Žilina B patrí v aktuálnej tabuľke 2. ligy priebežné štvrté miesto so ziskom 36 bodov. Žilinčania sa vracajú na domáci trávnik po sérii súbojov na trávnikoch súperov, kde však získali iba jediný bod. V prvom vzájomnom súboji v Lokomotívou prehrali Žilinčania na pôde súpera v Družstevnej pri Hornáde 0:2 a tak majú svojmu dnešnému súperovi čo vracať.

Hráčom FC Lokomotíva Košice patrí v aktuálnej tabuľke druhej ligy priebežné piate miesto so ziskom 36 bodov, a sú iba o skóre za domácimi Žilinčanmi. Lokomotíva však aktuálne nemá oslnivú formu, hoci pred štartom jari deklarovala tie najvyššie méty, pätica duelov hovorí inou rečou. Hneď v úvode jari prišla facka v podobe vysokej prehry 0:4 v Komárne, následne sa zverenci trénera Alberta Rusnáka radovali z výhry na Interi Bratislava 3:0, no tri prehry v rade (v Skalici 1:2 a domáce zakopnutia so Šamorínom 0:3 a Trebišovom 0:1) ich vzdialili od postupových miest.

Zápas pod Dubňom začína o 10:30, z miesta komentátora na vás teší Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.