Tampa – New Jersey 5:3 (kon.) | Boston – Toronto 7:3 (kon.) | Anaheim – San Jose 2:3 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 1:5 (kon.)
Anaheim Ducks
2:3 (1:2, 1:1, 0:0) Stav série: 0:2
San Jose Sharks
Neděle 15.04.2018, 04:45 • Honda Center, Anaheim • Play-off NHL • Čtvrtfinále Z. konference

56:17
    Tak tohle byl hodně zbytečný faul, který Ducks kříží cestu k vyrovnání. Corey Perry si u mantinelu vyšlápl na Melkera Karlssona a dostává trest za nedovolené bránění. Využijí Sharks přesilovku?

49:17
    Komplikace pro domácí v cestě za vyrovnáním. Nick Ritchie nechal hokejku pod nohama soupeře a dostane jasné dvě minuty za podražení. Takže naopak šance pro Sharks pojistit si vedení.

46:12
    Možná klíčový okamžik zápasu. Evander Kane dostává dvě minuty za zdržování hry, vyhodil puk přes mantinel. A to znamená, že si Anaheim zahraje svou druhou přesilovku. V té první skóroval.

26:30
    Anaheim Ducks si zahrají svou první dnešní přesilovku. Hostující obránce Paul Martin totiž inkasuje dvě minuty za sekání a bude doufat, že jeho tým neinkasuje.

13:37
    Domácí Brandon Montour hákoval Melkera Karlssona a bude muset za tento zákrok dvě minuty pykat. Uvidíme, jak se Sharks povede úvodní přesilovka utkání.

06:12
    Chystají se první vyloučení, a to na obou stranách. Za domácí jde pykat Jakob Silfverberg, za hosty Evander Kane. Oba vyfasovali menší tresty za hrubost, hrát se bude ve čtyřech.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 1. Silfverberg (H. Lindholm), 28. H. Lindholm (Getzlaf, Kesler) – 10. Sörensen (Dillon), 15. Couture (Labanc, Pavelski), 22. Hertl (Bødker, Couture)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour, M. Pettersson, Bieksa – Rakell, Getzlaf (C), Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Vermette, D. Grant, J.T. Brown.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – E. Kane, Pavelski (C), Donskoi – Hertl, Couture, Bødker – Meier, Tierney, Labanc – Sörensen, Fehr, M. Karlsson.

Rozhodčí: Charron, Watson – Sericolo, Racicot

Diváci: 17 430