Benevento – Atalanta BC 0:3 (kon.) | Sampdoria – Bologna 1:0 (kon.) | Spal – Chievo 0:0 (kon.)
AS Řím – Janov 2:1 (kon.) | Crotone – Juventus 1:1 (kon.) | Fiorentina – Lazio 3:4 (kon.)
Turín – AC Milán 1:1 (kon.) | Hellas Verona – Sassuolo 0:1 (kon.) | Neapol – Udinese 4:2 (kon.)
Hellas Verona
0:1 (0:1)
US Sassuolo Calcio
Středa 18.04.2018, 20:45 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 33. kolo

To bude z mé strany všechno. Já se s vámi v tuto chvíli loučím, přeji příjemný zbytek středečního večera a u fotbalu zase někdy na počtenou. (22:52:37)
    Muž zápasu = Mauricio Lemos

Je dobojováno! Sassuolo si z Verony odveze všechny tři body za výhru 1:0. O jedinou branku tohoto utkání se postaral ve 38. minutě Mauricio Lemos. Hosté tedy zvládli klíčové utkání v cestě za záchranou. Na první sestupové místo mají náskok šesti bodů. Verona bude muset ještě zabrat, protože po tomto kole zůstala na předposledním místě. Na záchranu momentálně ztrácí čtyři body.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 19:14.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Lee Seung-woo (Hellas Verona FC).

90+3
    Další domácí akce končí za brankovou čárou. To je voda na mlýn pro Andreu Consigliho, který lehce zdržuje čas.

90+2
    Sassuolo si může pojistit svou výhru, ale jejich přihrávky v ofenzivní části hřiště jsou nepřesné.

90+1
    Domácí fanoušci opuštějí stadión s pocitem, že dnes se už nic závratného pro jejich tým nestane. To tedy ještě uvidíme.

90
    Rozhodčí dnešního zápasu prodloužil tento zápas o dalších pět minut.

89
    Pan Marco Guida nám za malý moment prozradí počet nastavených minut ve druhém poločase tohoto zápasu mezi Veronou a Sassuolem.

88
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Rogério, přichází Cristian Dell'Orco.

87
    Alfred Duncan protáhnul domácího brankáře u jeho levé tyčky. Střela byla pěkná, ale nepřesná. Nicolas skákal bezdůvodně.

86
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Khouma Babacar.

85
    Mohamed Fares neuspěl proti přesile a o míč přišel. Sassuolo bude mít k dispozici autového vhazování na polovině svého soupeře.

84
    Ve Veroně se opět ozývá pískot, který není směřován na domácí hráče, ale nýbrž na zdržování hostujícího celku.

83
    Bruno Petković si vyšlápnul na jediného střelce tohoto utkání Lemose, kterého šlapákem poslal na trávník. Akce domácích je tedy u konce.

82
    Hosté se v posledních minutách budou soustředit na vynikající obranu, která je zdobila v dnešním zápase.

81
    Míč je u domácího Nicolase, který se své hráče vyhání na polovinu soupeře. Tam také směřuje jeho dlouhý nákop.