1:2 (1:1)
CD Guadalajara
Středa 18.04.2018, 02:15 • BMO Field, Toronto • CONCACAF Liga mistrů • Finále

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 6:6. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:14. (04:37:24)

Mexický celek dokázal v prvním finálovém zápase CONCACAF Ligy mistrů porazit svého soupeře 2:1. První branku hned ve druhé minutě vstřelil Pizarro. Dlouhou dobu se Toronto vzpamatovávalo z inkasované branky. Odpovědět dokázalo v 19. minutě, kdy na přihrávku Delgoda brankář Jimenez nedosáhl, a tak mohl pohodlně zakončovat Osorio. Rozhodující moment se narodil v 72. minutě, kdy skvěle vypálil z volného kopu Pulido, jehož rána zapadla přesně ke vzdálenější tyčce. Toronto bylo ve druhém poločase lepším týmem, ale nedokázalo skórovat. Guadalajara si domů vede cennou výhru z prvního klání.

90+4

90+4
    Střídání v týmu Toronto FC: ze hřiště odchází Alan Pulido, přichází José Macías.

90+4
    Domácí se po rychlé akci dostali do střelecké pozice, rána jednoho z hráčů ale končí mimo branku.

90+2
    Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na hrací ploše, míří k němu lékař.

90+2
    Jozy Altidore se propracoval do střelecké pozice, jeho rána z dálky však končí výrazně nad brankou.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat nad rámec devadesáti.

90
    Alan Pulido byl nachytaný v postavení mimo hru.

90
    Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat. Míč má hostujíc brankář.

89
    Hostující celek byl nachytaný v postavení mimo hru. Toronto bleskově rozehrává a snaží se dostat co nejrychleji na útočnou polovinu.

88
    Ager Aketxe centroval před branku, jeho projektil ale dokázala zastavit obrana hostů. Ti rychle dostali balon na útočnou polovinu.

87
    Oswaldo Alanís fauloval, rozehrávají domácí. Ti následně vybojovali rohový kop.

86
    Guadalajara kombunuje před brankou Toronta, ale nikdo z hráčů v pruhovaných dresech nedokázal zakončit.

85
    Hostující celek je blízko k výhře v tomto zápase, a tak se nikam nežene. Snaží se hrát co nejdál od své branky. Lopez drží hru co nejdál.

83
    Hostující celek se dostal do zajímavé střelecké pozice, zakončoval Rodolfo Pizarro a jeho rána končí mimo.

81
    Střídání v týmu CD Guadalajara: ze hřiště odchází Marco Delgado, přichází Ager Aketxe.

80
    Deset minut hry plus nějaké nastavení nás dělí od konce prvního finálového zápasu. Hostující celek vede o jednu branku.

79
    Velký tlak před brankou hostů měl nyní domácí celek. Po nepřehledné situaci ale balon končí před brankovou čárou. Toronto stupňuje tlak, další rohový kop.