Hongkong – Bulharsko 0:10 (kon.) | Tchaj-wan – Turecko 2:4 (kon.) | Jihoafrická rep. – Gruzie 4:2 (kon.)
Tchaj-wan
2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
Turecko
Pátek 20.04.2018, 16:15Mistrovství světa - III. A Divize • 4. kolo

Z mé strany je to už všechno, díky za pozornost a hezký zbytek dne. (18:24:05)

Nejlepší hráči zápasu obou týmů

Tchaj-wan: Hsiao-Chao Jang
    Turecko: Ferhat Bakal

Turecko vítězí 4:2, dokázalo otočit utkání proti Tchaj-wanu a získává tak důležité tři body do tabulky. Turci dlouho hráli pod své možnosti. První třetinu prohráli 0:1, jedinou branku vstřelil Tchaj-wanský Hsiao-Chao Jang. Ve druhé třetině se podařilo Turecku srovnat, prosadil se Sefa Takar. Ale ještě do druhé pauzy se vrátili Tchaj-wanci do vedení díky brance Jie-n-Čch'-n Šena. Až ve třetí třetině přišlo turecké zlepšení a otočka ve skóre. Na 2:2 nejprve vyrvnal Serdar Semiz a dvěma góly pak o vítězství Turků rozhodl Ferhat Bakal. Turecko je díky dalším třem bodům v tabulce s devíti body třetí, Tchaj-wan má bodů šest a je čtvrtý.

59:32
    Tchaj-wan vyhodil kotouč a už se smiřuje s tím, že z tohoto utkání body mít nebude.

58:40
    Vyloučení v týmu Tchaj-wan (Čch'-Lun Chung – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

57:55
    Jü-Čcheng Liao předvedl nádherný zákrok lapačkou proti střele Savase Aktürka od modré čáry.

57:08
    Fatih Faner se napřáhl ke tvrdé střele od modré čáry. Jü-Čcheng Liao puk vyrazil a ještě drží naděje svého mužstva.

56:24
    Vyloučení v týmu Tchaj-wan (Pching-En Lu – 2 min., nedovolené bránění).

56:17
    Zakázané uvolnění Turecka, jeho hráči nyní nemohou vystřídat.

54:56
    Muhammed Karagül se zorientoval v předbrankovém prostoru a dokázal zalehnout puk, který se v něm pohyboval.

54:40
    Tchaj-wan se usídlil v útočném pásmu a svírá turecké hráče před jejich brankou.

53:19
    Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou, ale ani jeden z týmů se nedokáže dostat do palebné pozice.

51:45
    Hsiao-Chao Jang střílel od modré čáry, ale nemířil přesně, branku Turecka netrefil.

50:21
    Muhammed Karagül má kotouč ve své moci, vhazovat se bude po jeho levici.

50:13
    Turecku se podařilo vyhodit puk a to mu nyní stačí.

49:30
    Vyloučení v týmu Turecko (Emrah Özmen – 2 min., sekání).
    48:17 Ferhat BAKAL - 2:4

48:21
    Turecko právě vstřelilo branku!
    FERHAT BAKAL se dnes podruhé prosazuje a zvyšuje náskok Turecka na 4:2. Bakal udělal hezkou stahovačku jednomu z obránců a pak bekhendovou střelou překonal brankáře Liaa. Asistence: Alp Elakas.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 5. H-Ch. Jang (Chung), 39. Šen (W-T. Čchang) – 27. Takar (Inanc), 43. Semiz, 45. Bakal (Solak), 49. Bakal (Elakas)

Tchaj-wan: Liao (D. Čchang) – I-Č. Tchang, Pchan, W-T. Čchang (A), Tchi (C), T. Č. Čchan – Šen (A), Pcho-Jün Hsiao, Wang – Pcho-Jüan Hsiao, Lu, H-Ch. Jang – Chung, Tsao, Tchien.
    Turecko: Karagül (Bozaci) – Savas, Salt, F. Faner, Y. Kars, Elakas, Aktürk (A), E. Faner – Özmen (C), Solak (A), Semiz – Taygar, Bakal, Kavaz – O. Kars, Bingol, Takar – Inanc, Demirezen.

Rozhodčí: Jarec – Burger, Polak