26:20 (10:7)
TJ Sokol Nové Veselí
Pátek 20.04.2018, 19:00Chance Extraliga mužů • O 9. - 12. místo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:25:52)

Je dobojováno! Domácí tým dnes vítězí rozdílem šesti branek a připisuje si další dva body do tabulky v části o udržení. Hranice měly od úvodních minut navrch a držely si náskok, který se nakonec zastavil na čísle šest. Dalším soupeřem Hranic budou Strakonice, Nové Veselí narazí na Brno.

Konec zápasu. (26:20)

60
    Dlouhý výhoz přes celé hřiště na Valouška. Ten postupoval úplně sám na branku, hostující házenkář však minul! (26:20)

60
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník). (26:20)

59
    Rozběhly se závěrečné dvě minuty tohoto utkání. Míč končí za domácí brankou, Kučerka s rozehrávkou příliš nepospíchá. (26:20)
    58
    Vůbec poprvé v dnešním utkání se do střelecké listiny zapisuje také Kozlovský! (26:20)
    58
    Nové Veselí má v závěru navrch, hosté se opět prosazují díky střele z nějakých devíti metrů. (25:20)
    57
    Další rychlá akce zakončená úspěšným pokusem Veselého, hosté snižují! (25:19)

56
    Nepřesností je na obou stranách v těchto chvílích opravdu mnoho, míč pro hostující celek. (25:18)

56
    Kučerka si připisuje další úspěšný zákrok a je vyvoláván domácím publikem. (25:18)
    55
    Domácí házenkáři z následné akce rychle odpovídají a už zase vedou o sedm branek! (25:18)
    55
    Těžkou přihrávku na brankoviště dostal Krčál, který se prosadil v pádu! (24:18)

54
    Úspěšný zákrok si připsal Schams, který rychle rozehrál. Domácí však o balón taktéž velmi rychle přišli. (24:17)

53
    Oddechový čas pro domácí. (24:17)

53
    Balón končí v zámezí, rozehrávat bude Kučerka. Vypadá to, že o vítězi dnešního utkání je rozhodnuto. (24:17)
    52
    Bechný dostal opět výbornou přihrávku, kterou proměnil v přesný zásah! (24:17)
    52
    Na druhé straně palubovky odpovídá Živojinovič, Nové Veselí snižuje na šestibrankový rozdíl. (23:17)