Inter Bratislava – Podbrezová B 4:1 (kon.) | Lok. Košice – Sereď 0:0 (kon.) | Pohronie – Skalica 0:2 (kon.)
FK Inter Bratislava
4:1 (2:0)
FK Železiarne Podbrezová B
sk Pátek 20.04.2018, 17:00MONACObet liga • 25. kolo

Inter si do tabuľky pripísal tri body po jasnom víťazstve nad rezervou Podbrezovej v pomere 4:1. Za domácich sa postupne presadili Šulc, Petráš z penalty, Labuda a Bezák. Iskričku nádeje z pohľadu Železiarní vystrúhal Lepieš, no všetko zahatil rýchlou odpoveďou spomínaný Labuda.

Interisti sa posúvajú aspoň na niekoľko minút na šieste miesto, Podbrezová sa krčí na poslednej pozícii. (19:00:21)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 15:5. Rohy: 8:1.

90+3

90+2
    Richard Sedlár ukončí duel aj o čosi skôr, predsa len je už dávno rozhodnuté.

90+1
    V tej úvodnej zahrával nováčik súťaže rohový kop, po ktorom sme zaznamenali jubilejnú pätnástu nepresnú strelu domáceho celku.

90
    Nadstavujú sa ešte tri minúty.

89
    Nachádzame sa už v predposlednej minúte riadneho hracieho času. Čoskoro sa dozvieme údaj o nadstavenom čase.

88
    Vavrúš pod kritickou paľbou, hosťujúci gólman chytil ďalšie dve zakončenia domácich zakončovateľov.

86
    Lopta je ďaleko od domácej brány, Inter sa snaží ešte o úpravu finálneho výsledku.

85
    Medzičasom si Vavrúš pripísal druhý úspešný zákrok, ten ale Železiarne z biedy nevytrhne.

84
    Futbalista hosťujúceho celku to s aktivitou prehnal. Rozhodca odpískal útočný faul.

83
    Šanca na brejk, domáce mužstvo sa s ňou ideálne nevysporiadalo.

81
    Už len desať minút delí Inter od pohodlného víťazstva nad Podbrezovou. Tá síce znížila na 1:2 na začiatku druhého polčasu, no veľmi rýchlo prehrávala rozdielom dvoch gólov.

79
    V tejto fáze duelu za rozhodnutého stavu je dôležité, aby sa nikto nezranil. Verím, že sa táto veta aj vyplní.

78
    Piata strela na bránu – štvrtý gól. Dnes interistom vychádzalo naozaj takmer všetko. Na druhej strane Podbrezová rozvlnila sieť za Pastornickým iba jediný raz zo štyroch pokusov.

76
    FK Inter Bratislava dáva gól! Je definitívne rozhodnuté, Inter v tabuľke môže aspoň dočasne poskočiť na šiestu pozíciu! Štvrtý gól, štvrtý rozdielny strelec. Stal sa ním GABRIEL BEZÁK.